Dove, Go Fresh Revive, Żel pod prysznic o zapachu granatu i werbeny cytrynowej (stara wersja)

Specjalnie z myślą o potrzebach młodych, aktywnych kobiet powstała linia kosmetyków Dove go fresh. Linia składa się z kosmetyków o świeżych, orzeźwiających zapachach. Ponadto zawarta w nich 1/4 kremu nawilżającego dba o skórę, nadając jej promienny i zdrowy wygląd. Żel Go Fresh Revive ma niezwykle orzeźwiająco-chłodzący zapach granatu i werbeny cytrynowej. Taka dawka owocowej świeżości nie tylko pielęgnuje ciało, ale działa też stymulująco na umysł.

Cena: ok. 8zł / 250ml
/bw/

jest ok

używałam jakiś czas temu. to żel, zresztą jak każdy z dove, do którego można powrócić w razie braku nowości do testowania. kremowa konsystencja nie spływa z ciała, dobrze się pieni, pachnie jak mydło z odrobiną świeżości. dla mnie dobry na zimę, latem wolę klarowne, bardziej orzeźwiające żele.

Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Jeden z ulubionych

Fajny jak inne żele Dove.

Plusy:
+ fajnie nawilża
+ pięknie pachnie
+ przyjemna, kremowa konsystencja
+ dobrze myje

Minusy:
- średnia wydajność
- szkoda że słabo się pieni

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Tego zapachu pierwsze

lubie

Bardzo lubie te zele pod prysznic z tej serii,
akurat ten kupilam na promocji za 2 funty za pojemnosc 500 ml
sa geste tresciwe, pomimo tego ze geste to niewielka ilosc potrzebna jest do spienienia umycie ciala, akurat ten zapach z granatem byl na promocji wzielam z czystej ciekawosci, uwielbiam wersje z pistacja, ten zel ma kolor rozowo pudrowy, ladnie pachnie, myje, nie wysusza nie podraznia, ale nie jest to moj zapach, tylko zapach, bo zele z dove sa swietne
polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niewielkie zuzycie butelki 500 ml

Mydliny.

Nie jestem fanką kosmetyków do mycia marki Dove, zresztą w ogóle opakowania z gołąbkiem rzadko u mnie goszczą. Dla mnie ich żele są mało świeże, wysuszające i ogólnie niezbyt ciekawe. Przyznam, że do zakupu skłonił mnie głównie obiecany zapach. Granat i werbena cytrynowa - to brzmiało naprawdę wspaniale. Niestety na oczekiwaniach się skończyło.

* Że tak zapytam... gdzie tutaj jest granat, albo werbena? Ktoś czuje tutaj takie składniki? Ja nie. Ja czuję pospolite, wysuszające skórę na wiór mydło. Mydliny, mydliny, mydliny. Ostre dla nosa i diabelsko nieprzyjemne. Rozczarowałam się okrutnie, wszak zapach w żelach pod prysznic chyba jest ważny? Modliłam się, żeby ktoś wyręczył mnie w dokończeniu tego śmierdziela.
* Konsystencja jest owszem przyjemna. Przyjemna nie znaczy nieproblemowa. Żel, a raczej krem jest dosyć rzadki i może z nas spłynąć. Wygląda jednak ładnie, jak truskawkowy jogurt, jest aksamitny i dosyć nieźle się pieni. Dodam jednocześnie, że kremowych kosmetyków do mycia unikam, wolę klarowne żele.
* Ten żel ani nie orzeźwia, ani nie nawilża ciała. Banialuki straszne ktoś tutaj popełnił. O ile daleka jestem od tego, żeby szukać w żelach właściwości pielęgnujących to orzeźwiające i odświeżające żele już miałam i ten nawet obok nich nie stał. Tutaj po raz kolejny zwalę winę na ten morderczy, mydlarski aromacik. Jak coś takiego może odświeżać?
* Wydajności nie oceniam, bo zużywałam żel zrywami przy jednoczesnych modlitwach, aby butelka wypluła z siebie płuca.
* Opakowanie - niepraktyczne. Straszne są te stożkowate zatrzaski w Dove. Ciężko to to podważyć paznokciem i butelki nie da się postawić do góry dnem - co w większości przypadków jest zarówno możliwe, jak i praktyczne. Nie widać też wnętrza opakowania. Jedyne, co mogę zapisać na plus to prosta i estetyczna szata graficzna. Tylko tyle i aż tyle.
* Żel Dove kupiłam za jakieś 9 złotych w supermarkecie.

Nie do powtórki. Zapach i mydło zalało wszystko wokół zacierając wszelkie dobre wrażenia wokół Dove. Ani na lato, ani na zimę. Ani odświeżająco, ani otulająco. Ani zapach, ani działanie.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Jedno w męczarniach.

Tani i wydajny wysuszacz

Plusy:
+piękny zapach, choć potem już mnie mdlił
+bardzo wydajny, dobrze się pieni
+tani (trochę ponad 10ł za 500ml)
+dostępny w wielu miejscach

Minusy:
-przy mniejszej ilości ciężko się używa, nie można postawić na zakrętce, no i nie widać ile zostało
-mocno wysusza, a podobno zawiera krem nawilżający..

