Rexona, Women, Crystal, Clear Pure 24H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Rexona, Women, Crystal, Clear Pure 24H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Nie pozostawia białych śladów. Nie zawiera alkoholu. Działa przez 24 godziny.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aluminum Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Stearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, PPG-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Dimethicone, Polyethylene, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-100, BHT, Citric Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene.

Cena: 9zł / 40ml
/s/

lubię do niego wracać

Nie mam żadnych problemów z potliwością, w zasadzie w ogóle się nie pocę a antyperspirant używam dla komfortu psychicznego i celów higienicznych, dlatego zawsze szukam takiego, który delikatnie pachnie, nie brudzi ubrań.

Plusy:

-dostępność
-delikatny zapach, który nie koliduje z perfumami
-nie podrażnia skóry, nawet po depilacji
-poręczne opakowanie
-wydajny
-dość dobrze radzi sobie nawet w upały
-cena

Minusy:

-niestety brudzi ciemne ubrania

Bardzo dobry antyperspirant, lubię czasami do niego wracać.

Używam tego produktu od: dośc długo
Ilość zużytych opakowań: 5 szt.

ok, jak każdy inny

Rzeczywiście hamuje pocenie i 100% neutralizuje zapach. Niestety brudzi ciemne ubrania, pozostawiając białe ślady. Jest bardzo wydajny. Nie jest drogi, dostępny w każdej drogerii, ma sliczne opakowanie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

Nie dla mnie

Plusy:
- jest na pewno produktem wydajnym
- przyjemny zapach
- można stosować zaraz po depilacji skóry

Minusy
- nie wytrzymuje długiego dnia w pracy, sprawdzić może się ewentualnie na spokojnym spacerze

Nie dziękuję

Przyznam, że polubiliśmy się na początku, wolałam sztyfty niż kulki, ale strasznie swędziały mnie pachy, nie wiedziałam dlaczego, więc używałam dalej. Myślałam, że może coś źle robię, jednak dalej było to samo. Nie mogłam tego znieść i pożegnaliśmy się. Postanowiłam przebadać skład, i jak zobaczyłam, że ma w składzie geraniol na który mam alergię wiedziałam skąd to swędzenie.
Niestety teraz musze czytać wszystkie składy kosmetyków które kupuje, bo już nie chcę mieć takich niespodzianek.

Plusy:
- nie brudził strasznie ubrań, ale z czarnymi było gorzej
- ładny zapach
- hamuje pocenie

Minusy:
- uczulił mnie!
- producent
- nie wchłaniał się całkowicie
- ciężki skład
- trudny do zmycia

Szukam czegoś przyjaznego dla mnie.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

krótko o tym jak to sztyft pokonał kulkę.

Nie mam problemu z nadpotliwością, wyrabiam "normę".

Wiele lat nie kupowałam sztyftów, ponieważ zazwyczaj to właśnie one oprócz typowego aluminium, mają więcej dodatkowych zaklejaczy gruczołów niż kulki i spraye.

No ale ok, mamy lato, niech będzie, że zaklejanie mocniejsze wynagrodzi mi uczuciem świeżości na dłużej :)

No i padło na Rexonę Pure, bo zapach ma wg mnie ładniejszy niż fioletowa :)

Co robi:
- wilgoci do zera nie hamuje,zdarza się, że jest, ale nie pachnie.
tzn. pachnie, ale przyjemnie, nawet bardzo.

- czuć warstwę dezodorantu, ale nic się nie klei, nie maże.

- może brudzić, ale nie mocno - jak inne dotąd znane mi sztyfty - adidas, Fa, Lady Speed

- należy dokładnie ją zmywać - więcej pracy niż typowe mazi-mazi mydłem czy żelem pod pachą.
Silikon i reszta wymaga trochę więcej pracy, chyba, że ktoś woli mieć zablokowane pachy również nocą, 24/7 :D

Ogólnie całkiem możliwy dezodorant na co dzień, byłby idealny, gdyby nie brudził w ogóle, ale dobre i to, bo chyba takich sztyftów nie ma - no oprócz żelowych Lady Speed , klejących się jak roll-on czyli koło sie zamyka.

Z suchych, mydlanych - ten brudzi nieznacznie.
Będzie mi towarzyszył tego lata.
Cena korzystna, bo w hipermarketach bez promocji ok. 8,- .

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

i jestem w kropce

Często zmieniam antyperspiranty, gdyż szał na każdy produkt przeciw poceniu dla mnie się kończy szybko.

Plusy:
- zapach - mnie najlepiej odpowiada CLEAR AQUA, jest taki świeży, rześki;
- wydajny
- można stosować zaraz po depilacji skóry, nie podrażnia jej
- cena - swojego czas w kauflandzie był po niecały 8zł
- nie zostawia białych śladów, gdy stosuje się go w ograniczonej, umiarkowanej ilości, ale przy zaszaleniu - już tak i ma jedno wielkie ale - patrz Minusy

Minusy:
- na początku byłam nim oczarowana, jakoby był najskuteczniejszym antysmrodem. jednak czar prysł.
- nie wytrzymuje w naprawdę ekstremalnych sytuacjach, daje plamę
- ma ubraniach - zwłaszcza jasnych, białych - zostawia potem takie zółte plamy, strasznie niszczy ubrania, mam potem problem z dopieraniem ich

Na zimę daje radę, ale szukam tego jedynego antyperspirantu w nadziei, że kiedyś go znajdę. Trzymajcie kciuki. ;P

Załączam zdjęcia, gdyż obecnie mają one zmienioną etykietę.

Używam tego produktu od: kwietnia 2011 - marca 2012
Ilość zużytych opakowań: 3x40ml (2x Clear Aqua - niebieski; 1x Clear Pure - różowy)

SAMA NIE WIEM

Nie wiem co o nim myśleć. Fioletowy się sprawdził super, za to różowy tragedia. Koszmar, w ogóle nie działa. Na pewno są wydajne i delikatnie, nic mnie nie podrażnia i nie uczula, wolę zapach fioletowego. Nie wiem jak je ocenić gdyż inne kolory inaczej działają. Rożowego więcej nie kupię. Nie wiem czy miała na to wpływ zmiana opakowania.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

samo zło

najgorszy produkt jaki miałam! totalna tragedia! niesamowicie brudzi ubrania, wcale nie chroni. nie spełnia swojej podstawowej funkcji. jestem na NIE!

Używam tego produktu od: miesiąć
Ilość zużytych opakowań: poł

lubię

Idealnego dezodorantu jeszcze nie znalazłam, ale firma Rexona to jedyna, do której mam zaufanie. Fa, Adidas, Garnier - wszystkie wylądowały w koszu, bo nie dawały mi żadnej ochrony! Nie oszukujmy się, żaden z dezodorantów nie hamuje pocenia w 100%, ale nie od tego są.

Rexona Cristal eliminuje nieprzyjemny zapach, ma kremową przyjemną konsystencje, nie brudzi ubrań i redukuje pocenie przez dobre parę godzin. Lubię i na pewno do niego wrócę.

Może być chociaż bez rewelacji

Jestem chyba skazana na Rexonę:)
Nic lepszego na rynku do tej pory nie znalazłam.
I chociaż Rexona idealna nie jest to jest to chyba najlepszy wybór z możliwych.
Zacznę od tego, że niestety przy dłuższym stosowaniu skóra się przyzwyczaja i suche pachy to mit.Przy dużym upale pachy robią się wilgotne i na niektórych bluzkach pojawiają się plamy.Na szczęście Rexona zupełnie eliminuje zapach potu.Tak, pachy są mokre ale nie pachną.Nie wiem jak to się tam ma do tych 24 godzin obiecywanych przez producenta bo myję się jednak minimum raz dziennie.
No i niestety przy szybkim zakładaniu ubrań pojawiają się białe ślady.Na szczęście nie jest tak źle jak kilka lat wstecz bo bluzki nie mają już wyżartych dziur pod pachami.A po nałożeniu Rexony wystarczy odczekać chwilę i lekko przycisnąć chusteczkę aby plam nie było.
Nie podrażnia pach, zapach ma delikatny, nie kolidujący z perfumami.
Może nie jest to idealny produkt-przed poceniem mogłaby chronić lepiej niemniej i tak jest jedną z lepszych na rynku dla mnie.

Używam tego produktu od: Ponad rok na pewno
Ilość zużytych opakowań: kilka

Działa jak powinien!!!

Czego oczekujemy od antyperspirantu?
żeby po jego użyciu czuć się świeżo jak najdłużej, żeby nie mieć mokrych pach i nie śmierdzieć potem.
Rexona spełnia te oczekiwania bez zarzutu.
u mnie do tej pory dawał radę tylko różowy adidas po nivejkach, fa i innych popularnych pociłam się jakbym nie użyła niczego. po traumie jaką przeszłam z blokerem ziaji rexona jest boskim wytchnieniem. Golę paszki aplikuję sztyft i problem zapachu potu znika.Nie podrażnia, nie zostawia śladów na ubraniu, nie wysusza i do tego pięknie pachnie. W lecie gdy nie używam perfum bo mnie zwyczajnie męczą w upały lubię czuć że pachnę rexoną.
polecam z czystym sercem!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 (40ml)ledwo zaczęte

średni ...

ogólnie polecam , ale:

- w okresie wysokich upałów mała skuteczność, dlatego też odejmuje jedną gwiazdkę
-odejmuje połówke również za to, że brudzi ubrania, niestety zostają białe ślady i cięzko je usunąć.

Plusy:
ładne zapachy, przyjemne, świeże
przy chłodnych dniach sprawdza się w 100%
starcza na długo-wydajny

Używam tego produktu od: juz nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa