Hair Cure, Absolute Serum (Serum do włosów)

Hair Cure, Absolute Serum (Serum do włosów)

Absolute Serum to wzmacniające serum do skóry głowy, oparte o skoncentrowaną kompozycję 15 nano-ekstrahowanych składników aktywnych, w tym 2 peptydów biomimetycznych. Absolute serum skutecznie hamuje łysienie i przywraca gęstość włosom.

więcej włosów

Szukałam czegoś co mi pomoże przy wypadaniu włosów. Wypadały mi one garściami i się tym bardzo stresowałam. Najpierw używałam jednej wcierki, potem drugiej aż trafiłam na to serum . Regularne stosowanie przyniosło dobre skutki. w sumie inaczej być nie mogło bo serum ma dobry skład i składniki, które przyspieszają wzrost. To nie były wyrzucone pieniądze w błoto

najlepiej sprawdzić samemu

trzeba sprawdzić ten kosmetyk i obserwować jakie daje efekty, u mnie były bardzo dobre. To po przejściu covida zaczęlam tracić włosy i szukałam czegoś godnego uwagi i znalazłam dzięki znajomej. Ona stosuje serum długo i ja zaczęłam. Włosy wyglądają inaczej lepiej. produkt ma wysoką cenę ale za odzyskanie pewności siebie warto było dać tą kwote.

Plusy to na pewno działanie, skład, który jest ok, wydajności i wysoka jakośc kosmetyku

Bardzo dobre serum

Serum zakupiłam całkiem przypadkiem, bo wyświetliło mi się gdzieś na fb, więc stwierdziłam, że przetestować zawsze można. Używam od kilku tygodni i jestem zachwycona. Nie spodziewałam się, że przypadkowy zakup okaże się strzałem w 10-tkę! Włosy zaczęły szybciej rosnąć, przestały wypadać i są zdecydowanie mocniejsze.

Doskonały produkt

Serum dogłębnie dociera do cebulek nie działa tylko powierzchniowo dlatego na efekt trzeba nieco poczekać ale się pojawia. Nie dość, że odrastają mocniejsze i grubsze włosy to jeszcze jest wysyp nowych na skalpie. Po szczotce widzę, że wypada coraz mniej, kucyk objętościowo też jest większy.

Serum jest świetne

Moje problemy zdrowotne dały mi się we znaki, a najbardziej na tym ucierpiały moje włosy.. Dobrze że fryzjerka powiedziała mi o tym serum. Miałam już czarne myśli, że stracę wszystkie włosy, ale całe szczęście serum mi pomogło. Nie dość, że włosy się wzmocniły to wypadać w dużej mierze też przestały. Nawet zauważyłam, że zaczęło się pojawiać mnóstwo nowych baby hair, a to bardzo dobry znak :)

serum

Plusy:
naturalny skład
skuteczne zahamowanie wypadania włosów
porost nowych włosów
widoczne zagęszczenie włosów
łatwa aplikacja
wydajność

Minusy:
cena

Dzięki niesamowitemu i skutecznemu działaniu, nie żałuję pieniędzy wydanych na to serum. Warto kurację wzmocnić również szamponem z tej samej serii dla szybszych efektów.

Absolutnie genialne

Serum używałam najpierw ja, potem mój partner na swoje zakola, gdy zobaczył, jaka różnica w szybkości porostu włosów wystąpiła u mnie. Zrezygnowałam z przedłużania u fryzjera, bo już nie było takiej potrzeby. Długofalowo to duża oszczędność biorąc pod uwagę cenę takiej usługi w salonie.

Świetne serum

Produkt ma dobry skład, a co za tym idzie kosmetyk naprawdę działa oraz przynosi efekty. Już po kilku tygodniach od jego regularnego stosowania zauważyłam znaczną poprawę. Produkt rzeczywiście zapobiega wypadaniu włosów :)

Petarda

Ogólnie nie wierzę w takie kosmetyki, ale ten rzeczywiście działa. Najpierw serum używała moja siostra, a teraz używam i ja. Obie miałyśmy problemy z cienkim włosami (rodzinne) regularne stosowanie przyniosło sporą poprawę. Widać, że włosy są gęstsze, nie wypadają. To zasługa dobrego składu produktu.

Skuteczne działanie

Formuła serum jest naturalna, bez żadnych silikonów. Serum początkowo zatrzymało wypadanie włosów, a następnie zauważyłam, że pojawiają się nowe i to w dużej ilości. Ogólnie jestem zadowolona. Opakowanie może nie jest duże, ale za to bardzo wydajne i wystarcza na długo.

przywraca pewnośc siebie

Ten produkt pozwolił mi uwierzyć, że mogę znowu cieszyć się gęstymi i długimi włosami, a regularne stosowanie przyniosło świetne efekty. Dobry skład sprawia, że cebulki włosów są pobudzone i zaczynaj rosnąć. Serum jest wydajne, wygodne w aplikacji.

To działa!

Szukałam już wszystkiego, aby zapobiec wybadaniu włosów i w końcu znalazłam skuteczny specyfik! :) Dzięki temu serum znów mam dużo włosów na głowie i dzięki temu czuję się o wiele lepiej. Cena może i duża, ale warto zapłacić raz i odzyskać włosy niż próbować miliona tańszych sposobów i tylko zniszczyć je jeszcze bardziej.