Syoss, Moisture Intensive Care, Conditioner (Odżywka do włosów suchych i łamliwych)

SYOSS Moisture Intensive Care to linia produktów do pielęgnacji włosów, które nawilżają suche i łamliwe włosy głęboko w ich wnętrzu oraz wzmacniają ich strukturę. Odżywka-balsam ułatwia rozczesywanie, dzięki wygładzeniu powierzchni suchych włosów. Sprawia, że włosy stają się mocne i lśniące.

>250ml
Skóra głowy
normalna
zapachowa
w butelce

Zwykła odżywka.

Odżywka niestety nie wzmocniła włosów, nie sprawiła żeby były lśniące. Plusem jest to, że nie poplątała ich i bez żadnego problemu mogłam je rozczesać.
Konsystencja - nie jest płynna, typowa dla odżywek z Syoss'a. Pachnie przyjemnie, ale zapach raczej nie pozostaje na włosach.

tragedia

kupiłam odżywkę w promocji za namową sprzedawcy w drogerii. Przeczytałam w domu obietnice od producenta, umyłam włosy, nałożyłam produkt, spłukałam i .... wrota do piekieł się otworzyły. Włosy były skołtunione, tłuste, obklejone odżywką. Pomyślałam, że źle je spłukałam. Czynność powtórzyłam i znów to samo, mimo iż użyłam o wiele mniej odżywki moje włosy były w tragicznym stanie. Po ponownym spłukaniu i wysuszeniu stały się matowe, bez "życia". Do produktu wróciłam ostatni raz po tygodniu. Znów to samo. Syoss bardzo mnie zawiódł. Użyłam go 3 razy i wyrzuciłam. Nie kupię więcej tego produktu. nie polecam.

Masakryczna

Skusiłam się na kupno jedynie niską ceną. W żaden pozytywny sposób odżywka ta nie wpłynęła na kondycję moich włosów. A nawet przeciwnie - w dotyku zrobiły się sztywne i suche. Po kilkakrotnym zastosowaniu zrezygnowałam nie kończąc buteleczki, ponieważ nie widziałam w tym sensu. Jedynym plusem może być konsystencja, jednak w mojej ocenie nie odgrywa to żadnej roli. Nie polecam!

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Nie polecam

Hmm..tak jak tutaj większośc Wizażanek już wspomniała od początku nie liczyłam na zbyt wiele jeśli chodzi o tą odżywkę.Miałam jednak nadzieję że co jak co ale rozczesywanie włosów ułatwi..niestety rozczarowałam się ogromnie. Cholernie wydajne to paskudztwo przez tą swoją olbrzymią butlę co jest dla mnie niewątpliwie minusem bo męczę tę odżywkę i męczę a końca nie widać :( Cena przyzwoita jak za tę nieszczęsną pojemnosć,w dodatku zapach całkiem przyjemny. Konsystencja jest trochę zbyt lejąca jak dla mnie,chodź nie spływa z włosów. Niestety jej działanie mierne a raczej wogóle go nie ma. Otóz nawet w najmniejszym stopniu nie ułatwia rozczesywania,a używam szamponu ziołowego więc wiem co to splątane włosy.W dodatku może obciążać włosy. Praktycznie nic nie robi,nie ma mowy o żadnym zmiękczeniu czy nawilżeniu włosów,które wyglądają o wiele lepiej bez użycia tej odżywki.
Nie działa nawet wtedy gdy odrobinę dłużej potrzymamy ją na włosach.Naprawdę nie polecam,jest o wiele więcej lepszych odżywek nawet znacznie tańszych od tej,które w przeciwieństwie do niej nie mają naszpikowanego świństwami składu.

Używam tego produktu od: ok 2 msc.
Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

Porażka

Skuszona niską ceną "na do widzenia" - ok. 6zł za pół litra postanowiłam, że kupię. Od odżywki nie oczekuję cudów - jedynie dobrego rozczesywania włosów po kąpieli, dlatego zawsze byłam zadowolona, w zasadzie każda odżywka się dla mnie nadaje. Niestety nie ta :/
Po nałożeniu i obfitym spłukaniu na następny dzień moje włosy są tłuste! Mimo, że nakładam ją od połowy włosów, właśnie od połowy mam strąki :/ Nigdy w życiu nie miałam tłustych końców włosów. :( To jakiś KOSZMAR. Nigdy więcej. Dałam jej dwie szanse, teraz stosuję jako żel do golenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

wielka klapa!

co jakis czas zmieniam całe serie kosmetyków do włosów (projekty denko) i kupuje kolejne inne gdyz nie chce przyzwyczajac włosów i zminiłam na syossa.... męcze to i męcze i skónczyć tego nie moge na dniach nie wytrzymam i to "pogonie" jedna z najgorszych odżywek jakie miałam przez ostatnie lata!!!

plusy?
+znośny zapach
+niska cena
+wydajna(aczkolwiek w moim wypadku to przyprawia mnie o czarna rozpacz)

minusy
-zeby byl jakikolwiek mierny efekt trzeba jej nałożyc naprawde duuuzo!
-juz nakladając ją na włolsy nie czuc efektu (dla mnie odzywka juz pod prosznicem powinna spowodowac ze wlosy mimo iz mokre sa miekkie
-po wysuszeniu sa suche równie dobrze moglam zadnej odzywki nienałożyć
-wieczorem wlosy sa juz tluste!

i moglabym tak wymieniac i wymieniac...

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy , nie moge jej skonczyc:(:(
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

okropna

Sporą odlewkę odżywki dostałam jakiś czas temu i skończyć się nie chce... ;/
Według mnie odżywka ta nie robi praktycznie nic z włosami, są one nią oblepione, co za tym idzie - szybciej się przetłuszczają, ale trzeba jej trochę nanieść, by móc włosy w ogóle rozczesać.
Zapach potworny, kojarzy mi się z oblepiaczem Pantene..
Po wysuszeniu włosów nie widzę jakiegoś działania tej odżywki na moje włosy, nawet nie daje ona połysku.
Używam, gdyż to moja ostatnia w tej chwili odżywka, a szkoda mi wyrzucać kosmetyku nawet, jeśli mi on nie pasuje.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna wielka odlewka w trakcie

okropny niestety..

Kupiłam go ponieważ przyciągneła mnie cena noi ilość odżywki, chciałam poprawić chociaż troche stan moich włosów noi.. Stwierdzam że jest to najgorsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam,włosy po niej były takie dziwne nie dało się ich ułożyć pogorszyła zdecydowanie stan moich włosów gdy jej używałam, chciałam ją zużyć do końca (staram się nie wyrzucać kosmetyków tylko je jakoś wykorzystać) więc świetnie sprawdzała siędo golenia nóg :D za niższą cene są zdecydowanie lepsze odżywki.. Do nóg świetna :D nie wiem jak z innymi odżywkami tej firmy ale tej nie polecam,nie wiem może jest naszpikowana silikonami których moje włosy nie lubią? Nie wiem ale jestem niestety na nie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

nie polecam

Byla w pormocji za 10 zl to czemu mialam nie sprobowac. Niestety jest strasznie duza i starczy mi chyba na rok. Musze ja jak najszybciej skonczyc, bo jest tragedia. Obciaza, matuje wlosy. Wlosy bez problemu sie roczesuja. I to chyba jedyny plus tej odzywki.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie..

Porażka stulecia

Ta odżywka to jakiś żart. Nie spodziewałam się cudów ale myślałam że chociaż pomoże w rozczesywaniu. Nie wiem, cokolwiek. Ale ona nie działa po prostu w ogóle. Nie, przepraszam, szybciej przetłuszczały mi się włosy więc jednak ma jakieś działanie.

+ idealnie nadaje się do golenia nóg

- nie ułatwia rozczesywania
- przy tym składzie nie ma co spodziewać się obiecanego "nawilżenia i wzmocnienia struktury włosa"
- obciąża włosy, a przy tym nawet ich nie nawilża
- włosy są po niej matowe i bez życia
- wielka butla którą będę zużywać przez najbliższy rok

Używam tego produktu od: kilka razy parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

tragedia

Toż to jakaś tragedia jest. Skusiłam się promocją i zakupiłam tą wielką butlę, czego żałuję. Odżywka nie jest warta nawet złotówki. Nie dość, że nie nawilżała, to jeszcze plątała mi włosy. Nie wspominając o tym, że już następnego dnia po umyciu miałam przetłuszczone włosy (co nie jest normą)!! Przez około 2 tygodnie jej używałam, ale w końcu się poddałam. Nie sądzę bym cokolwiek tej firmy jeszcze kupiła.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i nie będzie dokończone)

tak jak szampon - paskudztwo

zamiast nawilżać to wysusza, niszczy włosy... a jednocześnie je obciąża. przez pierwszy dzień suche, na drugi dzien mega tłuste... ta odzywka to porażka.
nie polecam..

Ilość zużytych opakowań: połowa