Lewiatan, Patyczki higieniczne ekologiczne

Lewiatan, Patyczki higieniczne ekologiczne

Patyczki kosmetyczne otulone 100% bawełną, doskonałe do higieny i pielęgnacji. Patyczek papierowy. Biodegradowalne.

do twarzy
zestaw
patyczki higieniczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Przyjazne patyczki

Patyczki higieniczne, które zakupiłam w sklepie Lewiatan w ilości 160 sztuk, są wystarczającą ilością na długi okres użytkowania. U mnie sprawdzają się nienagannie, szczególnie do czyszczenia małych zranień czy wtedy gdy, lakier do paznokciowi rozlał się na skórki i muszę go usunąć. Bawełna jest również bardzo chłonna, co oznacza, że patyczki doskonale pochłaniają wszelkie substancje, które chcę usunąć lub nałożyć na skórę. Patyczek wytworzony jest z papieru, który wcale nie jest giętki, jest bardzo stabilny, a to sobie naprawdę cenię.

Opakowanie to plastikowy woreczek, w którym znajdują się biodegradowalne patyczki, ale nie posiada zamykania, nie stanowi to dla mnie problemu, traktuje to jako wkład i przesypuje je do pudełeczka.

Nie mam nic do zarzucenia patyczkom, spełniają moje oczekiwania.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Patyczki ekologiczne Lewiatan to dobry produkt w korzystnej cenie, jakością nie dobiega od zwykłych, dobrze znanych z plastikowym patyczkiem. Znalazlam je przypadkiem podczas zakupów spożywczych i od razu postanowiłam wypróbować. Patyczki są przede wszystkim trwałe i miękkie, idealne do codziennych zastosowań a dzięki temu, że są biodegradowalne to są przyjazne dla środowsika.

OPAKOWANIE

Patyczki możemy kupić w foliowym woreczku nadającym. Grafika z rysunkiem białych kwiatów bawełny z błękitnymi elementami, którym towarzyszy logo marki wygląda delikatnie i schludnie.

PATYCZKI

Patyczki to must have, który zawsze musi być u mnie w domu. Obecnie staram się być bardziej eko i postanowiłam zakupić patyczki, które zostały wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów, a co za tym idzie po zużyciu nie będą stertą niepotrzebnego plastiku, który tak szkodzi środowisku. Te patyczki są naprawdę solidnie wykonane, nie rozwarstwiają się, nie zostawiają włókien. Końcówki z bawełny są gładkie, a tym samym delikatne dla skóry. Bawełna nie zostawia włókien i nie rozwarstwia się, jest zbita i wytrzymała. Patyczek wykonany jest z papieru, ale mimo to jest bardzo trwały, twardy i nie łamie się. Patyczki idealnie sprawdzają się do poprawek makijażowych i wszelkich zadań kosmetycznych. Cena jest jak najbardziej korzystna – płacimy ok. 2,99 zł za 160 sztuk. Możemy je kupić we wszystkich sklepach należących do sieci Lewiatan. Patyczki są w 100% biodegradowalne, dzięki czemu nie generujemy śmieci i dbamy o środowisko - to takie proste, wystarczy jedna mała zmiana.

PLUSY:
+ są eko: papierowy patyczek i bawełna
+ solidność wykonania
+ miękkość
+ stabilność patyczka
+ są wielozadaniowe