Delia, Dermo System, Maseczka z różową glinką uelastyczniająca i łagodząca

Delia, Dermo System, Maseczka z różową glinką uelastyczniająca i łagodząca

Maseczka z delikatnej, różowej glinki doskonała do cery tłustej i mieszanej. Glinka rożowa jest produktem naturalnym, a jej kompleksowe właściwości pielęgnujące wynikają ze szczególnej struktury glinki oraz obecności w niej licznych mikroelementów i soli mineralnych. Maseczka łagodnie ściąga pory i wygładza skórę, a systematyczne stosowana zapewnia wzmocnienie skóry. W rezultacie staje się ona świeża, gładka i aksamitna, o naturalnym kolorycie. Oryginalna kompozycja maseczki, łącząca różową glinkę z ekstraktem z kasztanowca i jego aktywnym składnikiem escyną, zapewnia wzmocnienie i poprawę elastyczności skóry.

Skład: Aqua, Bentonite, Glycerin, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Aesculus Hippocastanum Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Acrylates Copolymer, Citric Acid, Xanathan Gum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1.3-Diol

Cena: 5zł / 15g
/bw/

masakra

Uzywałam nowej wersji tej glinki...
Maseczka piecze potwornie, az lzy wyciska
Pali, a kiedy juz przestanie palic to nie robi nic. Nie zauwazylam zadnego działania.
Nic nie wygładza, nic nie łagodzi. Nie polecam, bo zeby chociaz byla przyjemna w aplikacji i pozwolila sie zrelaksowac, ale tak nie jest...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 (x2)

słaba

Maseczkę używałam zgodnie z zaleceniami - na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Pozostawiałam na 20 min.

Plusy:
- nie zauważyłam ani jednego

Minusy:
- skóra piecze, a jak maseczka zastyga to potrafi boleśnie ściągnąć skórę
- nie robi totalnie nic
-ma strasznie dużo parabenów (!!!)

Podsumowując, dla mnie maseczka musi działać, a nie tylko mieć wypisane obietnice bez pokrycia. Dostaje ode mnie 1 gwiazdkę, bo w przeciwieństwie do maseczki z kakaową glinką (również Delia) nie miałam z nią epizodów mocnego farbowania skóry.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

aksamit

świetna glinka. przyjemna konsystencja, idealny (naturalny) skład i natychmiastowy efekt gładkiej skóry. używam gdy już nie mogę sobie poradzić z nierówną strukturą skóry - jest natychmiast zmatowiona i aksamitna.
jednak polecam bardziej dla tłustych cer niz dla wrażliwców!

Używam tego produktu od: kilka saszetek
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

kiepska

Właśnie mam na twarzy tę maseczkę.Kolor cegły,jak przystało na glinkę potrafi zaschnąć(wtedy obficie spryskuję twarz wodą termalną).Po nałożeniu cera mnie bardzo piekła.Niby pisze,że to normalne przy tej maseczce,bo w ten sposób działa,ale mam wrażenie,że dosłownie "pali" mi cerę.Po zmyciu skóra jest czerwona.Nie wiem,czy działa dobrze na cerę,myślę,że efekty należałoby określić po dłuższym czasie stosowania.Ja zużyłam cała maseczkę,czyli 2 saszetki.Nie kupię jej ponownie ze względu na to pieczenie.

Używam tego produktu od: zużyłam cała maseczkę(2porcje)