Rene Furterer, Naturia, Shampooing Extra Doux Equilibrant (Szampon do częstego stosowania)

Szampon Naturia może być stosowany tak często, jak to jest konieczne. Niezwykle łagodne składniki preparatu delikatnie pielęgnują włosy, nadają im lekkość i blask, respektując jednocześnie równowagę skóry głowy. Zawarte w szamponie olejki eteryczne o działaniu łagodzącym są prawdziwym źródłem przyjemności dla zmysłów, a delikatna konsystencja preparatu o subtelnym, miłym zapachu nadaje włosom, nawet bardzo cienkim, sprężystość i puszystość. Naturia ułatwia rozczesywanie włosów i przywraca ich naturalną równowagę. Szampon stanowi jeden z elementów metody pielęgnacji Rene Furterer.

łagodzące
w tubie
100 – 250ml

przyjemny lekki szampon

Z Rene Furterer Naturia znamy się od dość dawna. Jest mi chyba przeznaczony bo poza kupionymi opakowaniami, często częstuja mnie sprzedawcy jej próbkami. Świetny delikatny szampon. Ziołowy, ale nie tak agresywny jak niektóre ziołowe szampony. Jest bardzo delikatny, krystaliczny i pachnący. Uwielbiam go.

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: kilka plus próbki

odświeżający, delikatny, przyjemny w stosowaniu

Bardzo lubię ten szampon. Jest lekki, przeźroczysty (co bardzo mi odpowiada, nie wiem czy to kwestia nastawienia ale mam wrażenie że przejrzyste szampony lepiej domywają włosy) ładnie pachnie. .... bosko, to ogromny atut.
Napisałam dalej że nie wiem jak długo go stosuję, bo tak naprawdę wracam do niego co jakiś czas, pomiędzy innymi eksperymentami. Delikatnie oczyszcza i pielęgnuje. Jak to szampon do codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: różnie i próbki i pełnowymiarowe opakowanie

Idealny do codziennego mycia włosów

Zdecydowałam się na ten szampon mimo wysokiej ceny, ponieważ moje włosy są regularnie rozjaśniane, codziennie myte, prostowane, suszone.... mimo pielęgnacji czułam, że moje szampony czasami są zbyt agresywne dla moich zmęczonych włosów.
Polecono mi ten szampon w sephorze, od razu zdecyodwałam się kiedy powąchałam, pomyślałam ohhh jak pięknie pachnie! Łąka, ale taka naturalna, nie syntetyczna. Od razu przyciągnął mnie więc subtelnym zapachem. Przy kasie przeżyłam pierwszy wyrzut sumienia hehe ale już po pierwszym użyciu widziałam różnicę z innymi dotychczas stosowanymi przeze mnie szamponami.

Po pierwsze włosy po użyciu są miękkie, gładkie i puszyste. Lubię, że unoszą się po nim, moja frzura wtedy dobrze się układa. Niby nic ale widać, że są mocne a przy tym jakby "nie naruszone" tzn. nie są agresywnie umyte, są czyste ale nie tak, że aż skrzypią ;) W końcu jest to szampon do częstego stoswania i o to mi chodziło!

Warto wiedzieć, że szampon nie pieni się jakoś rewelacyjnie, trzeba więc użyć go w dawce solidnej i to jest minusik. Negatywem jest też cena oczywiście.... ale na tym koniec jego wad :).

Po umyciu włosy pachną bardzo lekko, naturalnie, ja zawsze stosuje jeszcze odzywkę i serum bo tego moje włosy potrzebują. Nie wiem jak działałby solo, myślę, że dla włosów niezbyt zniszczonych, niezbyt zmęczonych i niemalowanych byłby wystarczający.

Generalnie wart wysokiej ceny, świetnie myje włosy, idelany do codziennego stsowania dla włosów zniszczonych, jest delikatny, dobrze przygotowuje włosy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Zaletą jest jego kompatybilność z innymi maskami, odzywkami itp. Jeśli tylko portfel mi pozowoli to będe często po niego sięgać. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Idealny do codziennego stosowania!!!

Szampon na pewno wart swojej ceny. Bogaty w roślinne ekstrakty, piękny zapach olejków eterycznych, bardzo wydajny, wystarczy mała ilość by umyć nim długie włosy, doskonale się pieni, lagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy.

Włosy są po nim miękkie, lekko podniesione, błyszczące. Na moich cienkich włosach sprawdza sie znakomiecie, nie obciążając ich. Wystarczy myć nim włosy co drugi dzień, bo przez długi czas wyglądają zdrowo i świeżo.

Prawdziwy efekt stosowania widać już po trzecim użyciu.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Bardzo przyjemny

Szampon stosuje od dosc niedawna gdyz musze doprowadzic stan skory glowy i wlosow do porzadku po pewnym o wiele tanszym konkurencie.
Poszlam na calosc i zakupilam butle 500ml z pompka

+ swietny ziolowy zapach
+ sklad
+ po umyciu wlosy sa lekkie i pachnace
+ wlosy nie placza sie
+ mam wrazenie ze lagodzi i uspokaja skore glowy
+ pojemosc 500ml ktora oplaca sie o wiele bardziej niz te mniejsze buteleczki tego samego producenta

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie ml

Solidny, codzienny szampon

Porządny szampon, jak to Rene Furterer. Fajny do codziennego użytku: włosy są lekkie, dobrze oczyszczone ze środków do stylizacji, ale też błyszczące. Szampon pachnie ładnie, cena niestety dość powala (ok. 70 zł za 300 ml). Jedyny zarzut to że kolor po farbowaniu się widocznie szybciej wypłukuje niż po używaniu szamponu Okara, też RF. Wracam do Okary i będe jej wierna :)
Szampon dobry dla włosów przetłuszczających się, cienkich i słabych - ale nie tych farbowanych.

Używam tego produktu od: 2 tyg

przyjemny, ale

Wlasnie... Wiele lat uzywalam kosmetykow RF. Szampony: Naturia, Fioravanti nablyszczajacy, Fioravanti na objetosc, szampon i odzywka do wlosow farbowanych i jeszcze rozne plukanki i spreje odzywcze...

Bardzo dobre, bo:
-wszystkie szampony zawieraja duzo ekstraktow roslinnych,
-pieknie pachna,
-nie obciazaja i nie matowia wlosow,
-pozostawiaja uczucie swiezosci prynajmniej 2 dni
-nie uczulaja,
-nie powoduja lupiezu..

Naturia jest najdelikatniejsza, pachnie lekko cytrynowo-pokrzywowo, o ile pamietam. Zmywa pieknie zanieczyszczenia, odswieza ale nie wysusza wlosow i przy niej mozna zapomniec od czasu do czasu o odzywce.

RF zmienil ostatnio szate graficzna, a wraz z tym cene. Ceny strasznie poszly w gore i szampony, ktore kupowala po 52zlote, teraz kosztuja 70 i wiecej.

Wole dolozyc kilka dych i kupic 1,5 litra Matrixa czy Loreal litrowy, zamiast 150 - 200ml Naturii.

Ps. Jak sie w necie pojawia opakowania litrowe Natrii i innych RF, z checia kupie. Inaczej szkoda mi pieniedzy. Szampon to szampon.

Używam tego produktu od: wiele lat, teraz nie
Ilość zużytych opakowań: kilka