Bielenda Professional, Ideal Skin, Jedwabny peeling do dłoni

Bielenda Professional, Ideal Skin, Jedwabny peeling do dłoni

Usuwa martwe komórki naskórka
- pobudza mikrocyrkulację
- przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych
- wzmacnia i ujędrnia skórę
- optymalnie nawilża
- pozostawia skórę jedwabiście gładką.
Składniki aktywne: mielone łupiny orzecha kokosowego - mielone drobinki złuszczają martwe komórki naskórka, wygładzają i przygotowują skórę do przyjęcia kolejnych składników aktywnych.
Mocznik - składnik NMF , ma działanie keratolityczne - ułatwia złuszczanie i zwiększa przepuszczalność warstwy rogowej, nawilża i zmiękcza naskórek.
Proteiny jedwabiu - nadają skórze satynową miękkość i jedwabistość, skutecznie zatrzymują wodę w naskórku. Tworzą na skórze film ochronny zabezpieczając ją przed wysychaniem z zewnątrz.

Cena: ok. 49zł / 500g
/s/

dla mnie rewelacja

Jako że bardzo lubię stosować Bielendę do domych zabiegów , zrówno maski algowe ,serum itp. postanowiłam zakupić peeling, maskę z tej serii posiadam ,więc zaszalałam i nie zniechęcona ceną zakupiłam. Jak dla mnie peeling działa rewelacyjnie ,ma dość rzadką konsystenję ,ale jest wg mnie wydajny ,już niewielka ilość zaaplikowana na dłonie wystarcza. Drobinki pięknie ścierają martwy naskorek , uwielbiam masować dłonie czuję dosłownie jak pozbywam sie martwej warstwy , dlonie są po nim cudnie miękkie , jedwabiste, pachnące, mi w odróżnieniu od niektorych zapach bardzo sie podoba, orzeźwiający , delikatny.Peeling świetnie sprawdza sie przed parafinką i maską -z tej samej serii, 1-2 razy w tygodniu funduję sobie w domu ten zabieg i jak dotąd ten peeling sprawdził mi sie najbardziej. Gwiazdkę odejmuje jedynie za dość wysoką cene

Raczej nie...

Jestem zawiedziona tym produktem..Cena jest dość wysoka to po 1,po 2 wydajność mogła by być lepsza,po 3 do bardzo zniszczonych dłoni,czy też mocno wysuszonych nie sprawdza się..Zapach, to oczywiście rzecz gustu, mi osobiście się nie podoba,wręcz drażni...Irytuje mnie konsystencja,która się wylewa...Dla mnie peeling do dłoni,powinien być bardziej zbity...Opakowanie jak wszystkie gabinetowe Bielendy....Na mnie nie zrobił wrażenia,nie polecam...

Używam tego produktu od: ok 1 rok

Taki sobie

Napiszę krótko, za tą cenę ten peeling to źle ulokowane pieniądze. Dłonie są średnio nawilżone, wystarczy że po chwili myję się ręcę pod wodą i efekt żadny, jakby znikł. Uważam że drobinki ścierające za małe, plus- przyjemmny owocowy zapach- tylko tyle. Nie kupujcie!!!!!!!

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: brak

To jest to!!

Szczerze polecam ten peeling. Po 5-minutowym masażu skóra dłoni naprawde jest o wiele gładsza i bardziej nawilżona. Niepotrzebne są juz żadne dodatkowe kremy. Peeling jest wydajny wiec starcza na bardzo długo. Ja go stosuję 2 razy w tyg i uważam że to w zupełności wystarczy. Bardzo łatwo zmywa się z rąk i nie zostawia ich tłustych. Poza tym zapach jest naprawdę przepiękny - bardzo świeży. Uważam że wszystkie obietnice producenta zostały spełnione więc jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca