Lift4Skin, Beauty Booster, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu

Lift4Skin, Beauty Booster, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu

Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu, dzięki innowacyjnej formule i zmysłowej konsystencji, perfekcyjnie oczyszcza skórę twarzy i oczu z makijażu oraz zanieczyszczeń. Nie zaburza równowagi skóry i nie powoduje wysuszenia ani ściągnięcia.
†• Rajska woda z laguny Polinezji Francuskiej, bogata w minerały: wapń, potas oraz magnez, regeneruje i dostarcza niezbędnych dla skóry składników odżywczych.
• Rozświetlająca witamina C z wyciągu z aceroli natychmiastowo przywraca cerze świeży i promienny wygląd.
• Kwas hialuronowy głęboko nawilża i idealnie wygładza.
• Prowitamina B5 i alantoina łagodzą podrażnienia, pozostawiając skórę aksamitnie gładką i miękka w dotyku

Rewelacja!

Płyn micelarny Beauty Booster Lift 4 skin firmy Oceanic odpowiada mi pod każdym względem. Rewelacyjnie zmywa makijaż, nawet ten bardziej intensywny. Nie maże się, nie ściąga skóry, nawilża i odświeża. Pięknie delikatnie pachnie-stosowanie go to sama przyjemność. Ma bardzo estetyczne, wygodne opakowanie. Jest to przezroczysta różowa butelka z tworzywa z białą nakrętką na kapsel. Pojemność 400ml. Produkt jest zupełnie płynny-jak woda. Zawiera ciekawe składniki np. rajską wodę z laguny Polinezji Francuskiej, która jest bogata w minerały, wapń, potas i magnez. Zawiera także rozświetlającą witaminę C, nawilżający i wygładzający kwas hialuronowy, prowitaminę B5 i alantoinę, które łagodzą podrażnienia. I jeszcze jest kosmetykiem wegańskim. Same plusy

Pełne oczyszczanie

Muszę przyznać, że bardzo zaskoczył mnie ten płyn. Początkowo byłam nieco sceptyczna ze względu na lekką konsystencję produktu i słabe doświadczenia z demakijażem.
Demakijaż: jak dla mnie fenomen. Bez ogromnych ilości wacików udało się zmyć tusz do rzęs tak dobrze, że nie było po nim śladu nawet rano (zdarzało mi się, że po niektórych kosmetykach wacik niby był czysty, a rano panda niespodzianka). Nie wiem jak z wodoodpornymi, bo nie używam.
Oczyszczanie: ściąga brud jak magnesik. Stosuję płyn jako pierwszy krok w oczyszczaniu na co dzień i jest on szczególnie przydatny, gdy nie mam czasu na kompleksowe, wielostopniowe oczyszczanie. Co najważniejsze: nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry, a to mi się jeszcze nie zdarzyło z żadnym płynem do demakijażu i/lub micelarnym.
Zapach ładny, ale dla niektórych może być deko zbyt mocny.
Opakowanie estetyczne, ale mogłoby być z pompką, bo czasami za dużo się nalewa.
Wydajny.
Ogólnie jestem na TAK.

Luksus w płynie

Po otwarciu butelki z płynem miceralnym poczułam delikatny, a bardzo subtelny zapach przywodzący mi na myśl zapach pewnych luksusowych perfum. Przyznam, że po pierwszych dwóch użyciach zauważyłam, że skóra była lekko zaczerwieniona ale nie ściągnięta i nie podrażniona. Wręcz przeciwnie- dało się zauważyć, że skóra jest gładka w dotyku i jędrna. Świetnie usuwa nagromadzone sebum w miejscach gdzie przy mojej mieszanej cerze jest ono wydzielane w nadmiarze ( tzw. strefa "T" ) Płyn doskonale usuwa makijaż, nie rozmazuje go. Stosowałam go również wówczas gdy nie robiłam makijażu, po całym dniu i równie świetnie co makijaż usuwał również wszelkie nagromadzone podczas dnia zanieczyszczenia. Ma klasyczne opakowanie

Przyjemny produkt

Płyn dostałam w ramach testowania produktów na Wizażu, dziękuję.
Opakowanie klasyczne - jak większość tego typu kosmetyków. Butelka duża, dobrze leży w ręku. Widać ilość zużycia kosmetyku.
Jeśli idzie o samo użytkowanie kosmetyku na duży plus idzie jego delikatny, nie chemiczny zapach. Na pewno skóra po użyciu jest miła w dotyku, mam też wrażenie że jest dobrze nawilżona. Nie zostawia na skórze święcącej, nieprzyjemnej powłoki. Płyn nie podrażnia skóry.
Kolejnym wielkim plusem jest skład i nie testowanie produktu na zwierzętach.
Polecam do testów.

Świetny produkt

Płyn o bardzo dobrym działaniu , super oczyszcza twarz oraz precyzyjnie zmywa każdy makijaż , przy czym nie powoduje żadnych podrażnień oraz zaczerwienień . Ma bardzo delikatny zapach ,

Najlepszy płyn micelarny jaki miałam!

Płyn do demakijażu otrzymałam od redakcji wizaż w ramach akcji testowania produktu. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepszy płyn jaki do tej pory stosowałam. Pięknie usuwa makijaż, a zmywanie cieni i mascary z oczu to cud, miód, bajeczka. Jest skuteczny a przy tym bardzo delikatny. Jestem posiadaczką cery wrażliwej, naczynkowej a płyn Lift4Skin nie podrażnił ani nie wysuszył mojej skóry. Rozświetlenia żadnego nie zauważyłam ale uważam, że nie taka jest rola płynu micelarnego. Do tego służą inne kosmetyki. Płyn zamknięty jest w eleganckim opakowaniu o dużej pojemności. Szczerze polecam i sama z chęcią sięgnę po kolejne opakowania.

Super produkt do demakijażu, nie podrażnia

Dzień dobry, płyn micelarny jest faktycznie bardzo delikatny, nie powoduje podrażnień, nie jest tłusty i do tego świetnie zmywa makijaż i nawilża.
Zapach bardzo przytulny.
Konsystencja bardzo miła w dotyku.

Skuteczny demakijaż

Bardzo ładnie usuwa makijaż, nie wymaga mocnego tarcia - wystarczy przyjechać wacikiem. Mam zastrzeżenie tylko co do samej butelki, otwór na Płyn jest moim zdaniem za mały i trzeba kilkukrotnie przechylać butelkę żeby nałożyć wystarczajaca ilość płynu. Mam cerę mieszaną z przewagą tłustej i ten Płyn nie powoduje uczucia ściągnięcia.

Plyn do micelarny idealny

Płyn micelarny ma piekny zapach. Jest delikatny. Dokladnie oczyszcza twarz i usuqa makijaż. Nie podrażnia skory twarzy i okolic oczu. Ma fajna wygodna butelke i szczelne zamknięcie. Po uzyciu skora jest oczyszczona i rozswietlona.

Świetny produkt

Jest to bardzo dobry produkt, którego używałam codziennie rano i wieczorem. Doskonale usuwa makijaż jak i wszelkie zanieczyszczenia. Jest wydajny, nie podrażnia skory, nie wysusza jej oraz pozostawia skórę nawilżoną. Jest to kosmetyk wegański i nietestowany na zwierzętach co jest bardzo dużym jego atutem. Niestety można by było trochę ulepszyć nakrętkę gdyż trochę ciężko się ją otwiera i prawie odrazu ułamał mi się jeden plastikowy zawias ale nie wpływa to na użytkowanie produktu. Ogólnie jestem zadowolona z tego płynu micelarnego i będę go dalej używała.

Jestem zadowolona!!!

Kosmetyk doskonale oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Przy tym jest bardzo delikatny i nie powoduje żadnych podrażnień. Bardzo dobrze nawilża skórę. Ma przyjemny zapach.

Beauty Booster

Delikatny zapach. Płyn jest delikatny dla skóry a fajnie zmywa makijaż zwłaszcza oczu. Skóra nie jest ściągnięta, nie podrażniona, nie szczypią oczy. Beauty Booster polecam.