Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Sunshade Minerals, Zestaw 10 pędzli w etui SM101

Sunshade Minerals, Zestaw 10 pędzli w etui SM101

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria Twarz
Pojemność 10 szt
Cena 79,99 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Zestaw 10 pędzli w etui SM101

Kompletny zestaw 10 sztuk pędzli SUNSHADE MINERALS Make-Up Studio Professional zawiera pędzle do wykonania profesjonalnego makijażu twarzy i oczu. W zestawie znajdziesz pędzle do pudru, różu, bronzera, rozświetlacza, do cieniowania oczu, blendowania, rysowania kresek . Kształty i struktura włosia oraz i rączek zostały zaprojektowane na podstawie badań potrzeb profesjonalnych amerykańskich wizażystów

Pędzel nr 1 30mm 32mm
Flat Top Brush - pędzel przeznaczony do aplikacji pudrów sypkich, prasowanych, w kamieniu, niezastąpiony przy aplikacji podkładów i pudrów mineralnych. Bardzo delikatne, niesamowicie mięciutkie i gęste włosie przycięte na prosto na odpowiedniej długości ułożone w okrągłej skuwce, na bambusowym trzonku.

Pędzel nr 2 40mm 35mm
Pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, mineralnego lub brązującego, puszyste, mięciutkie włosie ułożone owalnie i parabolicznie pozwala na równomierne nałożenie pudru na twarzy, zapewniając nieskazitelne wykończenie.

Pędzel nr 3 23-33mm 30mm
Pędzel przeznaczony do podkreślania policzków różem, bronzerem. Włosie ułożone po ukosie, przycięte na odpowiedniej długości oraz wycieniowane we właściwy sposób powoduje, że efekt końcowy jest wyjątkowo precyzyjny i dopracowany. Pędzel ten staje się niezastąpionym narzędziem, nawet w najmniej wprawionych w makijażu rękach. Nie powoduje smug, niezawodny w codziennym makijażu. Włosie osadzono w spłaszczonej skuwce dzięki czemu włosie równomiernie rozkłada się w trakcie pracy.

Pędzel nr 4 12mm 9mm
Pędzel idealny do nadkładania wszelkich kosmetyków płynnych i kremowych - szczególnie jednak do korektora. Włosie ułożone na kształt "kociego języczka" pozwala na doskonałe rozprowadzanie produktów na twarzy oraz precyzyjne nakładanie korektora w trudno dostępnych miejscach np. przy skrzydełkach nosa.

Pędzel nr 5 13mm 10mm
Pędzel do nakładania cieni na całą powierzchnię powieki ruchomej, do cieniowania i blendowania. Idealny do cieni sypkich, prasowanych i mineralnych. Zaokrąglone i wycieniowane na odpowiedniej długości puszyste włosie świetnie aplikuje i rozciera cienie. Włosie ułożone w lekko spłaszczonej skuwce.

Pędzel nr 6 9-12mm 10mm
Pędzel do cieniowania powiek, płaski, skośnie ścięty, idealny do aplikowania i rozcierania cieni powyżej powieki ruchomej oraz w kącikach powiek. Puszyste, mięciutkie włosie osadzone w lekko spłaszczonej skuwce.

Pędzel nr 7 11mm 6mm
Pędzel zaprojektowany do aplikacji cieni oraz do ich roztarcia, precyzyjny przy łączeniu i blendowaniu kolorów. Jest niezastąpionym narzędziem do wykonywania makijażu oczu. Zaokrąglone i stożkowo ułożone włosie osadzone w okrągłej skuwce.

Pędzel nr 8 7mm 8mm
Pędzel zaprojektowany do rozcierania kresek na dolnej i górnej linii rzęs, idealny do efektu " smoky eyes". Syntetyczne, miękkie włosie ułożono i odpowiednio wycieniowano. Pędzel jest idealnym i niezastąpionym narzędziem do wykonania "przydymionego" makijażu oka.

Pędzel nr 9 4-6mm 7mm
Skośnie ścięty pędzel, służy do nakładania cienia na brwi w celu ich przyciemnienia lub wypełnienia luki po nierówno odrastających włoskach. Umożliwia wykonanie korekty brwi i nadania im odpowiedniego kształtu. Idealny również do rysowania cieniutkich kresek na górnej i dolnej linii rzęs, sprężyste włosia osadzone w spłaszczonej skuwce.

Pędzel nr 10 9mm 4mm
Pędzel do malowania ust, przeznaczony do aplikacji pomadek i błyszczyków o konsystencji kremowej oraz płynnej, włosie ułożone w kształcie " kociego języczka" w lekko spłaszczonej skuwce.


Pędzelki osadzone są w srebrnych skuwkach na bambusowych trzonkach, wykonane z delikatnego, syntetycznego włosia, które jest niesamowicie mięciutkie i miłe w dotyku, nie podrażnia nawet wrażliwej i skłonnej do alergii cery.

Długość pędzli od 12 cm do 15,5 cm.
Zestaw w lnianym zawiązywanym etui.

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  22
  produktów

  137
  recenzji

  1865
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  225
  recenzji

  979
  pochwał

  7,23

 3. 3

  71
  produktów

  51
  recenzji

  1401
  pochwał

  6,95

Zobacz cały ranking