Yves Rocher, Couleurs Nature, Gloss Sublimateur Repulpant (Błyszczyk powiększający usta)

Krystaliczne kolory, połyskujący efekt. Z wypełniającymi mikrosferami roślinnymi. Świeża, żelowa konsystencja, krystaliczne kolory oraz lustrzany efekt... i usta stają się podkreślone, gładkie i pełne. Testowane pod kontrolą dermatologiczną. Pomadki YR nie zawierają karminu z koszenili - czerwonego pigmentu pochodzenia zwierzęcego.
Składniki pochodzenia roślinnego:
- mikrosfery roślinne pochodzące z białka pszenicy wypełniają bruzdy na wargach. Usta są pełniejsze i wyraźnie wygładzone.
- mentol.

Cena: 32,90zł / 5ml
/bw/

O dziwo - jestem bardzo zadowolona

Ten błyszczyk w odcieniu Mure dostałam od koleżanki w prezencie jakieś 2-3 lata temu. Nie mogłam się do niego przekonać i tak leżał dość długo w mojej kosmetyczce. Jednak przyszedł czas, kiedy doszłam do wniosku, że ten kolor to jednak wcale nie jest tak zły. I o dziwo - nawet jest dla mnie twarzowy.

Co do jakości nie miałam wątpliwości od początku. To po prostu dobry produkt w dość estetycznym opakowaniu. Gorzej było z kolorem, bo ten - jak już pisałam - był na początku strzałem kulą w płot po prostu. Z czasem przekonałam się do niego.

Błyszczyk tworzy na ustach piękną taflę. Delikatne, subtelne drobinki po prostu tworzą na ustach efekt szkła. Bardzo mi to odpowiada. Kolor tego produktu był przejrzysty, świeży i ożywczy. Określiłabym usta po tym błyszczyku jako apetyczne.

Do tego był to jeden z nielicznych błyszczyków, który miał moim zdaniem właściwości pielęgnujące. Żadnych skórek, wysuszania etc. Piękne zadbane usta, ładniejsze niż po niejednym balsamie do ust po prostu.

Kleił się. To fakt, jednak nie przeszkadzało mi to zupełnie. Dzięki temu nie musiałam go używać 50 razy dziennie, a efekt utrzymywał się dość długo. Po aplikacji pozostawiał na ustach mentolowy chłód.
Szkoda tylko, że YR go już nie ma w ofercie, bo to był naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od: kilka lat

Strasznie klejący

O klejeniu się usta po użyciu błyszczyka pisała nie jedna osoba i podpisuje się pod tym.
O pocałunkach dla mojego mężczyzny mogłam zapomnieć mając go na ustach.
Samo sklejanie się warg, czy przyklejanie do nich włosów było bardzo niekomfortowe.

Sam błyszczyk wyglądał ładnie na ustach, ale jego trwałość pozostawiała również wiele do życzenia.

Zwykle nawet średnie kosmetyki zużywam do końca, ten błyszczyk jednak wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: kilkanaście użyć
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Lubię takie glutki!!!

Uwielbiam treściwe, gęste i odżywcze błyszczyki a ten niewątpliwie do nich należy..Jest extremalnym ulepkiem i glutkiem..ALE
Fajnie się mieni i uwydatnia usta. Zabieram jedną gwiazdkę za tą przesadną kleistość, Napewno do niego jeszcze wrócę..

Ładny ale nie dla moich ust

Błyszczyk niestety trafia na moją listę nietrafionych zakupów. Wśród plusów tj. ładne opakowanie, doskonały wygląd na ustach dzięki delikatnym mieniącym się drobinkom, w miarę dobra trwałość oraz delikatny zapach. Przewagę jednak stanowią minusy tzn. błyszczyk ma bardzo gestą konsystencję przez co niemiłosiernie skleja usta, mam wrażenie, że przykleja się jak klej co dla mnie jest niemiłym odczuciem, pozostawia klejące ślady na szklance podczas picia. Minus to również aplikator w postaci pędzelka, który nierównomiernie rozprowadza błyszczyk. Czasem po aplikacji odczuwam dziwne mrowienie na wargach, Ogólnie produkt doskonały dla osób lubiących mega klejące się błyszczyki pozostawiające po sobie ślady. Efekt na ustach jest śliuczny jednak dla mnie konsystencja bardzo mocno klejącej się masy zupełnie się nie sprawdza przez co błyszczyk u mnie całkowiecie traci na wartości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

piękny efekt, ale klei się niemiłosiernie

Trzeba przyznać, że tworzył cudowny efekt na ustach. Piękna tafla wody z delikatnym kolorem. Miał cudowny zapach i smak.Sposób aplikacji oraz pędzelek też był bardzo w porządku - można było się precyzyjnie umalować.

Natomiast lepił się okrutnie. Może jeszcze bym to zniosła, gdyby (1) moje włosy były krótsze i nie falowały na wietrze i (2) cena była niższa. A tak to bez sensu. Mąż też wolał na mnie patrzeć zamiast całować ;)

Tęsknię za efektem, ale nie skuszę się ponownie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Slaby

Troche dziwia mnie te same ochy i achy na temat tego blyszczyku.Szkoda ze musze zepsuc mu tak dobra opinie,ale naprawde za nim nie przepadam.Blyszczyk ma dosc duza pojemnosc,zachecajace do zakupu opakowanie.Mialam lekko rozowy odcien,na ustach wychodzil duzo bardziej delikatnie.Nie podobala mi sie w nim okropna wrecz lepkosc!Ten blyszczyk jest jak klej.Klei sie sam do siebie na ustach,kleja sie do niego wlosy.O pocalunkach i przytulankach mozna zapomniec.Blyszczyk moze i jest bardzo trwaly na ustach i daje naprawde ladny efekt tafli wody,ale uczucie lepkosci sprawia ze nie lubilam go uzywac.Mimo ze uzytkowalam go bardzo rzadko-szybko schodzil z opakowani..Niestety nie dla mnie..

Używam tego produktu od: mialam ok 2 lata temu

mieszane uczucia

Nie rozumiem zachwytów nad tym błyszczykiem.
Posiadam dwie wersje - Mango i Nectarine, żadnej z nich nie kupiłam. Po prostu zły prezent dla mnie i mojej mamy, która w ogóle nie lubi błyszczyków (używa kremowych pomadek), a mi te jakoś nie leżą.

Podoba mi się:
+ opakowanie
+ miękki pędzel
+kolory
+zapach
+ nawilżają usta
+ czuć mentol
+ usta pięknie wyglądają (efekt tafli) np. na zdjęciach

Niestety ten błyszczyk nie jest dla mnie dobry na co dzień, po prostu nie irytuje
- klei się niesamowicie - kleją się do niego włosy, kubek, jedzenie, papierosy, wszystko jest klejące
- nie nadaje się na całuśną randkę, ba strach nawet kogoś w policzek cmoknąć
- wolę błyszczyki, które się "wchłaniają" po pewnym czasie i zostawiają tylko nawilżający film, ten cały czas czuję na moich ustach. i to nie tak, że za dużo go nałożyłam. denerwuje mnie.
- na pewno nie dałabym za niego 33 złote
- na pewno sama bym go nie wybrała

Rozumiem, że dla innych może być świetny, bo wiem, co się w nim podoba. To zależy od indywidualnych preferencji, co kto lubi, a ja tych błyszczyków nie lubię, co potwierdza fakt, że dostałam je jakieś 2 lata temu, a dalej leżą na półce. Mango zużyte do połowy, na nektarynka zużyta w 1/3. Chyba powinnam je już wyrzucić....

Używam tego produktu od: kiedy niestety je dostałam
Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

TRUSKAWKOWY SMAK

Błyszczyk ma wspaniałą kremową konsystencję, daje piękny połysk, ma niewielką ilość mikroskopijnych drobinek których prawie nie widać na pierwszy rzut oka. Na ustach daje miły efekt nawilżenia, usta są rozpulchnione i wydatniejsze. Występuje w kolorach które da się dopasować do każdego typu urody. Smakuje truskawkami i jest trwały.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rewelacyjny...

Jestem osobą, która nie lubi błyszczyków. Zdecydowanie lepiej czuję się w kremowych szminkach, często w ciemnych kolorach. I powiem tak - gdyby ten błyszczyk nadal można by kupić w sklepie, dostałby ode mnie KWC. Oceniam kolor Mangue. Skończyłam cały i próbowałam ostatnio go kupić ponownie, ale czekała mnie smutna niespodzianka.

Używałam wtedy, kiedy miałam ustny egzamin. Używałam przy smoky eyes. Używalam wtedy, kiedy chciałam się poczuć świeżo i dziewczęco. Kolor nie był mocno napigmentowany, ale pięknie podkreślał usta. Dawał złudzenie tafli, ale też nie lustra, które oślepia odbitym blaskiem. Odrobinę barwił. To był dokładnie taki kolor, którego oczekiwałabym od Chanel albo Yves Saint Laurent w gronie ich bestsellerów.

Konsystencja lepka, ale dla mnie to plus - utrzymywał się na ustach tyle ile przeciętna szminka, ok. 4h. Pachniał owocowo, ale nie tandetnie tylko przyjemnie i nie przeszkadzał tym w funkcjonowaniu. Przy mówieniu nie sklejał warg - pozwalał na pełen komfort zjadając się powoli i bardzo równomiernie.

Mrowi usta, ze względu na mentol w składzie - w lecie przyjemne, ale na tyle nawilżał usta, że nawet w zimie komfortowy (uczucie podobne do wyżycia zielonej gumy Orbit, nie do odmarzania warg na mrozie).

Kosmetyk był tak wysokiej klasy, że byłabym w stanie zapłacić za niego 2-3 razy więcej. Recenzję dodaję, ponieważ mam wrażenie, że widziałam go w sklepie internetowym.

Szczerze polecam i boleję, nad jego wycofaniem...

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno (5ml)

Bomba!

Oceniam kolor "złoto", który kupiłam jako ostatni - wyprzedaż po 9,00 pln. Dostepny był tylko jeszcze "Pomarańcz".

+ gęsty niczym Lancome juicy tube
+ piekny zapach
+ tafla szkła na ustach
+ kolor transparentny i złote drobinki które nie drażnią ust - wzmagaja jedynie efekt iskrzenia
+ w moim przypadku cena 9,00 pln (za taką cenę mogłabym powypychać nim moje kieszenie)
+ długo pozostaje na ustach

Cukierkowy ulep o dobrym efekcie końcowym

Posiadam miniaturę(w załączeniu) tego błyszczyka (zresztą wycofywanego ze sprzedaży na rzecz Sexy Pulp) w odcieniu 06 Fraise (Truskawka), którą otrzymałam jako gratis przy zakupach. Pozostałe docienie w załączeniu.Pierwsze wrażenia nie miałam zbyt dobrych. Nie przepadam za blyszczykami wcale, więc jeśli testuję to jedynie miniaturki jakie otrzymuję podczas zakupów.
Mam porównanie do minatury błyszczyka Clarins.
Zdj pochodza ze stron Yves Rocher.

+ wygładza usta
+ łatwa i szybka applikacja
+ usta zyskują połysk
+ optycznie powieksza tworząc jednolitą taflę
+ przyjemny kolor
+ nawilża
+ dośc trwały jak na błyszczyk

+/- gesta konsystenja
+/- przystępna cena, liczne promocje
+/- intensywny truskawkowy zapach
+/- wycofany ze sprzedazy, zastapiony blyszczykiem Sexy Pulp

- potwornie się lepi jak cukierek
- malo wygodny pedzelkowy aplikator
- mentol w składzie nieprzyjemnie chłodzi dając wrazenie powiekszenia ust

Mam małe porównanie do błyszczyków, gdyz generalnie za nimi nieprzepadam z uwagi na to ze się ciezko lepią a i efekt połyskujących ust nie jest tym co lubie w swojej urodzie podkreslac. Zatem jestem w tej materii dość wybredna. Błyszczyk YR zapowiadał sie dość dobrze, ale nie przypadł mi do gustu.

Błyszczyk zamknięty jest w przyjemnym dla oka plastikowym flakoniku.
Posiada gęstą konsystencję, nakłada się go aplikatorem w postaci pędzelka, dla mnie było to malo wygodne, gdyz do tego nei przywykłam. Aplikacja jest mimo to łatwa, przyjemna. Niestety nie lubię wrazenia jakie daje po aplikacji- potwornie sie lepi, niczym jakiś cukierek (smak i zpach wzmacniają to wrazenie), co jest dla mnie nieznośne.
Recenzowany kolor pozostawia na ustach subtelny blask, wyrazistą śliską taflę i lekko różowe usta (zalaczone nizej). Lubie półtransparentne i bardzo subtelne kolory, gdyż mój naturalny kolor ust jest dość wyrazisty wiec nie potrzebuje wzmocnienia a nie akcentuacji.
Usta ładnie się powiększają optycznie jak i mentol poprzez chłodzenie daje takie wrazenie. Niestety nielubie tego efektu. Gloss Sublimateur Repulpant posiada delikatnie słodki smak. Jest dość trwały.

Cena jest przystępna, aczkolwiek błyszczyk jest juz niedostepny w sprzedaży.

Używam tego produktu od: poł roku

Ilość zużytych opakowań: 1x2,5ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Rewelacja!

Najelpszy jak dotąd. Posiadałam kolor 06 Fraise (truskawka). Na ustach podkreślał naturalny lekko różowy kolor ust + efekt mokrych ust.

+ Uzależniający zapach!
+ Pędzelek zamiast gąbeczki-precyzyjne nakładanie.
+ Nie spływa-gęsty.
+ Wypełnia usta.
+ Nawilża.

- Szybko się skończył, ale winą było moje bardzo częste używanie, ponieważ uwielbiałam jego zapach!

Niestety jest narazie nie do zdobycia, był w serii limitowanej, być może jeszcze wrócą z produkcją, na co bardzo liczę, bo jest warty 4 razy swojej ceny!!! ;( Chętnie wypróbowałabym innych odcieni.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały