CD, Wasserlilie, Feuchtigkeitsdusche (Nawilżający żel pod prysznic `Lilia wodna`)

Żel pod prysznic CD zawiera cenne ekstrakty z lilii wodnej, które nawilżają skórę pod prysznicem. Łagodnie oczyszcza, nadając skórze aksamitną miękkość. Posiada delikatny, świeży zapach. Przebadany dermatologicznie, pH neutralne. Odpowiedni dla wrażliwej skóry.

Bez rewelacji

Pierwszy raz używałam przezroczystego żelu pod prysznic. W pierwszej chwili przypominał mi szampon. Wszystkie żele, które są do kupienia w drogeriach, mają mleczny kolor lub są różnokolorowe. Opakowanie jest także przezroczyste, widać zużycie produktu.
Sam żel jest zbyt lejący, przecieka mi przez palce, produkt się marnuje. Jedyną opcją jest nalanie go na gąbkę. Średnio się pieni, ale wielki plus za to, że nie wysusza skóry.
Zapach liliowy, kwiatowy, nie przypadł mi do gustu. Jest mało wydajny przez to, że jest lejący. Cena za 250 ml i brak rewelacji powinna być niższa.

Przyjemny

Żel otrzymałam w którymś z boxów kosmetycznych. Wcześniej nie znałam tej firmy.
Wersja Lilia wodna ma delikatny kwiatowy zapach, bardzo przyjemny. Żel jest przezroczysty, w miarę gęsty, dobrze się pieni, spłukuje i nie pozostawia osadu. Nie uczula i nie podrażnia, ale z tym nawilżaniem trochę producenta poniosło ;-) . Jest to zwyczajny kosmetyk do mycia z SLES w składzie. Co prawda ma w sobie glicerynę (na 3 miejscu) i wyciąg z lilii (za zapachem), ale to jeszcze nie świadczy o pielęgnacyjnych właściwościach, zwłaszcza w produkcie, który chwile pozostaje na skórze. W każdym bądź razie tego się nie czepiam, bo nie wymagam od żeli odżywienia skóry.
Butelka zamykana na zatrzask. Grafika delikatna i typowa dla marki. Dokładnej ceny nie znam, ale kosmetyki CD raczej drogie nie są. Z dostępnością tez nie wiem jak jest, chyba są w Hebe. A czy w Rossmannie? Nie widziałam.
Raczej więcej nie będziemy mieli przyjemności, ale może skuszę się na inne wersje zapachowe.

Na ciepłe dni

Delikatny, odświeżający żel na lato. Niebarwiony, klarowny, dość rzadki. Przelewa się między palcami, więc używam go tylko z myjką siatkową. Tworzy lekką, puszystą pianę. Dobrze oczyszcza i odświeża.
Zapach jest świeży, krystaliczny, dość intensywny. Zdarza się, że rezygnuję z balsamu, by dłużej czuć go na skórze ;) Zresztą żel jest delikatny, nie ściąga skóry, utrzymuje ją gładką i nawilżoną. Wydajny może nie jest, ale da się lubić :)

Używam tego produktu od: 3 tyg.