Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Pojemność 7,09 ml

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

balsam do ust

• Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*,
  • Beta-Sitosterol,
  • Squalene

to zdecydowanie nie to

Nie rozumiem zachwytu tym balsamem do ust. Miałam dwa różne smaki i na moich ustach nie robiły nic ani nie nawilżały ani nie sprawiały, że usta są miękkie. Szybko znika. Fakt ma całkiem niezły smak i zapach i oryginalny kształt chodź nie zawszę wygodny. Ale za taką cenę to się zupełnie nie opłaca.

Małe cudo :)

Oceniam jajeczko EOS coconat milk. Jajeczko Eos kupiłam w szalonej promocji w jednej z drogerii. Dla mnie to najlepszy produkt to najlepszy produkt do ust jaki miałam. Pomadka w jajku ma świetną konsystencję, dobrze się na nakłada. Produkt ma dobry skład, dzięki czemu uratował moje suche usteczka. Są teraz przyjemnie miękkie i gładkie. Nie czuć w nim tak perfidnie wazeliny. Smak - przyjemny słodki, bardzo delikatny kokos. Produkt jest mega wydajny - używam go kilka razy dziennie, a wystarcza na bardzo długi czas. Już mnie kuszą inne smaki. Mniam Mniam :) Bardzo podoba mi się opakowanie :)

Nawet nawet

Krótko i na temat
Opakowanie : Efektowne i przyciągające
Zapach : Przyjemny
Nawilżenie: Tu już trochę dłużej. Stosuje go na noc i rano przed makijażem . Daje sobie radę ale nie daje super nawilżenia . Jednak coś w nim jest co sprawia że z chęcią z niego korzystam .

Niepotrzebnie zwlekałam

Długo zwlekałam z zakupem słynnego eosa, niepotrzebnie. Mam bardzo wymagające usta, większość pomadek, także tych popularnych ( z Sylveco, cała Nivea itp.) doprowadzały je do tragicznego stanu (pierzchły, pękały) niezależnie czy używałam ich raz, czy długotrwale. Eos od samego początku pięknie odżywiał i nawilżał, przez co obok lanoliny stał się głównym produktem do pielęgnacji ust w mojej apteczce. Cena (mimo, że jest dosyć duża) odpowiada jakości produktu. Piękne, poręczne opakowanie, które nie ani się nie odkręca, ani nie pęka, wygodny w użytkowaniu ksztalt, dzieki któremu pomadka sie nie łamie i łatwo ją nakładać, duża gama ślicznych, subtelnych smaków i zapachów oraz dobre właściwości pielęgnacyjne, u mnie jest w stanie złagodzić nawet mocniej spierzchniete usta. Jeśli chodzi o wydajność, po 2 tygodniach użytkowania, nie zauważyłam żeby jej ubyło.

Piękne jajeczko

O balsamach eos słyszałam bardzo dużo pochlebnych opinii, co skusiło mnie do ich zakupienia. W sklepie akurat znalazłam opakowanie prezentowe zawierające 3 kuleczki:
-Chai
-Vanilla Bean
-Dazzling Ruby Lip Tint
Jak szaleć to szaleć ;)

Wszystko było zapakowane w piękną puszeczkę. Zapach Chai jest bardzo korzenny i świąteczny, za to Vanilla Bean wogóle nie przypomina wanilli. Zapach sam w sobie jest bardzo słodki i ładny, ale z tytułową wanilią ma mało wspólnego.

Jeżeli chodzi o działanie to jest bardzo dobre o ile nakłada się go reguralnie (o czym ja często zapominam)
A to wszystko zamknięte w oryginalnym opakowaniu.

Bardzo przeciętny

Stosowałam wersję truskawkową. Na początku byłam zadowolona - moje usta jeszcze były nawilżone poprzednim balsamem, później po przestawieniu się na ten wyschły na wiór. Balsam w porównaniu z pomadkami w sztyfcie EOS wolniej znikał z ust, jednak nałożenie większej warstwy na noc graniczyło z cudem, jest dość twardy, po nałożeniu cienkiej warstwy już tylko ślizgał się po ustach. Niestety nie dotrwał jak producent deklaruje z przydatnością po otwarciu. Po kilku miesiącach zaczął cuchnąć.
Cieszę się, że kupiłam w promocyjnej cenie. Nie jest wart standardowej.

Średni

Miałam parę wersji zapachowych. Jajeczka wyglądają bardzo ładnie ale niestety dają słabe nawilżenie. Nie poradzi sobie z mocnym wysuszeniem ani nawet średnim. Po około miesiącu tracą swój pierwotny zapach i zaczynają dziwnie śmierdzieć.

Nie dla mnie!

