Charlotte Tilbury, Easy Eye Palette The Super Nudes V2 (Paleta cieni do powiek)

Charlotte Tilbury, Easy Eye Palette The Super Nudes V2 (Paleta cieni do powiek)

Kategoria Cienie
Pojemność 7,2 ml

Easy Eye Palette to dwa satynowo-matowe makijaże oka: jeden w tonacji chłodnej, a drugi w ciepłej.

“Moje drogie, moja paleta Easy Eye Palette The Super Nudes to produkt, który stworzyłam sama dla siebie! Kolory od taupe po brąz, czyli neutralne maty w odcieniach ziemi to PODSTAWOWE ODCIENIE NUDE, dzięki którym można stworzyć ponadczasowe, wyjątkowo twarzowe, zmysłowe przydymione oko. Będziesz hipnotyzować swoim spojrzeniem cały świat” – Charlotte Tilbury

CO SPRAWIA, ŻE PALETA CIENI CHARLOTTE TILBURY SUPER NUDES TO PRODUKT WYJĄTKOWY?
• TECHNOLOGIA PUDROWA - kremowa, matowa, jedwabista tekstura
• WYGŁADZAJĄCE POLIMERY – idealnie zaokrąglone cząsteczki zapewniają wyjątkowo łatwą aplikację i efekt delikatnego wygładzenia na powiece
• PIGMENTY PERŁOWE dodają efekt liftingujący, dzięki czemu cienie nie wyglądają na skórze płasko!
• LEKKIE JAK POWIETRZE, drobno zmielone, aksamitne maty
• WYJĄTKOWO NAWILŻAJĄCA, UMOŻLIWIAJĄCA BUDOWANIE KOLORU i ŁATWA W APLIKACJI tekstura
• MAGICZNY ELASTOMER — zapewnia plastyczny, gładki i nietłusty efekt
• NIEZWYKLE DROBNO ZMIELONE PIGMENTY – wyjątkowa matowość i głębia koloru, doskonałe blendowanie
• Mieszaj idealne odcienie nude, aby uzyskać efekt przydymionego oka, który będzie pasować do każdego odcienia skóry i każdego nastroju
• Wyjątkowo twarzowe kolory i tekstury

prasowane
paletki cieni