Armonia Cosmetica Natural, Oil Control Mask (Maska balansująca do cery tłustej i mieszanej)

Maska do twarzy regulująca wydzielania sebum oraz zmniejszająca rozszerzone pory. Zwiera kojący ekstrakt z ogórka. Kompleks Sebu-stop, który reguluje pracę gruczołów łojowych i zmniejsza rozszerzone pory. Olejek z drzewa herbacianego działa przeciwzapalnie i antyseptycznie.

klasyczne
matujące, regenerujące
w saszetce
krem
<50ml

Równwaga między nawilżeniem, a oczyszczeniem

Maseczka ma kremową formułę i delikatny "glinkowo"-kremowy zapach. W składzie znajdziemy ekstrakt z ogórka, kwas salicylowy oraz ekstrakt z cynamonu i imbiru. Jest wegańska, nie zawiera parabenów ani silikonów. Przyjemnie się rozprowadza.

Posiadam cerę mieszaną, maseczkę trzymałam na skórze tak jak zaleca producent 20 minut. Produkt nie zastyga, nie ma problemu ze zmyciem. Po zmyciu skóra jest delikatnie oczyszczona i nawilżona. Nie jest to najmocniejszy zawodnik jeśli chodzi o zwężanie porów - powiedziałabym, że została zachowana równowaga między oczyszczeniem i nawilżeniem. Jest dobra dla osób które szukają delikatnego działania zarówno oczyszczającego jak i nawilżającego - w mojej ocenie najbardziej skorzystają na niej cery normalne. Po aplikacji nie czułam żadnego ściągnięcia ale miałam potrzebę nałożenia jeszcze delikatnej, żelowej pielęgnacji. Plus za nie wysoką cenę i wydajność - saszetka wystarczyła mi na dwa użycia - twarz i szyja,