Jajeczka eos dostałam w prezencie. Kilka wariantów zapachowych.Opakowania świetne zapachy rewelacja i na tym koniec.Balsam mocno wysuszał mi usta wręcz po dłuższym stosowaniu zaczeły mi pękać i piec.Moja przygoda z eos zakończyła się leczeniem aptecznym.Po pewnym czasie ich piękny zapach zamienił się w bardzo nieprzyjemny.Nadawały się wyłącznie do kosza.

polubiłam się z niebieskim.

Polubiłam się z niebieskim.

Bardzo przyjemnie mi się go użytkuje (wiem, że niektórzy nie lubią tej formy aplikacji, ale ja się przekonałam :)). Zapakowany w tradycyjne EOSowe jajeczko.

Ma bardzo przyjazny skład! Wreszcie coś, co nie bazuje tylko na oleju parafinowym... Wiele naturalnych olejów !

Balsam sprawia, że usta są przyjemnie miękkie, błyszczące i nawilżone.
Pięknie pachnie (jak dla mnie w sam raz, niezbyt intensywnie).

Super wydajny.... używa się go długo długo, czasem nawet wiele miesięcy !

Sprawdza się do torebki ! Kolorowe kuleczki to czysta zabawa i to jaka estetyczna ! :)

Mocno średni

Balsam ma dużo różnych smaków do wyboru. Niestety zapach jest lekko chemiczny. Opakowanie ma fajny kształt i ładne kolory. Fajnie się go używa, ale niestety wcale nie nawilża. Faktycznie nałożony na usta jest bardzo przyjemny ale wcale się nie wchłania i nie nawilża warg jedynie tworzy warstwę balsamu na zewnątrz. Ogólnie zamysł produktu jest fajny, ale popracowałabym nad najważniejszym w balsamico do ust-nawilżeniu.

Produkt ok

Jestem fanką Eos, ale mam wrażenie, że albo zmienili ich skład, albo po prostu już na mnie nie działają. Ogólnie balsamy Eos są ok, ale za taką cenę warto się zastanowić czy lepiej nie kupić czegoś innego. Co prawda maja właściwości zmawilzahace usta, ale ostatnio zaczęły pachnieć trochę chemicznie i już nie nawilżają aż tak dobrze jak te kiedyś.

EOS na 5

Balsam do ust marki EOS kupiłam na promocji w Rossmanie, w wersji - truskawkowy sorbet. Bardzo podoba mi się zapach tego balsamu oraz to że pozostawia je miękkie. Jedyny drobny szczegół to kształt trochę mi przeszkadza ponieważ nie można jej włożyć do kieszeni lub małej torebki bo najzwyczajniej czasem się nie mieści , ale nie przeszkadza mi to aż tak bardzo.
Balsam pachnie i działa naprawdę świetnie. Z chęcią się oblizuje usta bo balsam pozostawia słodki posmak. Balsamy są bardzo wydajne, po miesiącu codziennego używania właściwie nie ma wielkiego ubytku. Nawilżają bardzo dobrze i usta nie kleją się przy użyciu. Bardzo je polecam!

Żartowniś

Oceniam wariant Sweet Mint
To jajeczko to prawdziwy żartowniś. Ja oczywiście też dałam się nabrać na piękne opakowanie i zachwyty na youtube. To drugi produkt tej marki i drugi z tak żenująco niską oceną ode mnie. Nigdy więcej nie kupię nic z EOS, bo mam wrażenie, że oni tam mają niezły ubaw z klientów...
Jakość balsamu nie różni się niczym od wazelinowych pomadek za 3 zł z bazarku. Jest tępy w konsystencji, nie nakłada się jak masełko, szczególnie zimą, gdy przecież tak bardzo go potrzebowałam. Zostawia na wargach lepką, tępą warstwę, jakby się w ogóle nie wchłaniał. Kształt jajka jest innowacyjny, ale nie do końca przemyślany. Po jakimś czasie używania, jajko traci czubek i miałam wysmarowane balsamem wszystko wokół ust. Nawilżenie średnie, od razu po aplikacji daje złudzeni ukojenia i miękkości, ale nie radzi sobie na dłuższą metę - nie ogarnia pękniętych, głęboko przesuszonych ust. Balsam za 30 zł nie radzi sobie ze spierzchniętymi wargami, serio?! Plus za to, że nie trzeba go jednak nakładać palcem. Ja nie lubię takich rozwiązań pomadek, gdzie muszę usmarować sobie nimi palce przy aplikacji. Opakowanie robi całą robotę, ale materiał, z którego jest wykonane już niekoniecznie. Po jakimś czasie noszenia w torebce, na pięknym miętowym pastelowym kolorze porobiły się plamy, czarne zacieki i nie dało się tego wyczyścić. Miętowy smak i zapach również jest bardzo przyjemny, słodki - taki jak w nazwie.
Nie polecam i żałuję zakupu, tym bardziej, że nie wykorzystałam całego produktu przez to innowacyjne opakowanie.