Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Lait Velouté Noix de Coco de Malaisie (stara wersja) (Mleczko do ciała `Kokos z Malezji`)

Delikatne mleczko do ciała zapewnia przyjemne chwile każdego dnia. Jego lekka konsystencja z zawartością kokosa z Malezji o pozostawia skórę nawilżoną, gładką i przyjemnie pachnącą. Składniki pochodzenia roślinnego: kokos z Malezji, masło karite bio, olejek ze słodkich migdałów, żel z aloesu bio, gliceryna roślinna. Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
W 2016 roku zastąpiona nową wersją, pozbawioną parabenów i oleju mineralnego.

Kokosowy raj

Uwielbiam wszelkie zapachy kokosowe a tutaj właśnie to otrzymałam. Zapach kokosa jest bardzo dobrze odwzorowany świeży słodki i przyjemny cudowny. Konsystencja rzadkiego mleczka , bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania w skórę. Mleczko pozostawia skórę miękka odżywioną i pachnącą. Opakowanie jak dla mnie średnie. Jest wykonane z miękkiego plastiku. Aktualnie jestem przy końcówce opakowania i ciężko go wydobyć, myślę że przydałaby się tutaj pompka. Ogólnie bardzo fajny produkt fanki kokosowych zapachów będą zadowolone.

Średniaczek

Plusy:
- Cudowny, kokosowy zapach! Utrzymuje się bardzo długo i cała pościel nim pachnie.
- Opakowanie z pompką
- Szybko się wchłania, właściwie można d razu się ubierać;)

Minusy:
- Wydajność - jak na tak wielką butlę spodziewałam się posiadać ją odrobinę dłużej
- Nawilżenie - dla niewymagających w zupełności wystarczy ale niestety na moje suche odnóża zdecydowanie za słabe

Podsumowując - na lato, kiedy i tak smarowałam się filtrami taki słaby kremik jest ok. Na okres jesienno - zimowy muszę poszukać czegoś innego:)

kokosowa fantazja :)

Ja zawsze jakoś tak niechętnie podchodzę do takich firm "katalogowych" Na zakup mleczka skusiłam się przez przypadek.

Ogólnie uwielbiam się smarować balsami mleczkami, lubię mieć skórę miękką nawilżoną, pachnącą fajnym kosmetykiem.

* Butelka mleczka jest mega nie wygodna. Otwór jaki posiada do wydostanie produktu jest masakryczny! Wielki ogromny, i gdy tylko przechylimy butelkę wypływa mleczka zawsze więcej niż akurat chcemy. Ja na szczęście miałam butelkę z dozownikiem od innego balsamu więc ja wykorzystałam.
* Pierwsze co kocham w tym mleczku jest ZAPACH! Uwielbiam! Kokos ma lekko słodki, przyjemny zapach! Relaks dla zmysłów jak wącham się po posmarowaniu tym mleczkiem to czuję się jakbym była batonikiem princessa kokosowym
* Konsystencja lekka, rzadka,
* Łatwo i przyjemnie się rozprowadza na ciało,
* szybko się wchłania,
* zapach dość długo się utrzymuje na skórze,
* nie brudzi ubrań
* nawilża, przy codziennym stosowaniu skóra jest eee.. "fajna" i nawilżona,
* dobry jest po depilacji, nie szczypie, delikatnie odżywia, łagodząc podrażnienia,
* był dla mnie idealny jak za bardzo się opaliłam, dobrze nawilżał moją czerwoną piekącą skórę
* cena chyba ok 20 zł za 400ml
* jak za taką cenę to opakowanie powinno być wyposażone w pompkę, albo jakiś dozownik, bo jest masakra;/

