Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Sprawdź ceny produktu

Lakier do paznokci wysycha w mniej niż 60 sekund, aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi trwa zaledwie 1 sekundę, co zapewnia ekspresowy kolor na paznokciach w każdych warunkach. Głębokie nasycone kolory, piękny połysk i wysoka trwałość.

Wszystko zależy od koloru

Zawsze kupuje te lakiery na promocjach. Lubię je nakładać na paznokcie u stóp. Niektóre z nich pięknie kryją jedną warstwą, inne wymagają dwóch warstw. Jednak trzeba nadmienić, że nie odpryskują ze stóp. Szybko schną i dają ładny efekt. Po 2 tygodniach noszenia u stóp zauważyłam, że tylko lekko zmatowił się kolor na jednym paznokciu (nie stosuję baz i topów bo mi się nie chce, na dłoniach korzystam z hybryd). Ogólnie to polecam kolor niebieski, czerwony i pomarańczowy. Jednak strzeżcie się niedokręcacze butelek, lakier szybko wam zgęstnieje!

Jednowarstwowiec

Lakier Rimmel 60 sec. nie jest może ideałem, ale ma swoje zalety.
- Schnie szybko - nie jest to może obiecywany czas mniej niż 60 sekund, jednak czas schnięcia jest zadowalający.
- Wystarczy 1 warstwa, jest dobrze napigmentowany i po 1 warstwie nie ma żadnych prześwitów ( mam 2 kolory - czarny i ciemny granat).
Kształtem odpowiada mi pędzelek - dość szeroki i zaokrąglony, jednak precyzja wykonania pędzelka pozostawia nieco do życzenia - zdarzają się pojedyncze nieco dłuższe włoski wystające lekko poza linię pędzla, co jest nieco irytujące.
- Trwałość już niestety bez szału, po 3-4 dniach zdarzają się jakieś ubytki na końcówkach paznokci, mimo stosowania na wierzch top coatu bardzo dobrej jakości, z którym niektóre lakiery wytrzymują spokojnie 7 dni lub więcej.
Sama nie wiem, czy kupię ponownie. Pomimo swoich zalet ma też wady, które mnie lekko zniechęcają.

Bardzo dobry

Miałam lakier w kolorze czerwono-koralowym. Sprawował się świetnie! Już jedna warstwa ładnie pokrywała paznokieć, trwałość kilka dni - w porządku. Zastrzeżenia mam tylko do dużego pędzelka, bo mam drobne paznokcie i czasem mi w tym przeszkadzał, ale poza tym, to naprawdę lakier godny polecenia. Na pewno jeszcze kupię!

dobry

lubię ten lakier ze względu na kolor i spory pędzelek dzięki czemu łatwo się rozprowadza na paznokciach i nie zostawia prześwitów. Jeśli chodzi o wytrzymałość- zależy jakie czynności się wykonuje ale ogólnie ok. Szybko wysycha

Bez rewelacji

Posiadam odcień koralowy.

Kupiłam go nie oszukujmy się dlatego, że miał szybko schnąć i faktycznie robi to szybciej niż tradycyjne lakiery, chociaż druga warstwa wymaga nieco więcej czasu.

Ma poręczne opakowanie i wygodny szeroki pędzelek.

Na paznokciach słabo mi się trzymal 2-3 dni i już pojawialy się odpryski :/

Nie jest to mój ulubieniec, ponieważ miałam inne lakiery szybkoschnące w podobnej cenie i byly trwalsze.

Poza tym, po około 3-4 miesiącach, lakier w buteleczce się "zepsuł" i trafił do kosza :/

Dobrze kryje

Lakiery z tej serii mialam juz kilka razy,sa bardzo fajne,dobrze kryja ,maja ciekawa game kolorystyczna.Naprawde szybko schnie ,a to dla mnie wazne bo zazwyczaj maluje paznokcie "w biegu" przed samym wyjsciemml z domu.Wystarcza jednokrotne krycie dla intensywnego koloru.Nie odpryskuje, nie roluje sie, nie robia sie smugi.Polecam!!!

I tak, i nie.

Nie wiem za bardzo jak go ocenić. Kupiłam skuszona szybkim czasem wysychania (kto maluje paznokcie w obawie, że zaraz dzieci poproszą o jedzenie/obudzą się/wpadną na stół itp. ten wie, że liczy się każda sekunda szybszego schnięcia ;-) ). I faktycznie, lakier spełnia obietnicę producenta - lakier schnie szybko. Przynajmniej pierwsza warstwa. Druga już trochę wolniej... ale też osiągam zadowalający czas. Mimo to, rekordowy czas schnięcia okupiony jest czymś innym - słabszą trwałością i niespecjalnie estetycznym efektem wykończenia.

Raczej na tak

Lakier naprawdę schnie bardzo szybko, idealne rozwiązanie dla niecierpliwych. Zawsze latam po domu z niedoschniętym lakierem i zawsze gdzieś się dotknę. (siła wyższa). Bardzo dobrze kryje, kolory są ładne, intensywne i szerokiej gamie kolorystycznej. Pędzelek wygodny, nie linieje.
Minusem lakieru jest to, że dość szybko odpryskuje. Więc używam raczej przed jakimś wyjściem, gdy nie mam w planie mycia naczyń albo długiej kąpieli w gorącej wodzie.

Jak szybko schnie tak szybko odpada

Piękne kolory i schnięcie w jedną minutę skusiły mnie do zakupu tego lakieru. Niestety- co z tego , że aplikacja świetna, super wygodny pędzelek, piękne i mocne kolory, skoro lakier bardzo szybko odpryskuję, odapada wręcz, jest całkiem nie trwały. Jestem bardzo na nie.

Cudowne krycie

Na szczególną uwagę w tych produktach zasługuje dosyć lejąca konsystencja, która ułatwia rozprowadzanie lakieru oraz jego fenomenalne krycie! Jedna warstwa wystarczy, a nasze paznokcie wyglądają bajecznie. Zero zacieków, zero prześwitów. Wszystko można ładnie wykończyć za jednym machnięciem pędzelka.

Szybki

Jestem mama dwójki dzieci, jak wiadomo w takiej sytuacji nie mam zbyt wiele czasu dla siebie. Dzięki szybko schnacym lakierom z rimmela mogę sobie pozwolić na szykie malowanie bez odciskow na świeżo pomalowanch paznokciach, czy zadrapan. Jestem bardzo zadowolona.

Super

Tak jak obiecuje producent lakier wysycha w sekundzie,należy nałożyć 2 warstwy aby całkowicie wyeliminować przebijanie porządny produkt godny polecenia

Szybki manicure

W posiadaniu mam kolor fuksja, który kupiłam spory czas temu, a dalej jest świeży i zachowuje swoje właściwości. Lakier do paznokci Rimmel 60 seconds bardzo przypadł mi do gustu ze względu na nasycony i pełen blasku kolor. Już jedno pociągnięcie wygląda dobrze, a przy dwóch warstwach otrzymujemy supernasycony manicure. Lakier dobrze trzyma się płytki paznokcia, nie odpryskuje zaraz po pomalowaniu, a jego trwałość wraz topem spokojnie sięga kilku dni. Pędzelek jest dość szeroki, dobrze się nim aplikuje lakier.