Neboa, Magic Water (Woda lamelarna do włosów)

Neboa, Magic Water (Woda lamelarna do włosów)

Ultralekka, ekspresowa woda kondycjonująca Neboa Magic Water do wszystkich rodzajów włosów, stworzona z wykorzystaniem innowacyjnej technologii lamelarnej.

Jak działa ta woda?
- dzięki wykorzystaniu technologii lamelarnej wypełnia ubytki i uszkodzenia włosów w miejscach, które tego potrzebują,
- włosy stają się wygładzone, miękkie w dotyku i pełne blasku – w ekspresowym tempie od pierwszego użycia, nawet bez zastosowania klasycznej odżywki,
- lekka wodna formuła kondycjonuje włosy bez efektu obciążenia.

Woda lamelarna jest wegańska!

Niepozorna spryciula

Z produktów Neboa ogólnie jestem zadowolona. Opakowania produktów mają genialne kolory, przyciągają wzrok i przyjemnie kojarzą się z latem i owocami. Łazienka z nimi na półce jest jakaś taka przyjemniejsza i bardziej kolorowa. Woda lamelarna MAGIC WATER to moje odkrycie i jestem nią zachwycona. Mam dość suche włosy, raczej matowe, raz kręcone, raz falowane i generalnie ciężko je okiełznać. Włosy po niej są mięciutkie, gładkie i bardzo przyjemne w dotyku. Nie plączą się i są lśniące. To bardzo niepozorny kosmetyk, który daje i robi dużo dobrego. Z początku użytkowanie może trochę zdziwić bo nakładamy kosmetyk(a właściwie lejemy po włosach tą wodą) wmasowujemy i spłukujemy. Czujemy przyjemne ciepło, ale szybko można się do tego przyzwyczaić. Jedyne co mogłabym delikatnie zmienić lub poprawić to dodać końcówkę jak spray, żeby wygodniej było rozpylać kosmetyk na włosach i trafiał on na większą powierzchnię przy jednej aplikacji. Generalnie wrócę na pewno do produktów Neboa bo są warte uwagi i moje włosy bardzo je polubiły :-)

Efekt WOOW

Wodę Lameralną od Neboa kupiłam w Rossmannie akurat była na promocji i bardzo mnie zaciekawiła. Woda jest w wygodnej buteleczce z ładną szatą , ale co do produktu , efekt Wow to właściwie mało powiedziane . Używałam jej solo żeby zobaczyć jakie będą efekty bez pomocy innych odżywek czy masek i sprawdziła się rewelacyjnie, 10 sekund bo tyle trzeba trzymać ją na włosach a efekt jak po laminacji u fryzjera , producent pisze na opakowaniu że mozna stosować codziennie, jednak wysoko w składzie alkohol nie zachęca do stosowania na codzień gdyż może wysuszać włosy , ale na wielkie wyjście czy szybkie mycie gdy nie mamy czasu na pielęgnację jest idealna. Warto zaznaczyć że włosy nie potrzebowały prostowania czy suszenia na szczotkę , suszyłam je tylko suszarką a efektem były proste włosy jak po użyciu prostownicy. Dla mnie kosmetyk jest jak najbardziej na tak, użyłam go już parę razy i nie powoduje pogorszenia stanu włosów, włosy po wodzie są miekkie i lsniace , nie puszą się i nie elektryzują. Kosmetyk jest bardzo wydajny wystarczy mała ilość żeby pokryć moje długie blond włosy , Na pewno kupię ponownie.

Produkt 5/5

Woda jest rewelacyjna! Włosy po jej użyciu są miękkie, pełne blasku i ładnie pachną. Produkt ułatwia rozczesywanie i jest bardzo wydajny. Wystarczy naprawdę nanieść niewielką ilość produktu. Najlepszy efekt jest w połączeniu z wysuszeniem włosów suszarką. Omijam skórę głowy. Namówiłam dwie przyjaciółki i siostrę i każda zachwala ????

Rewelacja

O kosmetyku dowiedziałam się w jednej z drogerii kiedy jedna koleżanka polecała go drugiej.
Kupiłam i się zachwyciłam faktycznie rewelacja.
A nawet nie spodziewałam się, że włosy będą się po nim tak dobrze się układać- mięciutkie, lśniące i jakby podniesione od nasady.
Nie czułam efektu ciepła/ pieczenia, o którym pisze na opakowaniu.

Znalazłam inne zastosowanie i się super sprawdza!

Wodę lamenarną miałam okazję testować dzięki Wizaż za co bardzo dziękuję ☺️.

Ja tą wodę stosuje jednak trochę inaczej a mianowicie jako olejek chroniący końcówki po myciu włosów , produkt ma w składzie trochę silikonów więc zdecydowanie się do tego nadaje.

Pięknie pachnie i nie obciąża włosów a są one po tym gładkie i lśniące.

Bardzo fajna

Kupiona z ciekawości, włosy po użyciu wody bardzo mięciutkie. Lepiej się rozczesują pozostają gładkie i lśniące ale wielka szkoda że nie ma efektu dociążenia. Szybka aplikacja nie trzeba jej trzymać na włosach parę minut po 10 sekundach spłukujemy. Warta wypróbowania

Boska!!

Po licznych zabiegach rozjaśniających i farbowaniach, moje włosy się znacznie przesuszyły. Z natury są wysokoporowate, więc bardzo ciężko jest mi zapanować nad szkodami, wyrządzonymi przez farby i suszarkę. Próbowałam olejowania, ale zawsze było w tym jakieś ale. A to zły olej, a to źle zmyłam, a to włosy się szybciej przetluszczały. Długo szukałam rozwiązania i oto jest, cudowna woda ;)
Jest to według mnie alternatywa dla olejowania, ponieważ przynosi podobne efekty, a nie ma strachu, że coś pójdzie nie tak.
Produkt określiła bym jako wodę pomieszaną z naftą. Dziwnie pachnie ni to woda ni to olej. Nakładam ją na wilgotne włosy od 3/4 długości. Wmasowuje aż się zacznie jakby pienić i zmywam letnią wodą.
Po wysuszeniu i wymodelowaniu na szczotce włosy są sypkie, gładkie i błyszczące.
Osobiście uważam, że to najlepszy produkt na wysuszone zabiegami włosy <3

Magiczna woda!

Pokochałam ten produkt! Ekspresowa aplikacja a włosy jak po wyjściu od fryzjera... są idealnie gładkie, błyszczące i miękkie w dotyku. Obawiałam się, że woda lamelarna obciąży włosy albo je przetuści, ale nic podobnego. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Magia!

Jeden z najlepszych produktów do włosów! Włosy po nim są miękkie, błyszczące i sypkie. Efekt jak po wizycie u fryzjera. Produkt ma konsystencję gęstej wody, która po zetknięciu z mokrymi włosami gęstnieje i przybiera formę odżywki. Podczas użycia robi się ciepła. Wystarczy zmyc produkt z wlosow, żeby cieszyć się efektami. Nie trzeba stosować odżywki ani maski. To też niesamowita oszczędność czasu.

Warto wypróbować

Nigdy nie miałam do czynienia z tego typu produktem i gdyby nie testowanie, chyba bym po niego nie sięgnęła. Miałabym czego żałować. Stosowałam go tak jak zaleca producent, na mokre, umyte włosy, wcierając go przez kilka sekund. Nie wiem, czy wypełnia ubytki czy uszkodzenia włosów, jednak zdecydowanie pozytywnie wpłynął na kondycję moich włosów. Po zastosowaniu magic water są miękkie, miłe w dotyku, pięknie pachną i są pełne blasku. Produkt jest lekki, nie obciążył włosów i czego się zupełnie nie spodziewałam, podbił mój naturalny skręt włosów. Bardzo odpowiada mi ten efekt.

