Bourjois, Always Fabulous, Shine Control Anti-brillance Powder (Aksamitny puder matujący)

Zobacz oferty

Bodyland.pl
Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Oddaj się przyjemności tworzenia makijażu z aksamitnym pudrem od Always Fabulous. Zapewnij swojej skórze matowe wykończenie dzięki nowemu prasowanemu pudrowi Bourjois o oszałamiającym zapachu! Puder absorbuje nadmiar sebum, zapewniając kontrolę połysku do 14 godzin bez wysuszania skóry. Miękka w dotyku, ultralekka aksamitna formuła łatwo się rozprowadza, zapewniając jednocześnie równomierne pokrycie dla nieskazitelnej cery. Aby uzyskać bajeczne, długotrwałe, półmatowe wykończenie używaj pudru Always Fabulous jako ostatni etap makijażu.

Always Fabulous Aksamitny Puder Matujący:
- Zapewnia długotrwałe matowe wykończenie do 14 godzin
- Lekka konsystencja i przyjemny delikatny zapach
- Technologia Stay-in-Place pochłania nadmiar sebum bez wysuszania skóry

Uwielbiam ten puder

Puder świetnie się sprawdza w moim codziennym makijażu. Doskonale matuje skórę, sprawia, że jest sucha. Dobrze pochłania nadmiar sebum. Jest bardzo wydajny, a skóra na długo zostaje matowa. Stosuję go codziennie, mam go również zawsze przy sobie, gdyby była konieczność ponownego użycia. Nakładam go pędzlem. Baaardzo polecam!

Ideał

Puder matujący,który mnie zadowoli to nie lada gratka ! Bourjois puder prasowany ma standardowe opakowanie, jak na taki kosmetyk, plastikowe okrągłe o pojemności 10g.
Aksamitny puder posiada właściwości absorbujące nadmiar sebum, dzięki czemu moja twarz przez cały dzień wygląda, świeżo. Dodatkowo puder świetnie utrwala podkład, wygładza i co najważniejsze nie podkreśla suchych skórek. Super jest to, że nie wygląda jak maska i nie podkreśla tego że mam juz podkład. Jest dyskretny.
Jedwabista i miękka formuła to sekret, idealnie stapia się ze skórą, nadając jej naturalny odcień. Ma delikatny skład, może być stosowany również przez osoby o wrażliwej cerze.
Jestem super zadowolona z tego pudru, ma wszystkie cechy idealnego pudru i mogę go kupić stacjonarnie!

Pomarańczowy bubel.

Kupiłam odcień 50 porcelaine i jestem załamana jego pomarańczowym wykończeniem. Puder ładnie pachnie i daje przyzwoite krycie. Mam mieszana i jasną cerę, a kupując jeden z droższych drogeryjnych pudrów spodziewałam się czegoś lepszego niż efektu pomarańczowej maski. Puder kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii i jestem szczerze zaskoczona, bo u mnie się zupełnie nie sprawdził. Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Bardzo fajny!

Moja cera: dojrzała (45+), mieszana (tłusta strefa T, sucha na policzkach), wrażliwa.
Puder o szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu łatwo wybrać kolor, który i tak delikatnie przystosowuje się do skóry.
Bardzo ładnie utrwala makijaż. Ponadto skutecznie absorbuje nadmiar sebum oraz niweluje nadmierne błyszczenie się cery. Idealnie wtapia się w skórę. Ma dobre krycie, bez efektu maski.
Puder ma delikatny skład, może być stosowany również przez osoby o wrażliwej cerze. Dodatkowo nie wysusza skóry i nie zatyka porów.
Długotrwała formuła i mocna pigmentacja sprawia, że kosmetyk jest niezwykle wydajny, wystarcza na długi czas.
Jestem bardzo zadowolona i myślę, że zaprzyjaźnimy się na dłużej!

puder

Puder naprawdę dobry, kolorystycznie dobrze dopasowany do mojej karnacji. Dobrze współgra z podkładem. Jestem z niego zadowolona. Nie jest drogi, wystarcza na dość długo.

Idealne wykończenie makijażu

Aksamitny puder matujący faktycznie ma coś z aksamitnosci skóra jest gładka daję efekt fajnego matu znacznie przedłuża trwałość makijażu wytrzyma spokojnie dobrych kilka godzin fajnie się z nim pracuję wygląda naturalnie jest bardzo lekki na twarzy nie zapycha porów ani nie uczula

Matuje i wygładza skórę mieszaną na wiele godzin

Przy kupnie trzeba mieć na uwadze, że puder ma lekki kolor i lepiej przetestować przed zakupem.
Efekty: Dobrze matuje wygładza na wiele godzin przy skórze mieszanej
Szkoda, że nie ma lusterka.

Cudownie matujący

Ten puder to jeden z fajniejszych jaki miałam. Lekki, dobrze się rozprowadza, dopasowuje się do podkładu, matuje ale nie przesusza !:) czyli wszystko czego potrzebuje !:) dla mnie hit :)

Bardzo dobry puder!

Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania kosmetyków Bourjois, Always Fabulous. Puder rasowany zamknięty w opakowaniu dobrej jakości, nic się nie zepsuło, napisy się nie powycierały. Puder pachnie ślicznie tak jak podkład z tej samej serii. Puder ma bardzo przyjemną konsystencją, nie zatyka porów. Puder nakładam pędzlem na twarz, bardzo ładne satynowe wykończenie. Produkt nie wysusza, nie podrażnia. Utrzymuje się na cerze przez wiele godzin. Używałam go przez różnymi podkładami, z każdym z nich wyszedł świetnie. Polecam !

Jeden z lepszych jakie miałam

Nie jestem fanką pudrów w kamieniu, ale ten naprawdę przypadł mi do gustu.
Puder znajduje się w małym porecznym plastikowym opakowaniu, które jest naprawdę trwałe. Przez przypadek upuścilam kosmetyk na podłogę, a puder pozostał w całości. Puder ma przyjemny zapach I bardzo fajna jedwabistą konsystencję. Bardzo ładnie matowi skórę, ale nie jest to tępy mat , ale bardzo naturalny.
Twarz jest wygladzona I wygląda ładnie przez wiele godzin. ( ja potrzebuje makijażu na 10-11 godzin) Oczywiście po tak długim czasie potrzeba jest delikatna poprawka. Na krótsze wyjścia stosowalam krem I puder. W tej sytuacji puder zmatowił, wygladzil I delikatnie ujednolicil koloryt skóry. Według mnie jest to bardzo dobry produkt aczkolwiek jego cena jest trochę wysoka

Używa produktu od: próbka

Piękny efekt

Kolor idealnie dopasowany do cery, ładnie matuje, dodaje kolorytu. Podoba mi się jak pracuje z cerą dodając jej koloru i ten efekt długotrwałego matu który trwa mimo późnych godzin.

Wyjątkowo delikatny i trwały

Puder ten jest bardzo delikatny, Niby stały a jednocześnie doskonale go sie nakłada zarówno przy pomocy pędzla jak i zwykłym wacikiem . Jest bardzo trwały a jednocześnie nie tworzy efektu maski. Mam cerę mieszaną idealnie mi pasował zarówno na policzkach gdzie mam cerę raczej suchą jak i na nosie gdzie mam cerę tłustą . Z całego serduszka polecam ten puder . Koleżanki w pracy już go zakupiły bo warto .