Za taką cenę i wydajność warto wypróbować, jednak zapach zbyt słodki po jakimś czasie. Może lepszy byłby na zimniejsze miesiące..

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże, 500ml

nwilżający żel o odświeżającym zapachu

Pierwszy raz kupiłam ten balsam w zimie gdy potrzebowałam owocowej energii. Bardzo lubię ten zapach - jest przyjeminie świerzy. Dobrze nawilża moją skórę, jest wydajny i w rozsądnej cenie, bo często jest w promocji.

Używam tego produktu od: 1.02.2014
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

jest ok

A mi się ten zapach bardzo podoba i nadaje na lato. Pierwszy raz kupiłam ten zapach i bardzo mi odpowiada. Sam żel jest taki kremowy, dosyć rzadki co jest małym minusem. Dosyć słabo się pieni, ale mi to nie przeszkadza. Niewątpliwym plusem jest to, że zapach na ciele utrzymuje się prawie cały dzień. Mam tylko wątpliwości co do jego własciwości nawilżajacych, ale nie jestem pewna czy to jego wina, że akurat zaczęłam mi schodzić skóra po opaleniźnie dwutygodniowej. Może tak musi być :P
Kupiłam go w atrakcyjnej cenie w rossmannie - ok. 6,5. Jeżeli będzie w promocji to na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: miesiaca

Uzależnił mnie... :)

Kupiłam 500 ml za 11 zł, także niska cena i wyjątkowo piękny, słodko-owocowy zapach skłoniły mnie do zakupu.
Zapach w trakcie kąpieli zamienił się na to, czego w żelach pod prysznic Dove nienawidzę, czyli aromat zwykłego mydła. Niemniej jednak produkt okazał się kosmicznie wydajny i ekonomiczny, więc wybaczyłam mu wszystko ;)

Co więcej, w trakcie używania po prostu się od niego uzależniłam!!! I chcę kupić jeszcze i jeszcze... Mmmm...!!!

W skrócie:
+ śliczne, kolorowe opakowanie, to chyba nowość wśród żeli Dove na polskim rynku
+ kiedy otwieramy butelkę, wyczuwamy świeży, owocowy, słodki, cudowny aromat, który cudownie orzeźwia każdego ranka
+ zapach czystości (mydła) utrzymuje się na mojej skórze po kąpieli
+ kosmicznie wydajny, pieni się dobrze
+ kiedy dorwie się go w promocji, okazuje się mega ekonomiczny

Trochę wad:
- uzależnia!!! ;)
- w trakcie kąpieli zapach zmienia się w zwykły, mydlany (ale to może się pozytywnie kojarzyć ze świeżością i czystością ciała)
- odrobinę wysusza

Ogólnie:
fajny, miły, wydajny, tani, warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

jak to Dove...

Co jakiś czas wracam do żeli Dove i za każdym razem nie do końca jestem zadowolona. Niby wszystko jest ok ale zawsze pozostaje jakieś ale. Tym razem jest to dziwna konsystencja, moim zdaniem rzadsza niż u jego braci. Zapach słodki, trochę mdły i na pewno nie odświeżający. Niestety w moim odczuciu nie nadaje się na lato. W gruncie rzeczy nuta zapachowa we wszystkich żelach jest podobna. Opakowanie jest wygodne i praktyczne. Cena oczywiście przystępna. Pomimo nieco mniej zwartej konsystencji żel jest wydajny. Z dostępnością nie ma problemu.

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie

strasznie męczył

Zacznę od plusów: faktycznie nawilżał i był wydajny. Konsystencja musowo-jogurtowa, na początku mnie zaciekawiła, ale potem zaczęła męczyć. Zapach przesłodzony, mdły, na początku jeszcze ok, ale z czasem coraz trudniejszy do zniesienia. Zanim udało mi się dojść do połowy butelki, to już się modliłam, żeby się w końcu skończył.

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Orzeżwiajacy zapach

Będąc w Berlinie zakupiłam dwa żele o zapachu granatu i werbeny cytrynowej oraz grajpfruta i trawy cytrynowej. Żele pod prysznic to kosmetyki od których wiele nie wymagam, maja dobrze oczyszczać skórę, nie uczulać i pięknie pachnieć pod prysznicem. Ten żel ma konsystncję kremową, kolor delikatnie różowy. Zapach jest świeży, orzeżwiajacy i pozostaje na skórze. Jest wydajny, po nałożeniu dobrze się pieni. Nie wysusza ani nie uczula. Polecam.
Używam tego produktu od: marzec 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone

ten zapach

+ uwielbiam ten zapach, rzeczywiscie odświeżający i dodający energii, niestety zbyt krótko utrzymuje się na skórze, to jedyny mankament, nie wszystkim się jednak podoba, to kwestia gustu
+ wydajny
+ nawilżający
+ nie jest drogi

niemalże ideał

- jak juz pisałam, jedynym minusem jest to, że zbyt krótko zapach utrzymuje się na skórze

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu znalazłam w hurtowni
Ilość zużytych opakowań: 1 x 500 ml