+ lekka formuła
+ nie obciąża włosów
+ pięknie pachnie
+ włosy są miękkie, miłe w dotyku
+ nabłyszcza włosy
+ opakowanie ze zużytego plastiku

Super działanie

Bardzo fajny efekt daje woda, włosy są lśniące, nie są matowe i łamliwe jak na początku. Warto zainwestować i spróbować wody szczególnie dla włosów które są zniszczone różnymi zabiegami. Opakowanie praktyczne w użyciu oraz zapach fajny

Bomba - magiczna woda

Jestem posiadaczką bardzo długich , farbowanych , średnio porowatych włosów. Dodatkowo z tendencją do przetłuszczania się, elektryzowania i suchych rozdwojonych końcówek.

Butelka wody lamelarnej jest w stylu nowoczesnego, kolorowego designu, który mi osobiście strasznie się podoba. Produkt jest niezwykle poręczny. Opakowanie z odzysku, marka dba o środowisko. Produkt ma na górze szpiczasty koreczek przez, który dokładnie dozujemy produkt na włosy.

Sam produkt ma konsystencję płynną, przeźroczystą jak to woda ;) Podczas dozowania na włosy trochę spływa z powodu swojej konsystencji ale to mi bardzo nie przeszkadzało. Woda delikatnie się pieni i ma przecudny zapach. Produkt ma przecudny zapach. Woda bardzo wydajna nie trzeba dużo produktu aby uzyskać efekt ekspresowo wygładzonych włosów podczas spłukiwania produktu. Delikatnie się pieni. Podczas wmasowywania produktu we włosy nie czułam żadnego dyskomfortu w postaci szczypania w oczy jak zdarzało się przy innych tego typu produktach jak czasami produkt spływał z włosów na moją twarz.

Jestem zachwycona efektem po zastosowaniu wody. Włosy są ekspresowo wygładzone już po pierwszym użyciu, miękkie, puszyste. Dodatkowo włosy przepięknie pachną po umyciu i wysuszeniu nawet na drugi dzień co absolutnie skradło moje serce.;) Włosy są świeże absolutnie nie obciążone, gładkie, lśniące, nawilżone. Widać, że są wyraźnie wzmocnione, nie elektryzujące się nawet moje rozdwojone końcówki stały się widoczne nawilżone i mniej rozdwajające się . Produkt jest moim absolutnym hitem. POLECAM.

ZALETY:
- produkt o wegańskiej formule, naturalnym składzie,
- opakowania z odzysku, wsparcie środowiska,
- piękny, kolorowy, nowoczesny design,
- przystępna cena skorelowana do jakości produktu,
- super użyteczne dozujące odpowiednia ilość produktu opakowanie,
- mega wydajny,
- działanie śmiało zastępujące odżywkę do włosów,
- nie obciąża, świetnie nawilża,
- włosy pięknie pachną nawet na drugi dzień,;),
- efekt natychmiastowego wygładzenia już po pierwszym użyciu,
- włosy są miękkie, puszyste i super lśniące,
- wzmacnia strukturę włosa,
- włosy łatwo się rozczesuje, nie pląta

WADY:
- brak wad to magiczna woda polecam !!!!

Miękkość i puch

Piękne opakowanie i design, świetny zapach i wydajność kosmetyku - trzy duże plusy. Dodatkowo po użyciu włosy są mięciutkie i pięknie pachnące, ale niestety spuszone i bardzo lekkie. Woda nie dociąża włosów, producent poleca zastosowanie dodatkowo innej maski do włosów - wtedy można się uratować. Woda jest szybka w użyciu i całkiem wygodna. Dla mnie brakuje efektu dociążenia włosów, a tak to na moich włosach mam efekt wacika. Fajny produkt, coś nowego, innego, ale niestety nie dla mnie. Jeśli macie włosy z natury proste, to jestem pewna, że się u was sprawdzi, ale dla lekkich fal niestety się nadaje - ani do prostowania ani pod lekkie wydobywanie skrętu.