Garnier, Ambre Solaire, Olejek do opalania SPF 20 - średnia ochrona

Garnier, Ambre Solaire, Olejek do opalania SPF 20 - średnia ochrona

Innowacyjna formuła zawierająca Mexoryl SX, efektywniej wchłaniająca filtry UV i zapewniająca zaawansowaną ochronę przeciwsłoneczną. Dzięki formule wzbogaconej w olejek karité, skóra jest miękka, gładka i bardziej odżywiona.
To nieodzowny przyjaciel podczas Twoich wakacyjnych podróży.
Chroń swoją skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Super!

Skusiłam się na olejek na promocji w SP i nie żałuje!

Olejek ma mnóstwo plusów:
-dobrze chroni (to jest najważniejsze)
-ładnie pachnie
-dobrze się rozprowadza
-ładnie prezentuje się skóra

minusem jest, że po kąpieli należy mimo wszystko posmarować się kolejny raz.. mi to akurat nie przeszkasza ale...

Co do ceny to poza promocją kometyk kosztuje koło 30zł.. ja dałam jakieś 18 zł i to jeszcze jest w granicy przyzwoitości.

Gorąco polecam! :)

super!!

Super olejek! Wsiaka sie szybko i nie pozostawia tlustej czy lepiacej sie warstwy.
Podczas calych wakacji i codziennego opalania sie na plazy, moja skora byla super gladka, nawilzona i nie wysuszona!!! a co najwazniejsze piasek pozostawal na plazy a nie na moim ciele:):) i dlatego ten produkt zasluzyl 5 *.
Polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

OK

Zakupiłam ten produkt, gdyż ciężko mi było znaleźć preparat z filtrem 20 w formie olejku.
Ten sprawdził się dobrze. Lekko natłuszcza skórę, nie wysusza jej. Nie pozostawia mocno lepiącej się warstwy.
Olejek jest wydajny, opakowanie jest poręczne i wygodne.
Ja jestem z tego produktu zadowolona.

Lipa!

Szukałam dobrego olejku do opalania i ten wpadł mi w oko (zmyliło mnie przekonanie, że jak drogie to musi być super) niestety okazał się porażką! Bardzo szybko się wchłania, po ok godzinie nie ma żadnego efektu natłuszczenia tylko okropny zapach! Olejek potwornie uczula, miałam tak paskudne plamy na ciele, jakieś czerwone wypryski i krostki! Nie polecam bo nie jest to produkt wart 34zł! Kupiłam z Bielendy chyba za 15 i jest o niebo lepszy!

Ilość zużytych opakowań: użyte dwa razy