Nicole Miller, Nicole Miller EDP

Nicole Miller, Nicole Miller EDP

Nicole Miller wprowadziła na rynek ten zapach kwiatowo-orientalno-ambrowy, bardzo elegancki zapach w 1993 roku - rekomendowany był (i jest) jako zapach na wieczór, lub zimowe chłodne dni. Wykreowany został przez Xaviera Renard.

Nuty zapachowe :
nuta głowy: aldehydy, bergamotka, koriander, nuty zielone, mandarynka, brzoskwinia, śliwka,
nuta serca: goździk ogrodowy, damasceńska róża, heliotrop, miód, jaśmin, orchidea, irys, tuberoza, ylang-ylang
nuta bazy: ambra, benzoin, cedr, piżmo, drzewo sandałowe, bób tonka, wanilia, vetiver

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór

epoka Caringtonów

Dodaję szybko recenzje, bowiem pojawia się na aukcjach w atrakcyjnej cenie i z zachęcającym opisem coraz obficiej. Mnie się bardzo opakowanie podobało i w rzeczywistości też nawet jest oki... Ale jest też adekwatne do zawartości, która to kumuluje krzyżówkę starego Narciso Chloe z bazą Poeme, taki następny Red Beverly, mniej aldehydowy. Bardzo mocny, kwiatowy w sposób charakterystyczny dla perfum lat 80/90. Na prezent dla starszej cioci czy nawet babci będą w sam raz. W lecie mogą przyduszać, zimą nieco odstawać przez swą kwiatowość i jak dla mnie zdecydowany brak przyprawy, akcentu który czyniłby je ciekawszymi.
Z czasem na skórze zostaje słodka baza - wtedy najbardziej przypominają Poeme... Więc jeśli wytrzymacie jakieś 2 godziny z Blakiem, Cristal i Alexis w jednym pokoju to późniejsza faza Wam to wynagrodzi.
Ten zapach mógł być rzeczywiście dodatkiem do kreacji pani Nicole Miller zaprojektowanej dla jakiejś gwiazdy kina początku lat 90-tych na przejście po czerwonym dywanie...
Używam tego produktu od: oooo, już ze 2-3 miesiące goszczę w moim zbiorze całą 100tkę
Ilość zużytych opakowań: