Lierac, Dioptiride, Creme Comblante Correctrice Rides [Wrinkle Correction Filling Cream] (Krem korygujący zmarszczki wokół oczu)

Skuteczna walka ze zmarszczkami oraz innymi oznakami starzenia jest możliwa tylko przy użyciu odpowiednich kosmetyków. Ważne, by wybierać te, które cechują się możliwie jak największą skutecznością działania. Przykładem mogą być produkty marki Lierac.

Wypełniający krem korygujący zmarszczki wokół oczu Lierac Dioptride jest wyjątkowo skutecznym orężem w walce z wszelkimi oznakami starzenia skóry wokół oczu. Działanie kremu oparte jest na zabiegu iniekcji toksyny botulinowej, dzięki czemu jest on wyjątkowo skuteczny w przypadku różnych oznak starzenia. Poradzi on sobie więc zarówno ze zmarszczkami głębokimi, mimicznymi, jak również tymi, które są spowodowane przez nadmierne odwodnienie skóry.

Oprócz niwelowania oznak starzenia, krem Dioptride marki Lierac chroni także przed powstawaniem nowych. Wszystko dzięki jego unikalnej formule, z zawartością peptydów anty-blue light, dzięki którym krem zapewnia skuteczną ochronę przed emisją szkodliwego niebieskiego światła. Pierwsze rezultaty stosowania kremu można zaobserwować już po siedmiu dniach stosowania.

krem
10 – 50ml
liftingujące
w saszetce

Efektywny, ale może uczulać

Krem zakupiłam z myślą o mojej mamie (49l. ). Jako, że potrzebowała czegoś mocno nawilżającego a zarazem o działaniu liftingującym, od razu gdy zobaczyłyśmy krem pod oczy z lieraca i to w promocji na 59zł, postanowiłyśmy wypróbować:)

Krem zamknięty jest w małej, zgrabnej tubce z odkręcaną końcówką.
Jak na krem pod oczy ma bardzo gęstą i treściwą konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze i bardzo szybko dię wchłania zostawiając na minutkę blyszczącą powłokę, która później wchłania się całkowicie. Nie roluje się pod makijażem i świetnie współgra z korektorami, których na razie używam (rimmel lasting finish i maybelline affinitone)

DZIAŁANIE
krem pierwotnie miał być dla mojej mamy, którą niestety ten kosmetyk uczulił, już po pierwszej aplikacji mówiła, że czuje różnice. Niestety przy każdej kolejnej próbie było to samo, oczy niemiłosiernie Ją szczypały i łzawiły

Na mnie z kolei zadziałał rewelacyjnie, pięknie rozświetlał mi okolicę oka, bardzo ładnie wygładzał skóre, zauważyłam też drobne ujednolicenie kolorytu i spłycenie zmarszki mimicznej

Kosmetyk oceniam na 5, ponieważ na mnie się świetnie sprawdził. Mimo wszystko każdy powinien najpierw nałożyć na malutkim kawałku skóry i w razie czego szybko zmyć cieplą wodą