Artego, Easy Care, Aqua Plus Shampoo (Szampon nawilżający)

Artego, Easy Care, Aqua Plus Shampoo (Szampon nawilżający)

Szampon nawilżający do włosów przesuszonych, matowych, szorstkich i puszących się. Zapewnia właściwy poziom nawilżenia włosów oraz skóry głowy. Szampon nie zawiera soli i szkodliwych środków SLS, które przyczyniają się do utraty wilgotności. Szampon sprawia, że włosy są silnie nawilżone, zdrowe, odzyskują piękno, witalność i blask. Kosmetyk nadaje jedwabistość i miękkość włosom. Ułatwia rozczesywanie.
Szampon zawiera olej roślinny z nasion amazońskiego drzewa Pentaclethra o właściwościach odżywczych i nawilżających.
Olejek Jojoba, avokado oraz ze słodkich migdałów to bogactwo protein, witamin oraz minerałów.

oj, nie bardzo...

Kupiłam cały zestaw czyli szampon, odżywkę i ampułki. Szampon oceniam najsłabiej. Po pierwsze fatalnie się pieni, umycie włosów za pierwszym razem było w moim przypadku wręcz niemożliwe, dopiero za drugim razem szampon się spienił ale trzeba było go sporo nałożyć. Plus w tym wszystkim był taki, że się całkiem szybko skończył ;) Po drugie uczulił mnie, po każdym myciu dostawałam taki swąd skóry, że szkoda gadać. Szczerze mówiąc nie mam nic więcej do dodania w kwestii tego szamponu, na pewno więcej go nie kupię.

Totalna porażka!

Moja Mama kupiła 1l tego produktu od hurtownika. Po pierwszym myciu włosy były szczęśliwe - ładnie się błyszczały, były mięciutkie, niesamowicie łatwo było je rozczesać. Niestety, pierwsze wrażenie było mylne.
Z czasem włosy zaczęły się okropnie kołtunić, ale to tak potwornie okropnie! Takie kołtuny miałam za dzieciaka, jak umazałam włosy błotem podczas robienia "ciasteczek". Teraz koszmar młodości powrócił. Rozczesywaniu włosów namachałam się więcej niż przy ćwiczeniach Mel B na ramiona.
Jedyny plus jest taki, że włosy przestały mi wypadać, ale co z tego, skoro wiele z nich sama sobie wyrywam podczas czesania, raz nawet zdarzyło mi się, że musiałam obciąć kosmyk. :(
W załączniku dodaję "cudowne" efekty tego szamponu. Moje naturalnie proste jak drut włosy prawie zmieniają się w niesforną burzą loków! No, może nie loków,ale na pewno niesforną.
Nie polecam nikomu tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: niecały jeden pojemnik, który teraz leży gdzieś na dnie kosza

po prostu dobry

Szampon stosowałam wraz z odżywką z tej samej serii. Jednak oceniam go nieco niżej w porównaniu do odżywki. Zalety:
- gęsta konsystencja, więc szampon jest wydajny
- delikatny zapach
- nie plącze włosów
- żelowa, bezbarwna konsystencja
- dobrze oczyszcza nie wysuszając włosów.
Minusy:
- włosy trzeba myć dwukrotnie dla dobrego oczyszczenia
- mam wrażenie, że trochę przyśpiesza przetłuszczanie u nasady
- ciężko się spłukuje, musiałam na to uważać, bo czasem podrażniał mi skórę głowy.
Raczej nie kupię ponownie, bo nie podbił mojego serca. Niezły szampon, ale nie za takie pieniądze.

Używam tego produktu od: kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie 300 ml

CUDOWNY!

PLUSY:

-szampon z dobrym składem, bez SLS i SLES
- świetnie nawilża, że nie potrzebuję po umyciu nakładać odżywki ze spłukiwaniem
- nie plącze włosów
- włosy są lśniące
- nie przetłuszcza ich
- nie obciąża
- świetnie myje
- wydajny.

MINUSY:

- cena, bo nie jest najtańsza, ale wiadomo: to szampon fryzjerski i za jakość się płaci ;)
- zapach… na początku mi się podobał, bo taki intensywny i długo się utrzymywał na włosach, ale teraz jest aż mdlący, przez te migdały…

Ilość zużytych opakowań: mam 1 l, więc zużyłam prawie połowę, właściwie 1/4 produktu

Włosy po nim wyglądają rewelacyjnie. Błyszczące,miękkie, odbudowane po rozjaśnianiu końcówek!Zapach podobny do kremu Nivea. Polecam stosowanie z odżyką tej samej serii :)

Używam tego produktu od: września

Polecam!

Zakupiłam szampon 300ml wraz z odżywką u fryzjera po dekoloryzacji z czerni na brąz.

Nie mogłam nie kupić, bo zapach i rezultat jaki dał ten zestaw mnie powalił.

Zapach jest wprost odurzający i cudowny. Partner chodzi z nosem w moich włosach.
U mnie zapach utrzymuje się do następnego mycia *myję co dwa dni.

Poza tym szampon daje uczucie świeżości.
Nie czuję pozostałości lakieru jak po innych szamponach. Jest on bardzo wydajny.

Jedyne co, to dziwne wrażenie, że się nie pieni.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: ledwie co ubyło z butelki

niestety nie

i dobrze, że kupiłam mała butelkę 300ml choć wychodziła strasznie drogo w porównaniu z litrowa. Kupowałam poza allegro więc nie zakładam, że mam jakąś podróbkę, ale niestety szampon moje kręcone i suche włosy kompletnie popsuł.
To co ostatni rok uratowałam szamponem YR teraz szlag trafił. Włosy są suche, matowe, puszą się i nie chcą się kompletnie kręcić!
Szampon mimo braku sls jest wydajny, dobrze się pieni, całkiem fajnie pachnie, niestety na tym koniec zalet.

Na 100% nie nawilża, odnoszę wrażenie, a do tego zamiast sls ma równie szkodliwy Sodium Lauroyl Sarcosinate tak więc brak sls to mydlenie oczu

nie dla każdego

To co uderza na samym początku to intensywny migdałowy zapach. Dla niektórych zapach może być męczący. Konsystencja rozwodnionego budyniu. Szampon się nie pieni - ale to dlatego, że nie zawiera SLS-ów, czyli czynników powierzchniowo-czynnych, odpowiedzialnych za wytwarzanie piany. Jak się jest przyzwyczajonym do piany to można mieć wrażenie niedomytych włosów - ale to bzdura, bo włosy są umyte, miękkie, rzeczywiście nawilżone i łatwo się rozczesują (w przeciwieństwie do szamponu do włosów farbowanych Artego).
Podsumowując - producent nie kłamie, szampon rzeczywiście nawilża i uzdrawia włosy (ja je codziennie prostuję, i nie mam problemu z wysuszonymi końcówkami), ale to że się nie pieni - może przeszkadzać. Warto jednak się przyzwyczaić, bo efekt stosowania jest naprawdę zadowalający i to od pierwszego użycia.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Zawiodłam się...

Bardzo cenię sobie kosmetyki tej marki, dlatego wiedziona zaufaniem i sympatią do produktów Artego, zakupiłam szampon i odżywkę z tej samej serii.

Dla moich farbowanych, suchych, falowanych i lekko puszących się włosów, niestety absolutnie fatalny wybór.

Szampon wodnisty, odżywka w ogólnie nie nawilża; moje włosy po użyciu tej serii, bardzo trudno się rozczesują, są splątane, wysuszone, bez połysku.
Zapach średni, ale to kwestia gustu.

Raczej nie zużyjemy [używam z Córką, która ma identyczne odczucia] tych produktów do końca, a zakupiłam po 1 litrze szamponu i odżywki.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań:
w trakcie pierwszego
***********************************************************************
WAŻNE!!!!!! Podczas wizyty w salonie fryzjerskim zweryfikowałam szampon i odżywkę i muszę przeprosić Wizażanki za moją opinię, ponieważ może ona wprowadzać w błąd. Nie usuwam jednak tego postu, ponieważ powinien on służyć ku przestrodze - zakupione przeze mnie produkty na allegro, są totalnie oszukane [rozrobione] - zakupiłam je u osoby, która posługuje się nickiem: markul_2005
Nie polecam zakupów u tego sprzedawcy!

zadowolona

Tak jak napisała Kociak902, szampon robi to, co obiecuje producent. Ja jestem całkiem zadowolona z efektu nawilżania szamponu Aqua Plus. Włosy wyglądają na zdrowsze, lepiej się układają i rozczesują. Podoba mi się również migdałowy zapach i elegancka, prosta butelka.

Ja nie mam wrażenia, że szampon ten obciąża, jak dla mnie daje raczej efekt wygładzenia. Mi tam to odpowiada: dzięki temu moje włosy się mniej puszą, śą gładkie i miłe w dotyku. Choć przypuszczam, że dla osób, które koniecznie chcą dodać objętości włosom to może nie być najlepszy wybór.
Zresztą z mojego doświadczenia wynika, że szampony na objętość często wysuszają włosy. Więc chyba trudno by Aqua Plus zarazem nawilżał i dodawał objętości ;)

Wracając do tematu, produkt udany, polecam :)

Używam tego produktu od: kilku tyg.

Spełnione obietnice

Kolejny udany produkt tej firmy ;-)

Mam suche,rozjaśniane włosy - codziennie je myję,suszę i prostuję.Szampon Aqua Plus ( stosuję razem z odżywką z tej samej serii ) rewelacyjnie nawilża i wygładza włosy.Bardzo łatwo się rozczesują , są gładkie i błyszczące. Zauważyłam też,że mniej rozdwajają mi się końcówki.

Szampon jest bardzo wydajny.

Odjęłam jedną gwiazdkę bo nieznacznie moim zdaniem obciąża włosy - nie przetłuszczają się ale tracą na objętości.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1