Lorys, Crystal Radiance, Krem nawilżający do włosów matowych i bez połysku

Lorys, Crystal Radiance, Krem nawilżający do włosów matowych i bez połysku

Pojemność 1 l

Krem przeznaczony do włosów matowych i bez połysku. Jego formuła zawiera kompleks silikonów, który zapewnia naprawę i ochronę włókien włosów sprawiając, że włosy będą miękkie i o wiele bardziej lśniące.

Silikony to jest to

Nie wiem czy zasługuje na pięć, ale to pierwsza odżywka po której moje włosy wyglądały naprawdę rewelacyjnie jakbym wyszła prosto od fryzjera, a to bardzo rzadko się zdarza. Oczywiście odżywka ma beznadziejny skład, mnóstwo silikonów, parafina itd :D no ale wole od czasu do czasu mieć silikony na głowie i śliczne błyszczące włosy niż męczyć się ze "zdrową" maską po której nie widać żadnych efektów. Nie należy jej używać za często, bo obciąża włosy i nie widać wtedy efektu. Niestety trudno dostepna, od dwóch miesięcy jej szukam byłam już z 6 razy w dwóch Auchan i nie mogłam jej znaleźć.

bardzo dobry

Krem kupiłam w sklepie Topaz za niecałe 12 zł.
Zacznę od plusów:
+zapach-landrynki, cukierki pudrowe, kwiatki, orchidea, magnolia i wszystko co słodko pachnie, poprostu zapach jest bardzo słodki, dla niektórych może być duszący jednak ja go lubię, na włosach nie utrzymuje się długo
+stosunek cena/pojemność- litrowe pudło za kilkanaście złotych? lepiej być nie może
+opakowanie- plastikowy pękaty słoik w różowe gwiazdy z granatową nakrętka- po zużyciu można wykorzystać na przechowanie biżuterii itp.
+konsystencja- trochą rzadsza niż budyń, przypomina lśniącą, perłową masę, można łatwo wmasować we włosy
+działanie- gdy spłukuję po kilku minutach jest ok, gdy po kilkunastu, włosy się łatwo rozczesują, są lśniące, miękkie i pachnące

+/- dostępność... dziewczyny z Mazowsza i Podlasia, gdzie jest sieć sklepów Topaz dostaną bez problemu tą odżywkę, w moim rodzinnym mieście jest kilka tych sklepów, a w każdym przynajmniej 2-3 rodzaje odżywek Lorys, jednak obecnie mieszkam na Pomorzu, gdzie dostanie tej odzywki graniczy z cudem. Na szczęście kupiłam opakowanie na zapas i wystarczy na baaardzo długo :)

- skład może być minusem, odzywka ma silikony, zreszta producent nie ukrywa tego bo już w opisie jest o tym napisane, szkoda że brak naturalnych ekstraktów, olejków... za to odejmuję gwiazdkę.
Nie wiem czy kupię ponownie, ale tylko dlatego że ta odżywka jest ogromna i wystarczy na długo, a ja chcę wypróbować też inne Lorysy

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno wielkie opakowanie

W porządku

Na początku mi nie podeszła, obciążyła włosy, były przyklapnięte i odstawiłam ją na dłuższy czas.
W końcu się zlitowałam i sięgnęłam po nią jeszcze raz- tym razem zastosowałam się do instrukcji użycia z opakowania :) I nie wiem w czym sęk ale teraz jest inaczej :) Nakładam, masuję włosy ok 2min i spłukuję i włosy są fajne- miękkie, sypkie, nie są obciążone.
Zapach trochę mdły. Duża pojemność i niska cena, chociaż w wielu sklepach zawyżona.

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Bardzo dobry

Dobrze nawilża włosy, są takie miękkie, sypkie, znacznie ułatwia rozczesywanie. Ma lekko duszący zapach, ale przyzwyczaiłam się do niego po jakimś czasie. Naprawdę daje efekty, i to na moich włosach co bardzo rzadko się zdarza :P więc duży plus :D

średni jak inne lorysy

Kolejny lorys, dorwany w auchanie.
Używam często jako bazę do bogatej maski przed myciem z olejem rycynowym, żółtkiem, sokiem z cytryny.

Sama odżywka ładnie zmiękcza włosy, nabłyszcza, za to słabo nawilża i wygładza. Są po niej troszkę szorstkawe.

Gęsta, ładny słodkawy zapach, wielkie opakowanie, nie wiem, kiedy ja je zużyję ;)

Używam tego produktu od: troszkę ponad miesiąc