Timotei, Świeżość i Czystość, Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się

Timotei Szampon Świeżość i Czystość przeznaczony jest do włosów normalnych i przetłuszczających się. Świeża formuła szamponu zawierająca ekstrakty z pestek winogron, zielonej herbaty oraz trawy cytrynowej oczyści włosy pozostawiając uczucie świeżości na dłużej. Szampon ma działanie regenerujące, spowalnia przetłuszczanie się, tonizujące, zachowuje naturalną równowagę skóry głowy.
Ekstrakt z pestek pochodzących z Francji winogron zawiera polifenole, które działają oczyszczająco i przeciwbakteryjnie. Ekstrakt z zielonej herbaty, której dobroczynne właściwości wykorzystywane są w Chinach od 4 tys. lat, działa przeciwzapalnie i ściągająco, zapobiegając złuszczaniu i swędzeniu skóry głowy.
Trawa cytrynowa wykorzystywana jest przez Azjatki w pielęgnacji, ze względu na właściwości przeciwzapalne i tonizujące. Ekstrakt ten wpływa regulująco na pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu włosy na dłużej pozostają czyste i świeże.

Skład: . (05.07.2010)

przeciętniak

Na pewno duży plus za zapach bo jest boski, świeży, dobrze oczyszcza i mycie nim to prawdziwa przyjemność. Gorzej z rozczesywaniem bo strasznie je plącze. Odżywka jest w tym wypadku niezbędna. Używam tego produktu od:dawna

wysuszacz

Mam spory problem z przetłuszczaniem się moich włosów. Wiem, że potrzebny jest mi szampon, który dobrze oczyści skórę głowy i włosy; ten produkt owszem, oczyszcza, ale przy tym straszliwie wysusza! Włosy są po nim jak siano, ciężko je rozczesać. Bez nałożenia odżywki, ani rusz! Jeżeli chodzi o zapowiadany przez producenta efekt, to na pewno go nie ma-nie spowalnia przetłuszczania się skóry głowy.
Z plusów: zapach ok, wydajny, niska cena.

Ja więcej go nie kupię

Używam tego produktu od: 2 mies

TRÓJA.

Dobrze sie pieni, jest bardzo wydajny, tani, zapach jest zbyt malo intensywny, swiezy.
Nie oczyszcz idealnie, swiezosc znika na drugi dzien.
Po calodniowym wygrzewaniu sie na plazy moje wlosy potrzebowaly dobrego oczyszczenia, niestety aby go osiagnac musialam myc wlosy tym szamponem kilka razy.
Szampon dla dziewczyn majacych wlosy raczej normalne.

Używam tego produktu od:???
Ilość zużytych opakowań:Jedno.

Świetnie oczyszcza

To naprawdę jedyny szampon, po którym stwierdziłam, że moje przetłuszczające się włosy wytrzymują drugi dzień! Jak dla mnie szok. Próbowałam takich polecanych szamponów jak Radical, które w ogóle mi nie pomagały.

Z tym szamponikiem czuprynka jest świeża dwa dni i mogę być spokojna, że się nie przetłuszczy.

Oczywiście nie brakuje paru minusów - otóż po umyciu włosy trudno rozczesać - ja stosuję delikatną odżywkę w sprayu bez spłukiwania, więc od razu dobrze mi się rozczesują na szczęście.

Do tego niektórzy narzekać mogą na to, że szampon wysusza mocno włosy. Dla mnie nie jest to problem, gdyż kosmetyki do pielęgnacji włosów, które również stosuję wygładzają moje włoski, tak, ze nie mogę narzekać na ich wygląd w ciągu dnia.

Używam tego produktu od:miesiąca