Glov, Lip Harmony, Wygładzająco-nawilżające masełko do ust

Glov, Lip Harmony, Wygładzająco-nawilżające masełko do ust

Ujędrniająco-nawilżające masełko do ust o zapachu mango intensywnie odżywia i regeneruje nawet najbardziej spierzchnięte usta. Balsam do ust skutecznie pomaga walczyć z suchymi i popękanymi ustami, po aplikacji stają się one miękkie i wygładzone. Masełko nie pozostawia koloru na ustach, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako baza pod pomadkę lub szminkę. Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Odpowiednia konsystencja balsamu sprawia, że z łatwością się go rozprowadza, nie gromadzi się w kącikach oraz nie powoduje efektu lepkości ust. Posiada kompaktowy, poręczny rozmiar.

w słoiczku
balsam do ust
nawilżające, ochronne, wygładzające, regenerujące
bez alkoholu, bez parabenów

Obłędny zapach

Ten zapach to największy plus produktu. Jest nieziemski. Stosowałam masełko wieczorem i przed porannym makijażem i dobrze nawilżało i wygładzało usta, aczkolwiek w przypadku tych gorszych jakościowo pomadek/szminek uniemożliwiało ich przyleganie - na powłoce masełka powstawały plamy, nie wyglądało to estetycznie.

Ratunek dla ust

W szklanym słoiczku z metalową zakrętką znajduje się masełko, którego odrobina przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom. Masełko sprawia, że usta są lśniące, nawilżone i wygładzone. Jest to produkt, od którego zdecydowanie można się uzależnić bo jego stosowanie to czysta przyjemność.

Uwielbiam

Moje usta są często spierzchnięte i suche. Używałam wiele masełek, pomadek i kremów. Nic nie nawilża tak dobrze i na tak długo jak produkt Glov. Opakowanie bardzo fajne, małe,
minimalistyczne. Na pewno kupię ponownie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Must have przy suchych ustach

Masełko w ślicznym słoiczku, wygodnym i poręcznym, stosuje je u siebie i mojej córki. Mała miała bardzo wysuszone usta i ciągle skubała skórki, przez kilka dni nakładalismy jej na usta masełko i problem znikł, na pewno kupimy je jeszcze. Produkt bardzo wydajny, ładnie pachnie, zmiękcza usta i regeneruje je.

Bardzo fajne

Szybko się wchłania, nawilża, zapach raczej neutralny, dobry skład. Masełko robi to co ma robić, Jestem zadowolona kosmetyk spełnił wszystkie moje oczekiwania, same plusy!szkoda tylko, ze trzeba wkładać paluchy do słoiczka, ale chyba nie znam masła, które by proponowało opcje np w sztyfcie

Najlepsze masełko wygładzające usta

Jest to najlepsze masełko do ust, jakie miałam okazję testować. Daje efekt długotrwałego wygładzania i nawilżenia, a nie tylko podczas posiadania produktu na ustach. Konsystencja jest bogata i odżywcza. Aplikacja nie jest higieniczna ponieważ jest to słoiczek, jednak ja używam go wyłącznie w domu, kiedy mogę umyć ręce bezpośrednio przed aplikacją.

Serdecznie polecam, będzie z pewnością moim must have na zimę i nie tylko.

Super nawilzajacy usta.

Bardzo fajne maselko, nawilazajce. Usta czulam ze sa nawilzone i takie mieciutkie. Ja ogolnie nie mam wiekszego problemu ze spierzchnietymi ustami, ale uwazam ze na takie usta napewno by sie nadal. Zapach fajny, cytrusowy.

Totalny sztos

Jestem pod ogromnym wrażeniem ! Usta są pięknie nawilżone , nie pękaja z czym miałam problem. Nawet moj mąż się skusił na to masełko i zachwala tak jak ja :)

Cudowne!

Masełko jest cudowne. Super zapach, piękny słoiczek a do tego bardzo szybko przynosi ulgę suchej skórze ust. Ekspresowo wygładza i nawilża. Dodatkowo używam punktowo na dłonie w okolicach kostek mam bardzo suchą i popękaną skórę. Polecam z całego serca!

Apetyczna wazelinka

Produkt robi swoją robotę, jak większość ,,wazelinek" - natłuszcza, wygladza, przygotowuje do makijażu ust. Jest super przed snem, budzę się z gładkimi, mięciutkimi ustami. Do tego obłędnie pachnie. Jedyny odnotowany minus to dość wysoka cena w stosunku do konkurencyjnych produktów o zbliżonym działaniu.

Genialne i wielofunkcyjne

Masełko ma przepiękny zapach, kojarzy mi się z ciastem cytrynowym. Jest ono bardzo wydajne, bo potrzeba niewiele produktu aby pokryć całe usta, które są niesamowicie nawilżone i rozświetlone. Można go stosować na czyste usta jak i na szminkę, wtedy mamy efekt glow na ustach.

Pozytywnie oceniam

Masełko dobrze nawilża, fajnie delikatnie pachnie. Nakładałam je również na noc , usta są bardzo miękkie, dobrze nawilżone, problem z odstającymi skórkami minął. W tym również wypadku produkt jest wydajny , wystarczy go nałożyć naprawdę niewiele.