Garnier, Fructis, Oil Repair 3, Coco Frizz Control Conditioner (Odżywka do włosów)

Odżywka Garnier Fructis Oil Repair 3 Coco Frizz Control stworzona została z myślą o włosach suchych oraz elektryzujących się i puszących. Receptura wzbogacona olejem kokosowym doskonale wygładza pasma i intensywnie je odżywia.

Odżywka z serii Coco Frizz Control pozostawia włosy głęboko odżywione, nawilżone oraz łatwe do rozczesania i układania. Nie obciąża przy tym pasm, dzięki czemu wyglądają one zdrowo i świeżo, a przede wszystkim nie puszą się!

Moje średnioprawate włosy bardzo ją polubiły...

Odżywka Oil Repair 3 Coco Frizz Control ma bogaty skład, pełen emolientów i ekstraktów roślinnych ale też niestety w składzie jest alkohol izopropylowy który może uczulać wrażliwców.
Przeznaczona jest do włosów suchych i zniszczonych a więc wysokoporowatych ale na średnioporach takich jak moje też spisuje się świetnie.
Została wzbogacona w olej kokosowy, makadamia, jojoba i migdałowy oraz masło shea, wyciąg z z trzciny cukrowej z herbaty chińskiej z jabłka i z cytryny a także vit B5.
Kosmetyk zawiera silikony, które tworzą na kosmykach warstwę ochronną zapobiegającą uszkodzeniom mechanicznym włosów oraz odparowywaniu z nich wody.
Konsystencja jest gęsta, odżywkę aplikuje się bardzo łatwo a podczas aplikacji nic nie spływa z włosów.
Produkt posiada niezwykle przyjemny, słodki zapach kokosa który przez jakiś czas utrzymuje się na włosach.
Opakowanie to poręczna spłaszczona buteleczka w ładnym żółtym kolorze zamykana na ,,klik,,.
Odżywkę stosuje co 2- 3 mycie, nakładam ją od długości ucha (nigdy na skalp), włosy już podczas płukania są gładkie i niesplątane, bardziej błyszczące,wyglądają na nawilżone, są miękkie w dotyku i łatwo się rozczesują. Odżywka dociąża moje kręcone włosy ale ich nie obciąża, dzięki niej włosy są lekkie i puszyste a końcówki zdyscyplinowane. Odżywka idealnie sprawdzi się także do stosowania przy metodzie O.M.O,z pewnością sięgnę po ponowny jej zakup, polecam.

1997