Avon, PRO 3-in-1 Lip Wand (Różdżka do ust 3w1)

Avon, PRO 3-in-1 Lip Wand (Różdżka do ust 3w1)

Pojemność 0,32 g

Jedyny kosmetyk do ust 3w1 z profesjonalnie skoordynowanymi kolorami. Precyzyjna konturówka, aksamitna szminka, świetlisty błyszczyk - razem lub osobno stworzą perfekcyjny makijaż ust, a profesjonalnie dopasowane kolory zawsze wyglądają doskonale. Dostępny w 6 kolorach.

Cena: ok. 25zł/ 0,315g + 2,8ml +1,35g
/s/

Dobry pomysł, ale niedopracowany

Kupiłam odcień cherry. Z wszystkich elementów różdżki byłam mega zadowolona. Każdego można używać oddzielnie. Dzięki niemu nauczyłam się używać konturówki, która z resztą kolorystycznie była do moich ust rewelacyjnie dopasowana i nigdzie nie mogę podobnej dostać. Usta wyglądały rewelacyjnie. Produkt nie wysusza, jest trwały.
Co jest zatem na nie?
Przede wszystkim wydajność. Zdaje sobie sprawę, że wielkość kredki i szminki jest niewielka, ale kredka zużyła się po miesiącu, a na dodatek drewenko nie było nawet do końca wypełnione sztyftem.
Całość jest dość mało poręczna, mimo wszystko to dobry zestaw do torebki. Przy jednak tak nierównomiernym zużyciu poszczególnych części, warto się zastanowić nad sensownością zakupu. Staram się zatem wykończyć szminkę z błyszczykiem. Dodam, że oba dobrze napigmentowane.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

uwielbiam to

Produkt jak najbardziej dla mnie.
Zanim poznałam tą róźdżkę nie myślałam nawet że kiedyś użyję kontórówkę do ust, a teraz używam ją przy każdej okazji razem ze szminką i błyszczykiem.

Kontórówka idealnie podkreśla kształt ust a po nałożeniu szminki wcale jej nie widać, mimo to efekt i tak jest taki jak chcemy. po dodatkowym nałozeniu błyszczyka efekt jest zabójczy! Jeszcze nigdy nie miałąm takiego efektu jak po tej różdżce.
Dodatkowy plus jest taki, że długo trzyma się na ustach.

Jedyne co mi przeszkadza, to że błyszczyk jest troszkę za gęsty i należy troszkę uważać przy jego nakładaniu.

Naprawdę polecam.

Produkt "można spróbować"

Szminka:
świetna kremowa, aksamitna konsystencja
ładnie kryje
nie wysusza ust
Niestety jest bardzo malutka i szybko się kończy lub prędzej wypadnie z opakowania

Błyszczyk:
dobre dopełnienie szminki- przeciętny jako samodzielny kosmetyk ale ze szminką przydatny

Kredka:
Ładnie stapia się ze szminką
Jest ultrakrótka, nie można jej do końca zatemperować, ponieważ opakowanie przeszkadza

Kosmetyki dobre, ale opakowanie nie do końca przemyślane. 3 kosmetyki nałozone na usta daja super efekt powiększonych ust, szkoda tylko że kolory nieciekawe-wolałabym coś deliaktniejszego.
Miałam odcień solar rose.

Bardzo dobry kosmetyk

Oceniłam ten produkt dobrze ponieważ jest trwały, ma piękny, soczysty kolor i się nie rozmazuje. Nie powoduje także uczuleń, u mnie aż nazbyt częstych.Szczególnie chwalę ten produkt za funkcjonalność i estetykęUżywam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 duże.
Tylko jeden minus: szminka bardzo szybko się łamie :((

Miłe zaskoczenie

Wielkie zaskoczenie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Konturówka miękka , pomadka lekka, błyszczyk fajnym dopełnieniem makijażu, Wszystko w jednym , więc nie szukasz po torebce 3 kosmetyków.Mega fajne kolorki. Szkoda,że wycofują ze sprzedaży.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 2

super

Może kosmetyk wszechczasów to to nie jest ale jest bardzo fajny, pomysłowy, poręczny, kolory fajnie są do siebie dopasowane, trwałość też nienajgorsza no i usta całkiem fajnie wyglądają. Na codzień używam wyłącznie błyszczyków więc mi nawet taka wersja mini pasuje. Odcień oczywiście o niebo inny niż wyglądał w katalogu ale i tak mi się podoba:)

Używam tego produktu od: paru tygodni

Lubię

Kolory dopasowane, szminka kremowa konsystencja, konturówka długo się trzyma ale się złamała, błyszczyk ładnie się błyszczy, długo się trzyma, idealna konsystencja i perfekcyjnie kończy nasz makijaż ust. :)

Podsumowanie:
Za duże opakowanie, nie mogę go nigdzie włożyć;
super produkt, mimo, iż miałam mnóstwo
błyszczyków, szminek itp. To właśnie te- z tej oto różdżki są po prostu IDEALNE.
Oceniam kolor Solar Rose.

Używam tego produktu od: 3, 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego