Hiskin, Crazy Hair, Odżywka emolientowa `Banan`

Hiskin, Crazy Hair, Odżywka emolientowa `Banan`

Odżywka emolientowa do włosów posiada treściwą formułę, nawilża, natłuszcza i tworzy na włosach ochronną warstewkę. Dzięki temu dłużej we włosach utrzymuje się efekt nawilżenia i odżywienia. Posiada treściwą formułę i sprawia, że włosy staja się cudownie gładkie w dotyku.
Pokochają je wszystkie włosy, a w szczególności włosy wysokoporowate, suche i zniszczone.
PEH BALANCE
Skład produktu został opracowany tak, aby pomagał w zachowaniu równowagi pomiędzy proteinami, emolientami i humektantami (PEH). Czyli trzema niezbędnymi filarami w pielęgnacji włosów.
CO ZAPEWNIA EFEKT WOW?
Mix emolientów - mieszanka odżywczych olejów roślinnych ze słonecznika, awokado i słodkich migdałów oraz masło shea. Dodają włosom zdrowego blasku, zabezpieczają przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
Ekstrakt z mango i banana - odżywiają i nadają włosom miękkość oraz odpowiadają za egzotyczny zapach.
Ekstrakt z gardenii - zabezpiecza włosy przed puszeniem się.

robi robotę, jestem zachwycona

już po pierwszym uzyciu moje włosy nabrały elastyczności i sprężystości, lepiej się układały, przede wszystkim nie było już siana na głowie i zniszczonych końcówek. Widac było efekt, może nie całkowitego wygładzenia ( ale tego raczej nie da sie uzyskać tylko za pomocą samej odżywki), ale dla mnie wystarczający, produkt spełnia moje wymagania. Poza tym włosy doskonale sie rozczesywały, jak po żadnej innej odzywce. Włosy sie tak nie puszą nawet w deszczu! Moim zdaniem produkt działa porównywalnie do Anwen, a jest duzo tańszy (zapłaciłam w promocji 13,99) i ma większą pojemność.

odżywka emolientowa banan

Dość ciekawy produkt. Pięknie pachnie, konsystencja również super, ale brak idealnego wygładzenia. Opakowanie przyciąga wzrok. Opis z tyłu opakowania idealnie sprawdzi się dla początkujących włosomaniaczek.