Apart, Natural, Hipoalergiczny płyn do kąpieli `Jedwab i noni`

Apart, Natural, Hipoalergiczny płyn do kąpieli `Jedwab i noni`

Płyn do kąpieli Prebiotic Jedwab i Noni to hipoalergiczny płyn do kąpieli zawierający naturalne prebiotyki, które odbudowują i wzmacniają korzystną dla człowieka florę bakteryjną.
Flora bakteryjna wspomaga ochronę skóry przed chorobotwórczymi mikroorganizmami, podrażnieniami, starzeniem oraz utratą wilgoci.
Proteiny jedwabiu tworzą ochronną warstwę, broniącą skórę przed nieporządanym wpływem środowiska zewnętrznego oraz utrzymują wysoki poziom wigloci.
Noni zapobiega powstawaniu celulitu i starzeniu się skóry oraz pomaga naprawić mikrouszkodzenia naskórka. Stymuluje podział komórek oraz zwiększa ich poziom dotlenienia, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna.

Cudny zapach!!!!

Lubię kosmetyki Apatr ze względu na ich działanie, przystępna cenę i piękne zapachy. Przetestowałam już ich kilka na własnym zmysle powonienia i muszę stwierdzić, że jedwab i noni najbardziej przypadł do gustu mym nozdrzom :) Ba! Osmielę się nawet stwierdzić, że to jeden z piękniejszych zapachów kosmetyków do kąpieli jakie dane mi było stosować w ogóle. Ciepły, kremowy, otulajacy, kwiatowo-owocowy, intensywny i świeży zarazem. Coś pięknego! Mogłabym mieć jeszcze peeling w tej wersji zapachowej... I balsam. I krem do rąk. I perfumy. I w ogóle wszystko ;P Dzięki Aparcie, że jest jeszcze żel i mydło do rąk o tej cudnej, jedwabnej woni, które często goszczą w mojej lazience. Do właściwości produktu również nie mogę się przyczepić. Płyn bardzo dobrze się pieni, dokładnie oczyszczając skórę z tego co jest do oczyszczenia :) Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza... Zresztą i tak zwykle po kąpieli wklepuje jakieś mazidlo nawilżające... Mam nadzieję, że Marka kiedyś stworzy takowe o zapachu jedwabiu i noni :)

Ach cóż to za zapach...

Płyny do kąpieli Apart kupuje dość często ze względu na niską cenę, dużą wydajność i zapach dzięki któremu kąpiel staje się przyjemnością, a jedwab i noni pod tym względem należy do moich ulubionych.

Opakowanie ma oryginalny i elegancki kształt, który będzie ładnie wyglądał w naszej łazience. Różowa butla o pojemności 750 ml, skrywa pokaźną ilość płynu, którego konsystencja jest kremowa i delikatnie lejąca w jasnoróżowym kolorze.

Zapach najbardziej przypadł mi do gustu spośród całej serii. Jest bardzo świeży , lekko słodki, kwiatowo-owocowy i niezwykle przyjemny podczas kąpieli. Pozostaje długo na naszej skórze i w naszym otoczeniu.

Płyn zastosowany pod strumień lejącej się wody natychmiast się rozpuszcza i wytwarza delikatna i pachnącą pianę. Jest bardzo wydajny bo niewielka ilość wystarcza aby woda w wannie uległą spienieniu.

Delikatny w swoim działaniu nie wywołuje uczuleń ani podrażnień. Pielęgnuje skórę i nie wysusza jej. Po użyciu jest ona zmiękczona i przyjemna w dotyku.
Dobrze oczyszczona i nie występuje uczucie ściągnięcia. Działania nawilżającego nie zauważyłam , ale dla mnie płyn ma dobrze oczyszczać ciało i umilać czas spędzony w wannie.

Największym atutem jest zapach dzięki któremu kąpiel to czysty relaks dający odprężenie i rozluźnienie.

Mily

Miły żel który fajnie się pieni, delikatnie pachnie I pozostawia skórę gładką. Nie wysusza ciała. Dodatkowo zauwazylam ze nie podraznia skory. Jest bardzo wydajny. Lubie go. Daje mu 4 z plusem.

Zapach zniewala

to mój ulubiony płyn z serii- jetem urzeczona zapachem, który jest delikatny, kwiatowy, niczym subtelne perfumy, slowem- przepiękny. Płyn nie podraznia skory (choć konieczne jest stosowanie po nim balsamu nawilżającego), jest niedrogi i wydajny- starcza na długo. Opakowanie jest trochę nieporęczne (duże i trochę płynu się "marnuje" podczas używania), ale za obłędny zapach daję najwyższą notę.

Obłędny zapach

Kupując płyn do kąpieli przeważnie kieruję się zapachem żelu czy płynu, co też było w tym przypadku- zapach mnie po prostu urzekł. Lubię testować też inne żele czy płyny do kąpieli, ale jednak do tego zawsze wracam i mogłabym w sumie używać go cały czas.
Po kąpieli zapach również utrzymuje się na naszej skórze przez jakiś czas, czego nie zauważyłam zbytnio po innych tego typu produktach. Cena nie jest wysoka, bo u mnie w drogerii kosztuje około 7 zł, tak że cena adekwatna do jakości. Płyn nie uczula, można powiedzieć że trochę nawilża, nie ma się wrażenia uczucia suchej skóry po kąpieli.

Umila kąpiel :)

Płyny apart lubię ze względu na naprawdę niską cenę, a dużą pojemność. Cała seria ma bardzo przyjemne zapachy, a ten jest akurat z tych ciekawszych.
Konsystencja jest wydajna, niewielka ilość produktu zmienia kąpiel w przyjemną i pełną piany :) Sam zapach jest lekko słodki, jednak nie duszący. Bardzo przyjemnie odpręża i odświeża. Nie utrzymuje się on na ciele po kąpieli, więc jest ulotny.
Duży plus za działanie, skóra jest miękka, a co najważniejsze niepodrażniona.

Najładniejszy zapach z całej serii

ZAPACH
Jak w tytule, ten płyn do kąpieli najbardziej urzekł mnie swoim zapachem. Zapach jest ciepły, przypomina mi trochę zapach żeli z jedwabiem, ale ma w sobie jeszcze inna, jakby odrobinę owocową nutę. Zapach nalezy do naprawdę przyjemnych, przypadł mi do gustu

OPAKOWANIE
Za ogromną butelkę płacimy niewielką cenę, a jest naprawdę wydajna (swoją wraz z 2 innymi używałam od kilku miesięcy). Niestety użytkowanie tak dużej butli jest nie lada wyzwaniem, biorąc pod uwagę mokre ręce.

PŁYN - WŁAŚCIWOŚCI
Konsystencja płynu jest dość rzadka, niemniej jednak pieni się bardzo dobrze, co było moim głównym zamysłem podczas zakupu. Ma barwę jasnoróżową. Delikatnie oczyszcza i nie wysusza przy tym skóry, nawet przy dłuższym stosowaniu. Umila mi kąpiel i sprawdził się bardzo dobrze.

Ok.

Płyny do kąpieli Apart bardzo przypominają mi te Biedronkowe. Ten szczególnie kojarzy mi się z wycofaną już wersją różową.

Zapach i konsystencja.
Płyn pachnie przyjemnie, aczkolwiek ja nie rozczulam się tak nad tym zapachem jak poprzedniczki. Dla mnie jest on po prostu kwiatowy, delikatnie owocowy z wyczuwalną nutą kosmetyków z jedwabiem. Perfumowany.
Konsystencja jest kremowa, raczej gęsta.

Właściwości.
+ płyn dobrze się pieni, aczkolwiek nie jest to piana na dwa palce
+ piana jest "chuda" i nie sprawia trudności przy spłukaniu jej
+ wydajny
+ nie wysusza

+/- nadaje skórze zapach
+/- popłynęli z tą odbudową flory bakteryjnej, jak jej SLS nie zabije, to wzmocni. ;)

- ma nieporęczne opakowanie, wolę płyny z uszkiem

Uwielbiam zapach tego płynu

Ten płyn kupuję od dawna. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Odpowiada mi zapach i konsystencja. Płyn dokładnie czyści skórę pozostawiając na skórze cudowny zapach. Nie powoduje żadnych podrażnień. Nie nawilża, ale też nie wysusza. Dla wygody przelewam go z oryginalnej butelki do innej mniejszej z dozownikiem. Śmiało polecam ten płyn.
Śmiało polecam ten płyn.

Lubię

Bardzo często, a prawie cały czas go kupuję.

+ cena
+ robi sporo piany :)
+ zapach
+ duże opakowanie
+ wydajność
+ nie wywołuje alergii

- mógłby być z dozownikiem, bo wyślizguje się z rąk :P

Zapach "Jedwab i noni" najbardziej mi się podoba.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: dużo

Fajny!

Niska cena, duże opakowanie, wydajność!
Piękny zapach, który można wyczuć po kąpieli na skórze:) Nie podrażnia, jest delikatny, nie wysusza... Dobrze myje, ładnie się pieni:)
Na prawdę dobry! I chyba ten zapach najbardziej przypadł mi do gustu z całej dostępnej gamy!
Jestem mile zaskoczona:) Polecam!!!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Sprawia, że kąpiel jest baaardzo przyjemna

Plusy:
+ nieziemski zapach
+ kremowa konsystencja
+ zapach utrzymuje się na skórze ( zwłaszcza kiedy użyję go jako żelu pod prysznic)
+ niska cena
+ nie wysusza skóry

Minusy:
- średnio się pieni

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 750ml