Soraya, Soraya Deodorant, Soft, Antyperspirant, 24h roll - on

Soraya, Soraya Deodorant, Soft, Antyperspirant, 24h roll - on

Zapewnia ochronę i uczucie świeżości przez cały dzień. Zapobiega nadmiernemu wydzielaniu się potu. 0% alkoholu. Łagodny dla skóry. Nie brudzi ubrań. Testowany dermatologicznie. Stosować codziennie na oczyszczoną skórę pach.

Skład: Aqua, Aluminum Sesquichlorohydrate, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Steareth-2, Cyclopentasiloxane, Steareth-21, Parfum, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Allantoin, DMDM Hydantoin, Citral, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hydroxymethyl Pentyl Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamic Aldehyde, Limonene, Alpha-Methyl Ionone.

Cena: 7 - 8zł / 50ml
/bw/

wysoka jakość

+ mniej się pocimy, pozostawia sucha skórę - skuteczny!
+ nie zostawia śladów, nie niszczy ubrań(a to duży plus :))
+ nie podrażnia, nawet po goleniu
+ w miarę tani

- zapach, mogłoby go w ogóle nie być. Jest dziwny, nieładny, nie pachnie świeżością. Dlatego odejmuję gwiazdkę.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno
- / + średnio dostępny, na szczęście jest w sieciówkach, chociaz nie wszystkich.

Najlepsza kulka jaka do tej pory miałam :)

Bardzo fajna kulka :)

Minusy ;
* mógłby bardziej działać

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ok ale bez szału

Wady:

-zapach i jeszcze raz zapach, dziwnie ostry

Zalety:

- w miarę utrzymuje suchość pod pachami
- nie podrażnia
- nie zostawia śladów

ok ale....

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Bardzo dobra

a wiec bede pierwsza:) Spotkanie z ta kulka to totalny przypadek, a nawet przymus bylam z siostra na zakupach ta dojrzala swietna promocje 2 za 9, 9 mowi: wezmy je ty jedna ja jedna po 5 zl. Mysle kupi badziew za piatke i bedzie smierdziec oczekiwac nie wiem czego! jeszcze soraya to juz wogole badziew totalny! coz skonczyla sie "moja" rexona a wiec musialam siegnac po nieszczesna soraye i co sie okazalo?
nawet wieczorem nie czuje jakiegokolwiek nieswiezego zapachu! nie mam mokrych pach (no moze w ekstremalnych sytuacja zdaza sie troche spocic) na codzien bardzo dobra! zapach tez spoko, nie zauwazylam aby mocno przybrudzala ubrania , tylko minimalnie, naprawde minimalnie oczywiscie nie podraznia po depilacji nie wyszusza i cena naprawde super. Polecam bardzo! Teraz zamierzam eksperymentowac z kulkami ale do niej napewno wroce!

Używam tego produktu od: 3 miesiace