M.A.C., Mineralize Charged Water Moisture Gel (Krem-żel do twarzy)

M.A.C., Mineralize Charged Water Moisture Gel (Krem-żel do twarzy)

Ultralekki, żelowy krem, który natychmiastowo i intensywnie nawilża skórę. Formuła z ekskluzywną technologią SuperCharged Water sprawia, że skóra staje się bardziej miękka i promienna.Produkt ten szybko wchłania się w skórę, zapewniając natychmiastowe, a także długotrwałe nawilżenie. Po dłuższym, regularnym stosowaniu pomaga skórze odzyskać promienny wygląd.

Po dłuższym, regularnym stosowaniu pomaga skórze odzyskać promienny wygląd...

Mineralize Charged Water Moisture Gel tesowałam w tamtym roku, sięgnełam po niego w okresie letnim ,gdy moja skóra wymagała dawki nawilżenia.
Jest to lekki i dobrze nawilżający żel w skład którego wchodzi aż 77 minerałów i do ktorego wykorzystano technologie zjonizowanego Super-Duo Charge Water- formułę która czyni skórę sprężystą i pełną blasku.
Krem zamknięty jest w okrągłym plastikowym słoiczku koloru białego z mieniącymi się złotymi drobinkami, oraz z charakterystyczną dla firmy czarną matową zakrętką.
Krem posiada zabezpieczenie w postaci białej plastikowej przykrywki która uniemożliwia ubrudzenie wewnetrznej strony zakrętki.Pojemność kremu to 50 ml, jest bardzo wydajnym kosmetykiem, wystarczy mała ilość na pokrycie twarzy.
Konsystencja jest kremowo-żelowa w białym kolorze, rzadka ale nie lejąca.
Zapach trochę chemiczny ale nie drażniący.
Produkt szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej warstewki na twarzy, zapewnia natychmiastowe nawilżenie jednak na początku nie było ono aż tak długo odczuwalne przy mojej mieszanej cerze.
Krem nie roluje się i dobrze współpracuje z każdą bazą,nie zapycha,delikatnie matuje i co najważniejsze doskonale nadaje się pod makijaż.
Stosowałam go regularnie dobre 3-4 miesiące i faktycznie widać było poprawę mojej cery jednak krem zaczął mnie już męczyć i zużyłam jego mniejsza połowę do ciała.
Uważam, iż sprawdzi się przy cerze tłustej, mieszanej i normalnej w przypadku skóry suchej i bardzo suchej będzie za lekki.
Krem jest dobry, jednak jego cena jest zaporowa i nie zdecyduje się na jego ponowny zakup.