L`Oreal Paris, Derma Genesis, Tonik komórkowy

L`Oreal Paris, Derma Genesis, Tonik komórkowy

Innowacja: po raz pierwszy L’Oréal stworzył Tonik Komórkowy wzbogacony o Kwas Hialuronowy, silny składnik nawilżający naturalnie obecny w skórze, oraz Aktywator Komórkowy, aby intensywnie nawilżyć skórę i odsłonić nowe komórki na jej powierzchni. Źródłem młodości skóry jest tworzenie się nowych komórek, jednak z wiekiem spowalnia się tempo ich odnowy. Martwe komórki mogą nawarstwiać się na powierzchni skóry. W rezultacie traci on blask i jednolity wygląd.
Tonik Komórkowy Derma Genesis L`Oreal Paris odświeża skórę i ją pobudza. Natychmiast staje się gładka i pełna blasku.

Cena: ok. 22zł / 200ml
/s/

ŚWIETNY!

Od dawna szukałam toniku, który będzie oczyszaczał i jednocześnie nawilżał moją suchą jak wiór skórę i znalazłam! Ten tonik jest świetny! Całkowicie polecam nawet tym którzy mają bardzo bardzo suchą i problematyczną cerę.

plusy:
-oczyszcza
-daje uczucie świeżości
-nawilża
-skóra staje się elastyczna
-moim zdaniem ładnie pachnie :-)
-cena

minusów nie dostrzegam :-)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Tonik jak to tonik :)

Tonik jak to tonik, prawie każdy spełnia swoje zadanie. To znaczy oczyszcza z pozostałości makijażu, odświeża, nawilża i ten tonik też to robi. Ma ładny zapach. Używałam całej serii Derma Genesis i jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące