Eveline, My Life My Hair, Peptydowe serum wcierka na porost włosów

Eveline, My Life My Hair, Peptydowe serum wcierka na porost włosów

Serum-wcierka to intensywnie regenerujący i pobudzający porost włosów kosmetyk. Ogrom składników aktywnych sprawi, że włosy staną się gęstsze, pełne objętości i widocznie piękniejsze!

Pełna składników aktywnych cudowna wcierka do włosów! Wyjątkowa formuła składająca się z kompleksu 3 peptydów oraz peptydu miedziowego zmotywuje cebulki włosów do działania! Przyspieszy porost kosmyków i widocznie je wzmocni.

Biotyna i ekstrakt ze skrzypu polnego to znane odżywcze składniki, które pomogą zagęścić fryzurę. Wyciąg z dziurawca zwyczajnego i z mydlnicy lekarskiej zregenerują naskórek, pomogą w jego odbudowie oraz zmniejszą objawy łupieżu i świądu. Ekstrakt z korzenia łopianu oraz wyciąg z chmielu zwyczajnego odżywią skórę i włosy, ukoją podrażnienia, zapobiegną wypadaniu oraz dodadzą kosmykom objętości. Wyciąg z kwiatów nagietka lekarskiego i szałwii lekarskiej pomogą w odbudowie struktury włosa, zadbają o regenerację i zoptymalizują wydzielanie sebum. Arginina sprawi, że włosy staną się przyjemnie gładkie i puszyste. Prebiotyki zatroszczą się o naturalny mikrobiom skóry, a ekstrakt z papryczki i kofeina pobudzą mikrokrążenie skóry głowy i obudzą uśpione cebulki włosów.

Wcierka ulubiona, o pięknym zapachu

No kocham tą wcierkę!
Sprawia, ze wcierkowanie jest przyjemnością.
Po pierwsze ze wzgledu na miły, delikatny zapach, trochę jak lekkie perfumy.
Nie lubię mocnych zapachów jak to ma miejsce przy innych, znanych wcierkach.
Do tej pory używałam innych wcierek ale ze względu na zapachy stoją w kącie. Są zbyt intensywne.

Po drugie - świetny skład: peptydy, biotyna, prebiotyki
Stosuję raz-dwa razy w tygodniu z grabkami, widzę baby hair.
Czy rosną szybciej? Na to będę potrzebowała więcej czasu:)
Wcierka nie obciąża włosów u nasady, a mam delikatne, cienkie, proste włosy.
Jest wegańskie, bez mikroplastiku.

Będę ją polecać i sama kupować gdyż uzywam wcierek od dawna, z przerwami.
Edit, po kolejnych dwóch miesiącach:) nadal ją uwielbiam, teraz mogę dodac, ze włosy mniej wypadają, chociaz jakos bardzo nie wypadały ale jednak przy myciu trochę ich wypadało.

Wcierkowy zwyklak

Wcierka Eveline My Life My Hair to produkt o bardzo dobrym składzie i przyjemnym "perfumowym" zapachu. Produkt ten stosowałam jedynie przed myciem z uwagi na fakt, iż zlepia włosy od nasady. Wcierka wpływa na skórę głowę przede wszystkim normalizująco i nawilżająco. Nie zanotowałam jednak większego przyrostu czy porostu nowych włosów.

Wcierka

Wcierkę kupiłam ze względu na niską cenę oraz to, że moja ulubiona z Anwen wszędzie była niedostępna.
Używałam ją na całą noc, bo na dzień była zbyt obciążająca dla moich włosów. Jedyne co to zauważyłam duży wzrost nowych włosów, ale to też w pewnym stopniu pozostałość po używaniu wcześniej wcierki z Anwen. Jeśli chodzi o wypadanie to wcierka nie wpłynęła na to w żadnym stopniu, ale nie dziwi mnie to, bo u mnie wypadanie miało podłoże stresowe a na to wcierki nie działają.
Zapach był bardzo subtelny, ledwo wyczuwalny. Minusem jest dla mnie aplikator, wolę takie które dają bardziej skoncentrowany strumień żeby łatwiej było dotrzeć do skóry głowy.
Generalnie jestem zadowolona z tej wcierki, bo faktycznie zauważyłam, że powoduje rośnięcie nowych włosów w dużej ilości, ale raczej nie wrócę do niej bo znam kilka jeszcze lepiej działających wcierek.

Ta wcierka naprawdę działa!

Ostatnio miałam problem z wypadaniem włosów. Postawiłam na wcierkę peptydową Eveline. Pierwsze, co mnie w tym produkcie urzekło, to zapach! Jest bardzo przyjemny. Poręczna buteleczka z atomizerem, który idealnie dozuje nam płyn i rozpyla wprost na skórę głowy - to jest świetne rozwiązanie. Sama buteleczka z pomarańczowo-złotą etykietą (podoba mi się). Kosmetyk stosowałam... codziennie! Efekty, które uzyskałam przerosły moje oczekiwania - jeszcze nigdy po miesiącu nie miałam aż tak długich odrostów! Ta wcierka naprawdę działa! Aplikowałam serum wprost na skórę głowy, a następnie wmasowywałam specyfik palcami. Czasami wspomagałam się też masażerem do skóry głowy z Rossmanna. Oprócz ładnego zapachu i faktycznego działania zgodnego z obietnicą producenta - muszę podkreślić również to, iż wcierka wyraźnie ograniczyła wypadanie moich włosów. Przy wmasowywaniu opuszkami palców w skórę tego serum czasami się zapominałam i... zatarłam sobie oczy tym produktem, co skutkowało lekkim pieczeniem i szczypaniem. Później - nauczona doświadczeniem - już starałam się pamiętać o tym, by unikać kontaktu rąk z oczami. Wcierka wystarczyła mi na cały miesiąc regularnego stosowania. Już po tymże miesiącu widoczne były rezultaty w postaci sporego przyrostu włosów. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Polecam! Naprawdę warto kupić!

Super produkt

Wcierkę bardzo polubiłam, ma piękny zapach, wygodny spryskiwacz (chociaż przy moich gęstych włosach jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby spryskiwacz w formie długiego patyczka jak we wcierce Jantar). Pomimo papryczki chili w składzie, wcierka nie podrażnia skóry głowy i nie wysusza włosów, co ma miejsce np. w przypadku wcierki z Banfi. Odkąd ją stosuję zauważyłam delikatne zagęszczenie moich prześwitów które mam w okolicy przedziałka i sporo nowych baby hair. Ogromnym plusem jest fakt, że wcierka ma w składzie mnóstwo naturalnych wyciągów, co jeszcze bardziej przekonuje mnie do jej stosowania. Dla mnie to super produkt, naprawdę polecam.

Wcierka peptydowa

Peptydowa wcierka serum :
- trudno powiedzieć że ogranicza wypadanie włosów ,
- nie zauwaźyłam aby działała na moje włosy ,
- nie zauważyłam też baby hair .
- słaby zapach

Wcierka jak wcierka

Ciężko ocenić tak po miesiącu codziennego stosowania, zauważyłam napewno mniej wypadających włosów które zostawały na szczotce ale baby hairow brak. Największa zaleta jest to wcierka nie przetłuszczające włosi i włosy nie wymagają mycia po jej zastosowaniu. Także śmiało nadaje się do codziennego stosowania. Aplikator w sprayu bardzo wygodny. Zapach neutralny

Sa już efekty

Plusy:
- spełnione są obietnice producenta
- nawilża skórę głowy
- wzmaga porost włosów, widze wysyp baby hair
- wygodny aplikator, dociera precyzyjnie do skóry głowy
- ładny zapach
Wady:
- brak

Świetny produkt

Wcierka bardzo dobrze mi się sprawdziła, jest to zdecydowanie mój ulubiony produkt z tej serii. Ma delikatny zapach, rzadziej mi wypadają włosy, widzę że zaczęły mi rosnąć baby hairs, opakowanie bardzo dobrze wykonane, wygodnie się z niego korzysta

Pomaga włosom rosnąć

Wcierka na porost włosów Eveline jest bardzo wygodna w użytkowaniu dzięku atomizerze. Szybko można rozdzielić pasmo włosów i z psikać nim skórę głowy. Ma lekki, mało wyczuwalny zapach. Mam wrażenie że wcierka wzmocniła moje włosy, wypada ich znacznie mniej, lecz znacznego porostu włosów nie zauważyłam. Duży plus za wygodne opakowanie i dużą pojemność produktu.

Używa produktu od: próbka

Dobre serum

Serum wcierka My life My hair znajduję się w podręcznej butelce z pompką o pojemności 150 ml. Po aplikacji na włosy nie obciąża ich. W jego składzie znajdziemy m.in. ekstrakt z papryczki chili, kofeinę, kompleks trzech peptydów itp. Włosy po stosowaniu tego produktu są wzmocnione, odporne na uszkodzenia i mniej wypadają. Jestem zadowolona z efektu po stosowaniu tej serii. To mój ulubiony produkt Eveline do pielęgnacji włosów/skóry głowy.

Mniej wypadających włosów + wysyp baby hair

Wcierka pomogła przy wypadających włosach, ale tylko gdy używałam jej codziennie. Przy rzadszym stosowaniu mniej się sprawdzała (więcej włosów wypadało). Najlepszy efekt był przy wcieraniu 2 razy dziennie, ale wtedy włosy szybciej mi się przetłuszczały. Producent zaleca stosowanie 2-3 razy w tygodniu, ale wg mnie to za rzadko jeśli chodzi o hamowanie wypadania włosów. Włosy mi lecą jak szalone po ciąży, więc naprawdę jestem zadowolona z efektów tej wcierki. Mniej mi się podoba opakowanie, ponieważ ma zwykły atmoizer, więc gdy już zostało mi mniej produktu to gorzej się nim psikało (gdy butelka jest obrócona). Poza tym trudniej jest psiknąć na samą skórę głowy -pewnie dlatego włosy bardziej mi sie przetłuszczały. Po kilku tygodniach używania nie zauważyłam jeszcze baby hair, ale na pewno potrzebne jest więcej czasu.
Edit. Po ponad 6 tygodniach stosowania zauważyłam wysyp baby hair. Super efekt.

Ciekawy kosmetyk

Lubię tego typu wcierki do włosów. Są łatwe w użyciu i zapewniają ochronę przed wypadaniem włosów. Ta wcierka jest dobra, ale spektakularnych efektów po jej stosowaniu nie zauważyłam. Może trochę poprawia objętość włosów. Ale czy pobudza porost włosów, tego nie zauważyłam.