Glov, Lip Harmony, Wygładzająco-nawilżające masełko do ust

Glov, Lip Harmony, Wygładzająco-nawilżające masełko do ust

Ujędrniająco-nawilżające masełko do ust o zapachu mango intensywnie odżywia i regeneruje nawet najbardziej spierzchnięte usta. Balsam do ust skutecznie pomaga walczyć z suchymi i popękanymi ustami, po aplikacji stają się one miękkie i wygładzone. Masełko nie pozostawia koloru na ustach, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako baza pod pomadkę lub szminkę. Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Odpowiednia konsystencja balsamu sprawia, że z łatwością się go rozprowadza, nie gromadzi się w kącikach oraz nie powoduje efektu lepkości ust. Posiada kompaktowy, poręczny rozmiar.

balsam do ust
nawilżające, ochronne, wygładzające, regenerujące
bez alkoholu, bez parabenów
w słoiczku

super

Jedyne,wyjątkowe tak dobre masełko. Nigdy nie miałam tak dobrego kosmetyku. Idealnie nawilża usta i wyrównuje ich koloryt.Ma cudowny zapach i idealną konsystencje. Fajnie błyszczy się na ustach, tworząc naturalny look:) Idealny do makijazu codziennego w celu nadania ustom wyrazistości.
Przy czym jest mega mega wydajne.

Uwielbiam,Uwielbiam,Uwielbiam <3

To masełko działa cuda,nie miałam jeszcze tak dobrego produktu do ust.
Moje usta są nawilżone,wygładzone,pięknie się błyszczą i do tego cudownie pachną. Nawet na siłę nie da się znaleźć wady tego produktu.
To masełko idealnie podkreśla naturalny look <3

Idealny na moje popękane i spierzchnięte usta.

Z zakupem zwlekałam bo kończyłam maskę do ust z Laneige LIP SLEEPING mask ,która dla mnie okazała się taka 8/10. Natomiast to masełķo mega pozytywnie mnie zaskoczyło. Otulający zapach mango jest obłędny. Produkt robi to co ma robic-nawilża , wygładza i z czasem niweluje pęknięcia na ustach. Idealny podczas zimy - spierzchłe usta bye ,bye! Jest doskonały do podróżowania, niewielki słoiczek zmieści się bez problemu do kosmetyczki podróżnej. Duży plus za to ,że masełko jest bez parabenów I alkoholu ! Z pewnością kupię kolejne opakowanie!

cudo

To masełko to jeden z najlepszych kosmetyków jaki posiadam do ust.
Uwielbiam Go używać nie tylko w domu,gdy mam spierzchnięte usta,biorę je ze sobą wszędzie. Ma cudowną delikatną konsystencję,a jeszcze lepszy zapach.
Słoiczek jest idealny i malutki,a mimo to wydajność kosmetyku jest idealna. Polecam najbardziej na jesienne dni ale i latem będę używać do dziennego makijażu aby podkreślić naturalne piękno

Masełko idealne w podróż

Zdecydowanie polecam to masełko! Bardzo nawilża, pięknie pachnie, regeneruje suche wargi. Jest wydajne i bardzo tłuste. Ma piękny dziewczęcy zapach. Ponadto w odróżnieniu od innych kosmetyków tego typu - jest zapakowane w szklany słoiczek (nie plastikowy) - opakowanie jest solidne i wysokiej jakości. Produkt idealny na wyjazd, w podróż, do torebki, czy do plecaka :)

Idealne na cały rok

Bardzo lubie się z tym masełkiem . Używam go cały rok gdyż super nawilża moje usta , nadaje im ładnego zdrowego wyglądu . Lubię go bo jest wydajny , i naprawdę widać efekty używania masełka.
Minus że trzeba go paluszkiem smarować . Ale idzie przeżyć . Masełko nie uczula , nie podrażnia i fajnie też wygląda na szmince . Robi efekt takiego błyszczyku.

idealne masełko do ust

Super balsam do ust,nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na tak dobry balsam który naprawdę szybko działa <3
Ogromnym plusem jest jego zapach i opakowanie,z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt,na pewno sięgnę po kolejne i kolejne opakowania tego cudu <3

Masełko do ust o przepięknym zapachu , świetnie nawilża oraz wygładza usta. Już nie mecze się z wysuszonym ustami . Dla mnie rewelacja. od razu kupiłam 2 jedno do torebki drugie opakowanie zostało w domu ????

idealne masełko do ust

To masełko jest super! Nakładam je codziennie przed wyjsciem z domu oraz na noc :) bardzo długo utrzymuje sie efekt naturalnego nawilżenia i rozświetlenia, a po nocy przespanej z masełkiem na ustach budzę się z miękkimi wygładzonymi ustami.Lubię używać go również po wieczornym peelingu ust :) Trzeba też wspomnieć o przepięknym zapachu

Mój nowy hit do ust!

Nie pamiętam, kiedy miałam tak gładkie usta. Masełko skradło moje serce ze względu na działanie i ogromną przyjemność użycia. Od razu po nałożeniu masełka, usta stają miękkie i gładkie. A do tego cudownie pachnie mango i ma bardzo dużą pojemność. Masełko nie lepi się i nie ma koloru, więc stanowi dobrą bazę pod pomadki. Ale solo też wygląda super:)

Jest ok

Masełko jest mega wygodne oraz super nawilża usta są miękkie oraz nie pęka skóra aż tak bardzo. Cena Jest ok. Warto spróbować szczególnie w zimie gdy usta są suche. Praktyczne opakowanie

Świetne masełko!

Świetny produkt do ust! Zimą ratował mnie nie raz kiedy moje usta miały gorszy okres..
Posiada on bardzo delikatną formułe, jestem szczerze w szoku, jest to pierwszy produkt do ust który sie u mnie nie lepi, nie zbiera w kącikach. Jest ledwo wyczuwalny na ustach a mimo wszystko świetnie nawilża. Działa długofalowo, inne pomadki czy balsamy dzialają u mnie na chwilę, a tutaj naprawdę się miło zaskoczyłam!