Bioderma, Photoderm Bronz, Spray Solaire SPF30/UVA16 (Spray do opalania SPF30- wysoka ochrona)

Dzięki połączeniu filtrów UVA/UVB z unikalnym kompleksem BIOprotection, który pobudza naturalny mechanizm obronny komórek skóry oraz zabezpiecza przed zmianami w obrębie DNA, Photoderm BRONZ zapewnia skuteczną ochronę przed poparzeniami słonecznymi i przedwczesnym starzeniem się skóry
Photoderm BRONZ aktywuje biologiczne procesy powstawania naturalnej opalenizny oraz przedłuża jej trwałość.
Jedwabista, ultralekka konsystencja spray`u daje skórze uczucie komfortu i miękkości. Photoderm Bronz łatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu na skórze
Nie zatyka porów, jest wodoodporny i fototrwały. Photoderm Bronz jest doskonale tolerowany, nadaje się do stosowania na skórę twarzy oraz całego ciała.
Preparat równomiernie i obficie rozprowadzić na czystej i suchej skórze przed ekspozycją na słońce.
Aplikację sprayu należy regularnie powtarzać po każdej kąpieli, uprawianiu sportów oraz w przypadku starcia preparatu.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Lubię

Od kilku lat jestem wielka fanką filtrów w sprayu, ale żaden inny filtr nie ułatwia tak bardzo opalania, jak właśnie ta Bioderma. Jednocześnie jest nietłusty, nie brudzi ubrań (no chyba, że zrobimy sobie na ciele zupę i nie rozsmarujemy, to wtedy owszem).

Bioderma spray do opalania

Jeden z moich ulubionych preparatów do opalania. Szybko się wchłania, nie jest tłusty i dobrze chroni skórę. Z tej firmy lubię jeszcze balsam do opalania z filtrem 50.
Oba produkty kupowałam w aptece Melissa.

godny polecenia

Polecam bo:
+ jest do twarzy i ciała
+ stosuję go pod makijaż, nic mi się nie roluję, nie tłuści, nie pozostawia uczucia "maski", nie bieli
+ ładnie się wchłania, owszem 30-tka jest troszkę bardziej tępa niż 15 przy smarowaniu, ale osobiście mi to nie przeszkadza
+ na plus jest to że chroni i jednocześnie przyśpiesza opalanie
+zgadzam się z opinią że nie zapycha i nie przyczynia się do powstawania wyprysków (przy mojej cerze przetłuszczającej to ważne)
+przyjemnie pachnie, zapach jest lżejszy niż olejek z tej firmy
+wydajny
+wygodna,poręczna butelka
+w formie sprayu, co też jest wygodne
+przydatność 9 miesięcy, więc całkiem dobrze

co do minusów:
- nie widać ile produktu zostało w opakowaniu (jednym to może przeszkadzać, drugim nie)
- skład nie jest naturalny i w sumie w takich produktach nie mam co tego pewnie oczekiwać...w każdym razie jest długi, co nie nastraja optymistycznie. Ale to dla tych co chcą sie przyczepić.
- Cena. Osobiście zapłaciłam coś ok 70 zł w internetowej aptece.
- Po kilku godzinach od nałożenia zaczynam się lekko świecić, ale działa to w przypadku każdego kremu, serum, czy innego mazidła które użyję na twarz, więc i w przypadku filtra jest to normalne.

Podsumowując:
- wart swojej ceny, wart wypróbowania chociażby dlatego, że mogę go używać pod makijaż.
Drogi, ale wydajny i nie oszukujmy się za coś dobrego (mam nadzieję) trzeba zapłacić więcej.

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata z przerwami(w zeszłym roku wykończyłam SPF15, teraz mam 30-tkę)
Ilość zużytych opakowań: jedna 15-tka, zaczęta 30-tka

Genialny

Zabieram go co roku ze sobą na wakacje. Jestem osobą, która w ogóle się nie opala, ale jednak mimo woli zawsze trochę się spiekę będąc na plaży. Zazwyczaj moja opalenizna była lekko czerwona. Odkąd używam tego sprey\'u jest od razu złocista. Do tego skóra nigdy mnie nie pieczę, co dziwne, ponieważ potrafiła mnie piec przy używanym przeze mnie wcześniej filtrze 50 Avene. A tu niższa ochrona i brak pieczenia. Dodatkowo podoba mi się, że sprey nie jest bardzo tłusty, ale jednak pozostawia na skórze ochronny film co zapobiega przesuszaniu. Aplikacja również jest bardzo wygodna. Co do wydajności mi starcza zazwyczaj jedna buteleczka na caly urlop, ale przynam, że go sobie nie żałuje, bo zależy mi bardzo na ochornie przed słońcem. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Najlepszy

Najlepszy kosmetyk do opalania jaki miałam. A miałam ich dużo ponieważ mam uczulenie na słońce i zawsze mnie swędzi skóra jeśli nie użyję filtrów( a i z filtrami czasem mnie swędzi).
Kosmetyk ma bardzo fajną, nie tłustą konsystencję, ładnie pachnie, jest wydajny i doskonale chroni przed promieniami.
Na szczęście kupiłam go w promocji za 23 zł.

Minusem jest tylko cena.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

the best

miałam ten spray ale uv15 i jest to najlepszy krem do opalania jaki w życiu mialam.\\\\nSkóra przy intensywnym opalaniu nie zeszła.Wydajny, łatwy a aplikacji.Opalenizna ma fajny kolor.Używałam wielu kremów avene, loreal , garnier ale ten jest naprawdę.Swietny.
ma b.dobry sklad.

Najlepszy

Nie ma dla mnie lepszego kosmetyku do opalania. Kocham jego skuteczność, zapach, konsystencję. Żeby jeszcze cena była niższa.
Łatwo się opalam, nie mam problemów z oparzeniami, ale zawsze stosuję kosmetyk z filtrem.
Kosmetyk aplikuje się bardzo łatwo. Jak na spray jest dość gęsty, więc nie pryska gdzie popadnie. Po naniesieniu na skórę, wystarczy go delikatnie i równomiernie rozprowadzić. Skóra pięknie pachnie i jest idealnie nawilżona, ale nietłusta i nieobciążona.
Opalenizna pojawia się szybciej, ma śłiczny złoty odcień i przede wszystkim jest bardzo trwała.
Photoderm Spray został stałym towarzyszem moich wakacji.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

najlepszy!!

Nie wyobrażam sobie wakacji bez tego produktu!! jestem blondynką z bardzo jasną karnacją i póki nie znałam tego produktu każde spotkanie ze słoncem kończyło się poparzeniami i czerwoną skórą,albo przy wysokich filtrach totalnym brakiem opalenizny. odkąd wypróbowałam ten produkt już parę sezonów temu, nie zamienię go na nic innego!!! dzięki niemu:
-już nie opalam sie "na raczka" opalenizna pojawia się szybciej i w ładnym kolorze
-nadaje sie do ciała i twarzy
-pięknie pachnie
-i jeszcze lepiej sie rozprowadza, ma bardzo lekką konsystencje, nie zostawia śladów i jest wodoodporny
-bardzo wydajny
- stosowany również przez mojego męża
jesli ktos chce wrócić z wakacji z piekną i zdrową opalenizną to gorąco polecam!!

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 200ml

KOSZMAR!!!!!!!

Stanowczo odradzam!!!!!

Bardzo ciężko się go aplikuje, jest trudny w rozsmarowaniu, a już o równomiernym rozsmarowaniu w ogóle możemy zapomnieć!
Używałam go i z wakacji wróciłam z ciałem w paski, bo gdzieniegdzie zablokował promienie słoneczne, a w innych miejscach nie. Naprawdę wyglądałam fatalnie!

ODRADZAM!!

Używam tego produktu od: używałam na wakacjach
Ilość zużytych opakowań: 1 klasycznej wielkości