Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Pojemność 7,09 ml

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
w słoiczku
balsam do ust
nawilżające

Więcej wyglądu niż nawilżenia

Za wygląd i użytkowanie na prawdę 10/10. Jednak o nawilżeniu nie mogę napisać tego samego. Może i przynosi ulgę, gdy usta są wysuszone po całym dniu noszenia pomadki matowej, jednak to nie jest nawilżenie, a jakby zwykłe "otulenie" ust. Chodzi mi o to, że suche skórki nie zostaną zniwelowane, a problem suchości ust będzie się powtarzał regularnie. Dodatkowo, nie przypadł mi do gustu smak pomadki. Ona jest bardzo słodka, co mnie akurat rozprasza i wolałabym, żeby nie byla "smakowa". Zapach bardzo piękny.

Słaby

Kultowy produkt, którego chyba każda z nas używała choć raz w swoim życiu. Ja również, jednak nie podzielam zachwytów nad marką.

Jego zaletą jest na pewno to, że ma ładne opakowanie i pięknie pachnie. No dobrze, może jeszcze całkiem wygodnie się go dozuje.

Jednak najważniejsza rola, czyli nawilżenie ust nie jest spełniona ani trochę.

Tragedia

Marzyłam o tych jajeczkach- super marka, super skład, naturalne... tak mi się kojarzyło. Zapachy mają obłędne i śliczne opakowania. Niestety na tym koniec. Kupiłam zimą wersję limitowaną o zapachu śliwki a drugi śniegu (tak wiem, śnieg nie pachnie...). Fioletowe i srebrne. Oba mnie uczyniły. Chociaż na żaden składnik z opisu nie jestem uczulona. Nie umiałam bardzo długo wyleczyć ust po tych jajeczkach. Nie nawilżały, nie natłuszczały.

Sama nie wiem..

Jajeczko EOS to chyba już kultowy produkt, jednak mam wrażenie, że marketing robi więcej niż sam produkt. Ogólnie nie jest to zły produkt, nie znika szybko z ust, ale czy jakoś super nawilża? No nie wiem.. Mam wrażenie, że lepiej działa witamina A z apteki. Mam problem ze spierzchniętymi ustami i ten produkt nie działa cudów. Jeśli nie potrzebujecie ultramocnego nawilżenia to raczej wam się sprawdzi, ale nie liczcie na niego w kwestii ratunku dla waszych suchych ust. Regularna cena jest stanowczo za duża, ja jednak kupiłam go a jakieś 9zł na wyprzedażach w rossmanie i uważam, że był wart tych pieniędzy

Urzekający zapach

Pomadka zdecydowanie godna polecenia.
Po pierwsze niezmiernie ciekawe i wygodne opakowanie. Solidnie wykonane, pomimo częstego użytkowania z opakowaniem nic się nie dzieje. Piękny różowy, matowy kolor. Balsam prezentuje się bardzo korzystnie. Produkt jest bardzo wydajny, jedynie uciążliwe jest późniejsze wydobywanie go z dna :D Zapach - to jest aspekt obok którego nie można przejść obojętnie. Zapach jest naprawdę obłędny. Nie ma sposobu żeby przed pomalowaniem ust nie powąchać go kilkanaście razy. Piękny zapach, ale nie jakoś bardzo przytłaczający. Skuteczność - balsam nawilża usta ale nie jakoś mega skutecznie. Oceniłabym go pod tym względem jako średnio nawilżający. Przy problemie wiecznie spierzchniętych ust raczej sobie nie poradzi. Ja mam akurat problem ciągle przesuszających się ust i ten produkt nieco poprawił ich stan ale nie jakoś spektakularnie.
Na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz. Głównie dla zapachu :D :D Polecam!!

Uwielbiam

Eosy to jak dla mnie najlepsze pomadki nawilżające na codzień. Rzeczywiście nie są raczej do ust, które wymagają głębszej pielęgnacji. Zapachy są prześliczne, zostawiają słodki posmak na ustach. Wyglądają prześlicznie. Cena jak dla mnie trochę za wysoka, tu chyba płaci się za markę, wiec warto wyczekiwać na promocje.

Ulubione od lat!

Pomadki Eos poznałam jakoś w wieku ok15 lat i od tego momentu nie rozstaje się z nimi. Uroczy kształt jajeczka przyciąga wzrok, a zapach sprawia, że mam ochotę je zjeść. Mocno nawilżają i pozostawiają usta gładkie i z ładnym połyskiem. Jak dla mnie jest to hit!

eos

Uważam że jest to produkt do ust godny uwagi, fajnie nawilza usta, podoba mi sie opakowanie, ale najwiekszym plusem jest dla mnie smak, sa tak slodkie ze mam ochote je zjesc. Produktu jest duzo a cena nie jest wygorowana

balsam

Muszę przyznać, że to jeden z niewielu produktów, które u mnie działają jeśłi chodzi o usta, ten spoko nawilża i nie wysusza, najwiekszym jego plusem jest duża ilość produktu i ten genialny słodziutki smak, miałam już chyba wszystkie i wszystkie mi się podobały

Dawny hit

Pamiętam jak parę lat temu był szał na te pomadki. Sama posiadałam kilka wersji zapachowych i darzyłam je ogromną miłością. Po jakimś czasie zrobiłam sobie od nich przerwę a niedawno postanowiłam je ponownie przetestować. Tym razem skusiłam się na wersję truskawkową. Obłędnie pachnie Chupa chupsem truskawkowym. Co więcej - trzeba się powstrzymywać od skosztowania, gdyż pomadka ma słodki smak :) Jeżeli chodzi o nawilżenie, szału nie robi. Jak za swoją cenę można kupić lepsze produkty o widocznym działaniu. Taki ot zwyklaczek i powrót do starych dobrych czasów :)

Magiczne jajko

Na pierwszy balsam do ust eos w kształcie jajka zdecydowałam się, gdy była na niego spora promocja w Rossmannie i nie żałuję decyzji.
Po jego nałożeniu usta są nawilżone, wygładzone i miękkie. Zapach również jest przyjemny i sprawia że mam lepsze samopoczucie.
Opakowanie jest dość ciekawe i tajemnicze.

Zadowalający

Balsam jest bardzo wygodny w użyciu, nie trzeba produktu wydłubywać ani wykręcać. Zużyłam jedno opakowanie i byłam z niego zadowolona. Dobrze nawilżał usta, a do tego miał przyjemny zapach. Okrągły kształt opakowani dodawał uroku produktowi ;)