Avon, Magix, Cashmere Finish Liquid Foundation SPF10 (Podkład matująco-wygładzający)

Odcienie dopasowują się do kolorytu skóry, a formuła z proteinami włókien jedwabiu nadaje skórze gładkość i miękkość. Matuje cerę do 10 godzin i chroni ją filtrem SPF 10.

Najlepszy pokład ever

Najlepszy pokład jaki stosowałam!!

Plusy:
-trwały
-idealnie matuje (nawet największe niedoskonałości)
-ładnie pachnie
-elegancko się rozprowadza
-nie tworzy efektu maski
-nie przesusza skóry
-nie ma efektu "świecenia się skóry"
-idealnie dopasowuje się do koloru skóry

Minusy:
-trudno dostępny

Niezły

Byłam Liderem w Avonie i tak sie złożyło że postanowiłam przetestować owy podkład, podkreślam że jeszcze wtedy miałam ładną buzie bez krostek i wągrów.

Plusy:
-konsystencja !!! idealna! pod tym względem jest naprawde magiczny - leciutki, delikatny i aksamitny. Kiedy się nim malowałam miałam wrażenie że sam "rozchodzi" się po skórze :)
-zapach
-wygładza
-rozświetla (nie wiem czy to minus czy plus bo producent obiecuję zmatowienie, ale efekt delikatnego rozświetlenia jest fajny)
-eleganckie, poręczne opakowanie
-bardzo fajne kolory (mój ulubieniec: nude )

Minusy:
-krycie jest lekkie, momentami nie ma go wcale, lecz tego też nie obiecuje producent
-nie jest wytrzymały, 6 h i ucieka
-matujący? na pewno nie
-lekko ciemnieje

Używam tego produktu od: 4 lata temu

Zdecydowanie najlepszy kosmetyk w Avonie

Jest idealny ! mam straszną cerę i wiele podkladów na mojej twarzy zamienia sie w maskę ;x Ten podkład jest jednym z niewielu który potrafi sobie poradzić z moją cerą. Największym plusem jest napewno gładkość skóry po nałożeniu ;) Minusów raczej jako takich nie ma no chyba że cena ale wiadomo że za coś dobrego zawsze trzeba wiecej zaplacic ^^

Ilość zużytych opakowań: 7-8 lub nawet i więcej

idealny podkład

Mam cere bardzo wrażliwą i alergiczną,
+ filtr UV
+ idealne krycie
+nadaje się na lato i zimę
+bardzo wydajny
+nie uczula
+cena( często bywają promocje)
- brak

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Okropny

Mam cerę mieszaną, więc chyba na siłę chciałam spróbować tego matującego podkładu.
Z efektów byłam bardzo niezadowolona, nawet nie zużyłam go do końca. Po nałożeniu jednej warstwy wyglądało jakbym miała ich conajniej trzy. Na mojej twarzy prezentował się bardzo nienaturalnie.
Minusy:
- za ciężki (podkreśla wszystkie najdrobniejsze bruzdki, zmarszczki)
- nienaturalny efekt (bardzo kryjący, aż za bardzo)
- brudzi
- zatyka pory
- bardzo uwydatniał niedoskonałości

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, niezużyty do końca

NAJLEPSZY AVONOWSKI ! <3

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej.
Plusy :
- Satynowy dotyk <3
- wygładzenie na maxa!
- matuje
- nie tworzy efektu maski !
- ma SPF
-pachnie cudownie! <3

Minusy :
CENA!

Często w promocji <3

Ilość zużytych opakowań: 1 podstawowe

Super aksamitny

Dobrze się rozprowadza i naprawdę po nałożeniu cera jest rzeczywiście gładka:) to największy plus tego kosmetyku. Kupiłam za ciemny odcień bo w katalogu wydawał mi się odpowiedni ale na twarzy wyglądał dobrze, stopił się ze skórą. Jest bardzo wydajny, konsystencja jak dla mnie w sam raz, nie za gęsta nie za rzadka, idealna:) Kryje też całkiem nieźle.

Używam tego produktu od: 2,5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bardzo dobry!

Podkład kupiłam po zastosowaniu próbki, byłam zachwycona :) Zamówiłam go z Allegro za 20 zł :)
Po nałożeniu na twarz wydał mi się zbyt ciemny, ale szybko dostosował się do mojej cery i wygląda idealnie ;) Matuje na długo, a po przypudrowianiu jeszcze dłużej :) Sprawia, że cera wygląda gładko, ma równomierny kolor i jest promienista :) Polecam! ;)

Używam tego produktu od: kilkanaście dni

Bardzo dobry :)

Bardzo lubię ten podkład, dobrze dopasowuje się do mojej karnacji, matuje i zakrywa wszystkie niedoskonałości. zapach i konsystencja również mi odpowiadają. Podkład jest też bardzo wydajny. Co do tej wody o której pisały inne dziewczyny, to możliwe, że miałyście jakieś felerne opakowania, mi nic się takiego nie działo, ale ja zawsze wstrząsam opakowaniem przed nałożeniem kosmetyku. Cena może trochę zbyt wysoka ale ja zazwyczaj kupuję gdy jest w przecenie.

Uwielbiam

Jako konsultantka AVON kupiłam go w ofercie demo za 10 zł. Od razu bardzo mi się spodobał. Świetnie kryje, wygładza, moim zdaniem nie daje efektu maski.

Jakiś czas temu ponownie się na niego skusiłam i moja ocena bez zmian. To po prostu mój ideał :)

Bardzo dobry

Do tej pory używałam innego podkładu, ale ten mnie skusił i jest świetny, ma fajna konsystencję nie to mus, ni to płyn, ni to puder. Jest wydajny, na prawdę nie potrzeba go dużo. Super się rozprowadza i nawet jeśli gdzies nałożę go ciut za dużo to nie problem. Nie śmierdzi, co mi często w kosmetykach do twarzy przeszkadza. I teraz perełka, na prawdę nic pod nim nie wydać, ani jednego pora, ani jednego zaczerwienienia, a mimo to nie ma efektu maski. Wczorajszy test: po przypudrowaniu wytrzymał 10h i pewnie wytrzymałby dłużej, ale szłam juz spać...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

już raczej nie ;)

*zapach - ok
*dobrze się rozsmarowuje ale trochę jednak za gęsty jak dla mnie
*matowi buźkę ale mam po nim tzw &quot;skórki&quot;
*tani jak na puder
*wydajny
*zapycha? może trochę bo nie jest aptecznym pudrem
*zakrywa niedoskonałości
(używam koloru cremy natural, wcześniej używałam natural beige ale stwierdziłam że jest za ciemny i że tworzy mi maskę bo podkłady matujące po jakimś czasie na twarzy stają się ciemniejsze o ton dlatego wybrałam ten najjaśniejszy)
*aktualnie używam pudru z pharmaceris intensywnie kryjący - z avonu już się nie skuszę ;)