VT BTS Cosmetics, Gloria Lip Color Balm (Balsam do ust)

VT BTS Cosmetics, Gloria Lip Color Balm (Balsam do ust)

Balsam do ust nawilża i ujędrnia usta, dodając im koloru. Łączy witaminę E i 7 rodzajów olejków. Balsam do ust BTS Gloria występuje w 5 odcieniach, od matowego różu, przez jasnopomarańczowy do przezroczystego. Opakowania to eleganckie metaliczne fioletowe tubki.

cudowne masełko do ust o wysyconym kolorze

Nazwałabym tę szminkę masełkiem ze względu na jej skład, konsystencję i pielęgnujące działanie.

Kupiłam w koreańskiej firmie on-line. Na ogół nie kupuję kosmetyków kolorowych on-line (chyba, że coś znam), bo nie sposób dobrać koloru. Ale robiłam większe zamówienie, a z opisu szminka wyglądała świetnie, więc dorzuciłam do koszyka.

Szminka jest cudowna na zwykle dni. Na wyjścia i na zebrania on-line.

To jest to co lubię, a co rzadko udaje mi się znaleść. Całkiem mocny kolor (wybrałam piękny pomarańczowo-łososiowy), a jednocześnie nawilżenie i natłuszczenie.

Oczywiście trwałość jest mniejsza niż szminek matowych, ale coś za coś. Tu mamy olejki i ekstrakty roślinne na początku składu. I zdecydowanie bardziej uczucie masełka niż szminki na ustach.

Skład generalnie bardzo dobry, za wyjątkiem jednej substancji o działaniu złuszczającym, która ma nie najlepsze opinie.

Opakowanie - leciutkie, fioletowe. Nie wybrałabym tej szminki, gdybym miała się kierować opakowaniem, ale jest OK. Po prostu nie moja estetyka.