Bobini, Baby, Nawilżane chusteczki dla dzieci z witaminą E (stara wersja)

Bobini, Baby, Nawilżane chusteczki dla dzieci z witaminą E (stara wersja)

Pojemność 30 szt

Nawilżane chusteczki Bobini to wielofunkcyjny produkt, który pozwala na oczyszczenie całego ciała dziecka. Posiadają bardzo miły zapach i są wyjątkowo delikatne, dlatego mogą być używane samodzielnie przez dzieci do wycierania buzi, rączek, nauki korzystania z toalety. Chusteczki Bobini są niezbędne na spacerze, w podróży, podczas zabaw na podwórku lub w domu gdy trzeba szybko oczyścić rączki i buzie.
Chusteczki Bobini są:
z aloesem i rumiankiem - które mają działanie nawilżające i łagodzące podrażnienia;
super miękkie - delikatny materiał nie podrażnia skóry dziecka;
bez alkoholu - chronią naturalną warstwę ochronną skóry;
pH 5,5 - neutralne dla skóry dziecka.

Naj naj naj!

Moje ulubione chusteczki dla dziecka.
Są mocno nawilżone, ładnie pachną i co najważniejsze mają wygodne plastikowe zamykanie.
Chusteczki nie wysychają i cały czas są mocno nawilżone.
Są delikatne i nie podrażniają.
Cena też w porządku gdyż kupuję je często za 3.99zł na promocji w markecie a za tę cenę chusteczki z plastikowym zamykaniem to rzadkość.

Lubię!

Chusteczki bobini są super! Wiem że to chusteczki dla dzieci i mają trochę inne przeznaczenie, ale mi to wcale nie przeszkadza bo bardzo często je stosuje do zmywania makijażu i super się sprawdzają. Mają ładny zapach, są miękkie , delikatne, nie podrażniają i nie uczulają. Opakowanie ma wygodne zamknięcie. Nie rozrywają się, mimo częstego otwierania pudełka, długo pozostają wilgotne.

Dobre

Dobry skład , nasączenie , opakowanie . Cóż więcej pisać , produkt spełnia swoje zadanie . Uważam , że za tak dobry skład cena jest bardzo dobra . Na promocji kupuje za 4zl . Używamy cała rodziną. Idealne także jako chusteczki do czyszczenia skórzanych mebli czy kokpitu samochodu . Jak dla mnie produkt wielozadaniowy

super

Były w gratisie do płynu do prania dla niemowląt w mniejszej wersji i są naprawdę super.

Lubię mieć tego typu chusteczki, by chociażby przetrzeć sobie podkład z ręki z przy makijażu. Bez problemu sobie z tym radzą.

Mają dobrze zaklejane opakowanie, które się nie otwiera.
Są odpowiednio nawilżone, ale nie leje się z nich, jak w przypadku niektórych chusteczek.
Materiał jest przyjemny i delikatny dla skóry.
Zapach bardzo łagodny.
Nie podrażniają używane do higieny intymnej. A praktycznie każde chusteczki dla dzieci czy nawet te dedykowane specjalnie do higieny intymnej powodują u mnie podrażnienia.

Myślę, że chętnie będę po nie sięgać.

Takie sobie

Dostałam je w ramach testowania produktów Bobini.
Chusteczki jak najbardziej super, z zamknięciem, z witaminą E ktora nie powoduje podrażnień. Dobrze mokre, do ostatniej chusteczki. Można je zabrać wszędzie nie martwiąc sie o wyschnięcie.
Chusteczki delikatne, i tu dla mnie byly zbyt delikatne. Przy wycieraniu bardzo sie rozciągają i dziurawia.
Trochę zbyt intensywny zapach jak dla dzieci.