Syoss, Moisture Intensive Care, Intensive Treatment Mask (Intensywna maseczka do włosów suchych i łamliwych)

Moisture Intensive Care to linia produktów do pielęgnacji włosów, które nawilżają suche i łamliwe włosy głęboko w ich wnętrzu oraz wzmacniają ich strukturę.
Intensywna maseczka intensywnie nawilża w ciągu zaledwie 1 minuty. Do spłukiwania.

Średniaczek

Nawilża - owszem (włosy dzięki temu łatwo się rozczesują, są śliskie i miękkie), jednak na dłuższą metę żadnych innych pozytywnych efektów nie zauważyłam - nie pomógł mi specjalnie.

Z minusów:
przetłuszcza włosy,
drażniący zapach syropu dla dzieci

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nie warta kupna

Jak dla mnie to maska nie warta jest kupna, ponieważ są w tej kategorii lepsze i działjące.

Plusy:
+ładnie pachnie
+fajna konsystencja

Minusy:
-w ogól nie nawilża
-minimalnie pomogła przy łamliwości włosów
-trzeba ją bardzo dobrze spłukać
-nie widze jakiejkolwiek pielęgnacji włosów

Nie wiem jeszcze jakie kryteria mogłabym uwzględnić, ale w swoich podstawowych zadaniach(nawilżanie i eliminowanie łamliwości) w ogóle się nie spełnia, więc NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 pudełeczka

Średnia

Bradzo ładnie nawilża i ma taką fajną kremową konsystenciej, loki mniej się puszą, ale za to je obciąża i z tego powodu źle się kręca. Ma też delikatny zapach, chodz już zaczyna mnie drażniać.

jest spoko

Plusy:
- wygładza,
- nie obciąża,
- jeśli nałoży się ją z umiarem to nie przetłuszcza,
- ładnie pachnie,
- przystępna cena
- włosy się ładnie rozczesują.

Jednym słowem polecam bo jest dobra.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 (200ml)

bardzo dobra

Stosowałam wiele maseczek bardzo drogich i mniej, moje włosy suche(farbowane blond)proste\" druty\"te maseczki jedynie wygładzały i tyle, ale nadal były i tak suche. Wizualnie nie były tak złe ale w dotyku sianko. I kupiłam tę maseczkę i SZOK I PROBLEM. Nawilzyła znakomicie ale włosy opadły , nie pusza się i sa lejące ale jakbym miała tłuste, gdzie ja nie wiem co to sa tłuste z natury włosy bo mi sie nie przetłuszczały tak jak moim koleżankom po 1 dniu.
W dotyku są bajka, spręzyste i mieciutkie ale wizualnie na moich włosach nie tak sobie wyobrażałam.

Zdecydowanie to jest najlepsza dla mnie maseczka inne odpadaja w przedbiegach ale bede ja uzywała tylko odrazu po farbowaniu .

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

świetna

Włosy już od pierwszego użycia stają się bardzo miękkie. (moje włosy z natury są raczej miękkie ale po maseczce czuć to wyraźnie bardziej) Nie plączą się też i są trochę wygładzone ale nie obciążone. Fajna maślana konsystencja, jednak łatwo się spłukuje. Jak dla mnie cudo! Może nie jest hiperwydajna ale ja lubię nakładać dość dużo.
Nie powiem że to mój KWC bo na pewno kupię teraz inną maseczkę dla samej przyjemności testowania nowości =] ale jeszcze do niej wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

wspaniały

Ta maska jest niesamowita.Po użyciu jej moje włosy są strasznie miękkie, nie puszą się , błyszczą i są wyraźnie odbudowane.

WYDAJNOŚĆ
CENA
ZAPACH
EFEKTY
jedynym minusem jest to że skóra głowy po częstym stosowaniu wydaje się być tłusta, dlatego ja używam ją na końcówki.

Używam tego produktu od:ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego