Joanna, Naturia Mini, Żel pod prysznic (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Mini, Żel pod prysznic (różne rodzaje)

Seria Naturia Mini została stworzona z myślą o Twojej wygodzie. Poręczne opakowanie jest idealne do codziennego stosowania i niezastąpione w czasie podróży. Receptura żelu pod prysznic wzbogacona o nawilżający ekstrakt z owoców zapewnia doskonałe odprężenie i oczyszczenie ciała. Przyjemny zapach soczystego owocu umili pielęgnację skóry każdego dnia.

Skład: /grejpfrut/ Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride,Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate, Polyquaternium-7, Citrus Grandis Extract, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum Limonene, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI:47005, CI:42090.

Cena: 3,50zł / 100ml
/s/

Idealny w podróży :)

Produkt zgarnęłam z półki na szybkich zakupach przed kilkudniową wycieczką. Kupiłam wersję truskawkową. Na szczęście dobrze trafiłam.

+zapach tego produktu jest niesamowity! Słodka truskawka, czasem otwierałam butelkę tylko po to, by powąchać żel :P
+poręczne opakowanie (choć chętnie przygarnęłabym go też w większej wersji)
+cena - nie jest tak zawyżona jak przy części miniaturowych produktów
+dobrze myje
+dość gęsta konsystencja, nie leje się

+/-może trochę wysuszać
+/-średnio wydajny

-słabo się pieni

Polecam na wakacyjne wyjazdy ;)

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (truskawka)

Wysusza.

Miałam truskawkowy.

+ myje
+ zapach jest ok
+ cena ok
+ opakowanie zawsze może się potem przydać ;)

- wysusza skórę
- zapach szybko się ulatnia
- w ogóle się nie pieni
- nie starcza na długo (to akurat oczywiste)

Przyda się jako żel do mycia podczas niskobudżetowej podróży. Generalnie znam wiele lepszych kosmetyków tego typu, które można zakupić w nieco wyższej cenie w drogerii.

Używam tego produktu od: dawna

Taki sobie

W przeciwieństwie do żelów peelingujących Naturii żel okazał się o wiele gorszy. Zapach sztuczny, czasem denerwujący (jest tak w przypadku truskawki) Nie pieni się, ma się wrażenie, że skóra nie jest domyta.. Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Super

Miałam truskawke. Śliczny zapach, fajnie się pieni, miło dziala na skórę i sprawia, że jest gładka. Fajne małe opakowanie idealne jest na podróż lecz w domu chciałabym mieć jego większą wersję.

Używam tego produktu od: Nie używam
Ilość zużytych opakowań: Jedno

tylko zapach

Wzięłam go na kilkudniowe wakacje i na miejscu musiałam dokupić inny wysusza moją i tak suchą skórę. Jedynie zapach, który utrzymuje się w łazience to na plusik. Bez balsamu ani rusz ; ))

Używam tego produktu od: kilka dni temu

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

zapachy

Plusy:
- małe opakowanie - w podróży idealne,nie otwiera się niepożądanie
- suuper zapachy
- niska cena

Minusy:
- niezbyt wydajny

Przyzwoity,ładnie pachnący żel ,w podróży niezastąpiony

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: duużo ;)

Piękny zapach

Tak ja w tytule
+pięęękny zapach, tak jakby wyciśnięte owoce ktoś upachał do butelki :))
+przyjemny, delikatny
+cena

Jedyny minus to chyba taki, że jest go tak mało i szybko się kończy :)

Ilość zużytych opakowań: kilka - rzadko kupuję coś 2 razy Lubie eksperymentować!

Miło się nim myję ;)

Bardzo fajny żel pod prysznic, dotąd używałam tylko Peelingu do ciała z Joanny, ale teraz spróbowałam właśnie ten żel.

+ Cena,
+ Piękny zapach - dotąd użyłam tylko Kiwi,
+ Bardzo fajnie myje, czuję się dokładnie odświeżona,
+ Wydajny,
+ Dobrze się pieni,

- Może to śmieszne, ale trudno jest mi to otworzyc przy mokrych dłoniach..

Żadnych innych wad nie znalazłam, ale jednak dam 4 gwiazdki, a nie całe 5 ;)

Idealny w podrózy

Kupiłam je pierwszy raz na podróż, są idealne, to tego, małe, poręczne opakowania. Żele dobrze się pienią, spełniają swoją myjącą rolę.
Do tego mają niską cenę i cudowne owocowe zapachy dość długo utrzymujące się na skórze.
Nie podrażniają, ani nie uczulają skóry.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 3 różne

Przyzwoicie

Kupiłam ponieważ potrzebowałam niedużego żelu pod prysznic (zapomniałam wziąć w podróży).
Szczerze waham się między oceną 3+, a 4.
Plusy:
+Piękny, słodziutki zapach
+Nawilża
+Bardzo ładnie się pieni
+Nie podrażnia

+/-Wydajność - używałam go 2 tygodnie i nigdy sobie go nie szczędziłam, ale zazwyczaj bardzo szybko się nudzę takimi kosmetykami dlatego dobrze, że się szybciej skończył (mogę teraz testować inne :))

Minusy:
-Cena- wcale nie jest taka niska. W przeliczeniu za 200 ml tego płynu wychodzi już około 7 zł a, dajmy na to żel pod prysznic Ziaji za 500ml kosztuje 6zł z groszami.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100ml - truskawkowe

Super

Bardzo lubię te żele, mimo tego że są małe to są w miarę wydajne. Cena też nie najgorsza. Pachną prześlicznie, aż chce się je zjeść. Przetestowałam kilka i na pewno jeszcze nie raz je kupię. Polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dla milosnikow jedzenia ;)

Kupilam pierwszy po obwochaniu u mojej tesciowej. Pachna swietnie. Zapach pozostaje troche na skorze, nie podraznia, dobrze myje, zostawia mila skore. Dosc maly ale i tez tani co wg mnie jest duzym plusem. Mozna czesto zmieniac zapach tak by jeden nam sie nie znudzil. Nie pieni sie praktycznie wcale i trzeba "wyczuc" go tak by za szybko nie zuzyc. Uzywalam jablka, truskawki(mmm moj faworyt-przypomina mi poziomki ktore kocham :p), czarnej porzeczki i gruszki. Używam tego produktu od: 4 miesiecy