Dr Irena Eris, Prosystem Home Care, Body Fiesta, Muesli peelingujące do ciała z ziarnem kakaowca

Peelingujące drobinki z ziaren kakaowca i kryształki cukru zatopione w odżywczych olejach poprawiają mikrokrążenie i intensywnie dotleniają skórę, stymulując proces odnowy komórek. Naturalne biooleje z pestek jabłek i winogron spowalniają procesy starzenia się skóry, stymulując odnowę włókien kolagenowych.

/bw/

Najlepszy, jaki miałam

Peeling dostałam w prezencie od mamy, razem z kremem bakaliowym z tej serii. Był to chyba najlepszy kosmetyczny podarunek, jaki kiedykolwiek otrzymałam:)

Zalety:
-Posiada 2 rodzaje drobinek, jedne (wydaje mi się...) mają działanie tylko peelingujące, drugie rozpuszczają się całkowicie podczas masażu...
-... i niesamowicie nawilżają! Skóra jest gładka, odżywiona, w moim przypadku nie jest już potrzebny krem:)
-Zapach - mniam:)

Wady:
-Dostępność (tylko w spa? Czasami pojawiają się jeszcze chyba na Allegro...)
-Wydajność, a raczej jej brak. Gdybym stosowała go za każdym razem na całe ciało wystarczyłby mi MOŻE na 7 użyć.
-Cena, ale jeśli kogoś stać, to jest to bardzo dobry wybór:) Ja niestety na razie go sobie sama nie kupię...

Odejmuję pół gwiazdki za dostępność, pół za wydajność/cenę. Poza tym - produkt doskonały:)

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Rewelacja

Pierwszy raz z peelingującym muesli do ciała spotkałam się podczas wizyty na Wzgórzach Dylewskich, w SPA dr Ireny Eris. Przed zabiegiem maski czekoladowej moje ciało zostało poddane urzekająco pachnącemu peelingowi z serii Body Fiesta, a ja oczarowana jego niezwykłymi właściwościami zakochałam się w tym kosmetyku! Jeden z moich ulubionych produktów kosmetycznej półce i "domowym spa". ;)

Ma idealne właściwości peelingujące oraz nawilżające. Produkt o świetnej konsystencji i o pięknym, kuszącym zapachu! Po kąpieli z peelingiem z serii Body Fiesta skóra jest idealnie gładka, niesamowicie nawilżona i pachnie naprawdę smakowicie! Jedno z moich lepszych odkryć kosmetycznych tego roku <3 Polecam każdemu!

PS. Minusik za małą wydajność - zdecydowanie zbyt szybko się kończy ;-)