rajska przyjemnośc używania

Wspaniały zapach kokosa, nie mdlący, naturalny, który dość długo utrzymuje się na skórze. Balsam ma przyjemna konsystencje, która dość szybko się wchłania, nie zostawia lepiej warty na skórze, jeszcze rano czuć , że skóra jest nawilżona. Pomimo iż moja skóra potrzebuje większego nawilżenia ale stosuje ten kosmetyk ze względu na zapach i konsystencja do nawilżania używam mediderm i oleju migdałowego, jednak kokosowa seria z yves rocher jest przepiękna. Podoba mi się design opakowania, ideałem było gdyby posiadał pompkę, która w balsamach w sumie powinna być obowiązkiem, ale proste przezroczyste opakowanie wygląda bardzo schludnie i pasuje do zapachu i wiemy dokładnie ile kosmetyku nam jeszcze zostało, kolejny plus ze bez rozcinania opakowania udało się zużyć balsam do ostatniej kropli. Na pewno do niego powrócę.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

przyjemne, ale nie porywające

Przyznaje się-nie znoszę używać balsamów do ciała. Nie mam do tego cierplilowości, brak mi systematyczności. A przede wszystkim ciężko mi trafić na balsam, który nie doprowadza mnie do szału. Dlatego najczęściej - nawet gdy w przypływie promocji/zaćmienia umysłu w końcu kupię jakiś balsam - po kilku próbach oddaję go zawsze przyjaciółce:) Ona nie narzeka;)

Mleczko kokosowe z YR przyznaję-kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji poniżej. Inaczej na pewno bym nawet na nie nie spojrzała.
Z wszystkich wariantów wybrałam kokos - bardzo lubię go w każdej postaci.
OK, mleczko kupione. Moje spostrzeżenia:
*mleczko pachnie delikatnie, zapach nie męczy po użyciu (co mi się zdarzało w przypadku innych balsamów); chociaż moim zdaniem zapach jest mało "kokosowy"
*ma lekką, płynną konsystencję
*szybko się wchłania - to ważne, bo ja nie mam żadnej cierpliwości do balsamów/mleczek które każą na to czekać
*nie lepi się - to też dla mnie wyznacznik akceptacji dla mazidła do ciała
*nawilża w sposów dla mnie wystarczający (ale ja mam skórę normalną, która nie woła z pragnienia po prysznicu).

Tyle z plusów. Do "minusów" zaliczam stosunek ceny do wydajności. Mleczko dość szybko znika z opakowania.
A drugim minusem - i naprawdę w sklepie myślałam, że to jest żart. Do opakowania należy dokupić pompkę. Czyli aby móc w przyjemny/optymalny sposób korzystać w produktu trzeba do ceny doliczyć ok. 3 zł. Pompka powinna być "w standarcie" a producent nie powinien w zasadzie wymuszać na klientach dodatkowego wydatku. Nie chodzi o cenę - a o zasady. Nie lubię takich akcji - dlatego zaznaczyłam, że nie wiem czy mleczko kupię ponownie.
Aha-skład na początku całkiem do rzeczy, potem już jest średnio. Ale ogólnie nie jest bardzo źle i nie jest napakowany "chemią".

Podsumujmy: mleczko jest przyjemne, nie lepi się i bardzo szybko wchłania, delikatnie nawilżając skórę.
Dla skóry mocno suchej może okazać się niewystarczające - ale dla normalnej jest w sam raz.
Zużyję do końca bez przymuszania się (co już jest sporym wyczynem jak dla mnie;)) ale poszukam raczej czegoś innego do wcierania:)

******

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego opakowania

Cudowności!

Uwielbiam to mleczko! To mój nr jeden jeżeli chodzi o zapach. Używam go na zmianę z innymi produktami z tej serii. Jestem w trakcie kolejnej butelki.
Moja skóra nie jest wymagająca, ale ma skłonność do przesuszeń.

Plusy:
+ zapach!
+ nawilża
+ konsystencja
+ odpowiednie po depilacji (nie okolic intymnych)
+ szybko się wchłania, nie lepi i nie brudzi ubrań
+ zapach utrzymuje się na skórze i na pidżamie
+ wydajne

Minusy:
- dla niektórych może to być cena
- opakowanie (brak pompki, trzeba dokupić oddzielnie)

Polecam wypróbowanie, must have fanek wszystkiego co kokosowe :-)

Używam tego produktu od: kilku lat, z przerwami na inne z serii
Ilość zużytych opakowań: ok. 5 butelek 400 ml

Uwielbiam

Uwielbiam wszystkie mleczka do ciała z Yves Rocher. Jednak ten jest jednym z moich ulubionych. W pierwszym zetknieciu z mleczkiem można wyczuć delikatny i bardzo ładny zapach kokosa.
Ma rzadką konsystencję i szybko się rozprowadza. Pozostawia na skórze bardzo ładny zapach który czuć dość długo. Minusem jest moim zdaniem nawilżenie, które mimo że nie najgorsze to mogłoby być lepsze.
Jeśli ktoś ma suchą skórę i potrzebuje bardzo dobrego nawilżenia to ten kosmetyk może się nie sprawdzić. Ja nie mam bardzo wymagającej skóry więc odejmuje tylko pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

+Skład: bogata, kompletna kompozycja
+Zapach: naturalny, delikatny, świeży. Nie wszystkie kosmetyki z "jadalnymi" nutami zapachowymi współgrają ze skórą. Kokos w tym wydaniu sprawuje się wzorowo.
+Konsystencja: treściwa, nie za gęsta, niewodnista, dla mnie idealna.

Odjęłam jedną gwiazdkę za wydajność. Przy codziennym stosowaniu szybko się kończy, ale odkręcana butla jest dobrym pomyłem. W przypadku tego smarowidła, nic się nie może zmarnować :)

Ach ten kokos.....ach......

Uwielbiam kokosy. Zapach kokosa i jego smak. Uwielbiam wszystkie kosmetyki kokosowe. Uwielbiam kokosowe mleczko do ciała. Fajna, niezbyt gęsta konsystencja pozwala na precyzyjne rozprowadzenie kosmetyku na ciele. Mleczko szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.Zapach kokosa, silny i pobudzający, rozpala ciało i zmysły. Jedyny minusik za opakowanie, dość nieporęczne i ciężko wykorzystać kosmetyk do końca, bo nie można sie do niego dostać nie rozcinając opakowania.

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

ZAPACH - OBŁĘD :)

Mleczko ma lekką konsystencją, co sprawia, że szybko wchłania się w skórę. Produkt dobrze nawilża i wygładza suchą skórę. Pozostawia ją odżywioną i miłą w dotyku. Zapach kokosa sprawia, że nie sposób nie zachwycać się tym mleczkiem. Kokos pobudza zmysły i działa niezwykle kojąco oraz relaksująco. Mleczko idealne dla osób ceniących sobie kosmetyki zapachowe. Bardzo wydajne opakowanie. Cena odpowiednia do jakości produktu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

kokosowa przyjemność

Mleczko jest bardzo fajnym kosmetykiem, który od niedawna gości w mojej kosmetyczce. Poleciłabym go każdej kobiecie w okresie jesienno-zimowym.

+nawilża skórę
+odżywia ją
+ma lekką konsystencję
+nie lepi się
+szybko się wchłania
+bardzo ładnie pachnie
+jest wydajny
+ma wygodne, praktyczne opakowanie

Minusem może być cena i dostępność, bo niestety sklepy Yves Rocher są dosyć elitarne i w mniejszych miastach trudniej je znaleźć.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jest ok ale wolę zwykłe olejki

Generalnie nie przepadam za kremami do ciała. Wolno się wchłaniają, najczęściej nakładam je na noc jak mam rzeczywiście suchą skórę. Ten kosmetyk to jednak moje zdziwienie. Pewnego dnia bardzo się śpieszyłam i rano po umyciu szybko nałożyłam krem. Po chwili przypomniałam sobie, że zaraz muszę założyć spodnie a załozenie skinny jeans na nakremowane nogi to udręka. Ku mojemu zaskoczeniu krem bardzo szybko się wchłonął i bez problemu ubrałam się i wyskoczyłam z domu.

plusy:
+ rano to najlepszy krem jaki możecie użyć jeśli się śpieszycie
+ dobrze się wchłania
+ pozostawia skórę miękką
+ ładny zapach
+ fajna konsystencja
+ skład (na dodanym przeze mnie zdjęciu)
+ dobry dla skóry wrażliwej :))

minusy:
- za słaby dla suchej skóry
- na noc proponowałabym zwykły olej kokosowy

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie