Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Lakier do paznokci wysycha w mniej niż 60 sekund, aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi trwa zaledwie 1 sekundę, co zapewnia ekspresowy kolor na paznokciach w każdych warunkach. Głębokie nasycone kolory, piękny połysk i wysoka trwałość.

szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne
lakiery do paznokci
przedłużające trwałość lakieru

fajny

zawsze kupuje te lakiery na promocjach. Niektóre z nich pięknie kryją jedną warstwą, inne wymagają dwóch warstw. Jednak trzeba nadmienić, że nie odpryskują ze stóp. Szybko schną i dają ładny efekt. Po 2 tygodniach noszenia u stóp zauważyłam, że tylko lekko zmatowił się kolor na jednym paznokciu (nie stosuję baz i topów bo mi się nie chce, na dłoniach korzystam z hybryd). Ogólnie to polecam kolor niebieski, czerwony i pomarańczowy. Jednak strzeżcie się niedokręcacze butelek, lakier szybko wam zgęstnieje!

ZALETY:
gama kolorów
szybko schnie
trwały na stopach
szeroki pędzelek

Sprawdza się..

Lakier od Rimmel używam już od dawna i jestem z niego zadowolona! :)

Bardzo ładna buteleczka ze świetnym i wygodnym pędzelkiem, szerokim i krótkim co pozwala na łatwą aplikację lakieru na paznokciach.

Lakier jest dość gęsty oraz ma mocną pigmentację, dlatego wystarczy jedna max dwie warstwy do pokrycia płytki bez prześwitów. Świetnie wygląda już po pierwszej aplikacji, ma naprawdę dobre krycie. :)

Lakier ładnie utrzymuje się do półtorej tygodnia na paznokciach. Raczej nie odpryskuje tylko stopniowo się ściera, ale bardzo delikatnie.

Jest to bardzo fajny lakier, który dobrze utrzymuje się na paznokciach. Dosyć często maluje nim paznokcie u stóp i jestem zadowolona. :)

Produkt oceniam na: 5! :)

Jestem zadowolona

Mam 3 kolory:
- nr 703 White Hot Love (biały),
- nr 853 Pillow Talk (taki trochę baby blue, ale z domieszką miętowego),
- nr 335 Gimme Some Of That (dość ciemny, intensywny róż, chociaż na moich paznokciach uparcie wyglądał na czerwony).

Lakier ma bardzo dobry pędzelek - dość krótki, szeroki, dzięki czemu już za pierwszym pociągnięciem pokrywa niemal całą płytkę. Kolory są nasycone, intensywne, już jedna warstwa wygląda w porządku. Emalia ma świetną trwałość. Co prawda używałam go wyłącznie z utwardzaczem, ale wytrzymał u mnie cały tydzień bez żadnych uszkodzeń, potem zaczęły się pojawiać malutkie odpryski. Dla mnie to jeden z najdłużej utrzymujących się lakierów klasycznych. Do tego szybko wysycha.

Dawniej bardzo lubiłam :)

Lakierów tradycyjnych nie używam już od dawna. Wcześniej jednak miałam okazję testować różne klasyczne lakiery do paznokci, w tym od marki Rimmel.
Kolorki z tej serii urzekły mnie na tyle, że posiadałam ich kilka. Trwałość jak na klasyczny lakier bardzo dobra. Utrzymywały mi się nawet do tygodnia. Wszystkie kolory są bardzo dobrze napigmentowane, więc nie trzeba malować kilku warst. Dość szybko wysycha. Ma wygodny, mały i szeroki pędzelek.

Dobry na jedno wyjście

Pozytywnie zaskoczyło mnie to, że lakier faktycznie schnie w sekund. Po minucie mogę już zakładać sweter bez strachu, że całe malowanie się zepsuje.Kolory są żywe, ładne i mocno kryjące. Już jedna warstwa lakieru spokojnie pokryje paznokcie bez prześwitywania i bez wyraźnych smug i zacieków.
Podoba mi się też duży, wygodny pędzelek. Lakier z niego nie skapuje. Nakłada się szybciej niż tradycyjnym pędzelkiem.
Niestety, za szybkim wysychaniem idą powiązane minusy. Na moich paznokciach lakier jest bardzo mało trwały - po pomalowaniu paznokci przed sobotnim wyjściem, już na drugi dzień widzę mininalne odpryski i wycieranie się lakieru na brzegach paznokci.

Mam kilka lakierów z tej kolekcji, są przede wszystkim bardzo trwałe .
Jedna warstwa wystarczy aby otrzymać intensywny kolor, dobrze się nakłada (równomiernie).
Lakier jest lekko połyskujący, jedynym minusem może być cena.

Nie nie nie i nie

O jej, lubię produkty Rimmel ale lakiery to ich niewypał. Straszne są.
Lakiery zasychały mi bardzo szybko przez co tylko pół buteleczki mogłam wykorzystać, robiły się gęste, nie do pomalowania, przy jasnych odcieniach tworzyły się smugi, szybko odpryskiwały, pędzelek nie jest zaokraglony, przez co dłużej się trzeba nadziubać.
Jedynym plusem jest to że cieszysz się że wyrzucasz buteleczkę i zwalniasz miejsce w kosmetyczce.
Na szczęście kupowałam za niską cenę, bo gdybym wydała pełną kwotę to bym chyba do końca życia żałowała.

Calkiem dobry

Z reguly nie maluje paznokci zbyt czesto jednak gdy juz przyjdzie czas nie lubie poswiecac im zbyt duzo czasu. Z tego powodu też skusilam sie na ten wlasnie lakier. Poza tym odkad pamietam nigdy wczesniej produkty Rimmel nie rozczarowaly mnie. Przechodzac jednak do samego produktu musze powiedziec, że ma ladne opakowanie bardzo zachecajace. Moj jest czarnego koloru, który jest bardzo gleboki i wg mnie to jego duzy atut. Pedzelek jest bardzo fajny, latwo rozprowadzic nim lakier, ktorego konsystencje mozna uznac miedzy lejaca a zwarta, wg mnie jest odpowiednia zwazajac na to, ze ma szybko wysychac. Jak juz pisalam lakier ladnie rozprowadza sie na paznokciu, nie klei sie i nie pozostawia zlepkow. Jezeli chodzi o czas wysychania jest dluzszy niz 60s, bo potrzeba mu okolo 3-5 min w zaleznosci od warstw jednak wg mnie szybko wysycha. Kolejny atut to fakt, ze trzyma sie na paznokciach okolo 4-5 dni bez potrzeby poprawek. Polecam, bo jest solidny.

Jednowarstwowiec

Lakier Rimmel 60 sec. nie jest może ideałem, ale ma swoje zalety.
- Schnie szybko - nie jest to może obiecywany czas mniej niż 60 sekund, jednak czas schnięcia jest zadowalający.
- Wystarczy 1 warstwa, jest dobrze napigmentowany i po 1 warstwie nie ma żadnych prześwitów ( mam 2 kolory - czarny i ciemny granat).
Kształtem odpowiada mi pędzelek - dość szeroki i zaokrąglony, jednak precyzja wykonania pędzelka pozostawia nieco do życzenia - zdarzają się pojedyncze nieco dłuższe włoski wystające lekko poza linię pędzla, co jest nieco irytujące.
- Trwałość już niestety bez szału, po 3-4 dniach zdarzają się jakieś ubytki na końcówkach paznokci, mimo stosowania na wierzch top coatu bardzo dobrej jakości, z którym niektóre lakiery wytrzymują spokojnie 7 dni lub więcej.
Sama nie wiem, czy kupię ponownie. Pomimo swoich zalet ma też wady, które mnie lekko zniechęcają.

Miałam lakier w kolorze czerwono-koralowym. Sprawował się świetnie! Już jedna warstwa ładnie pokrywała paznokieć, trwałość kilka dni - w porządku. Zastrzeżenia mam tylko do dużego pędzelka, bo mam drobne paznokcie i czasem mi w tym przeszkadzał, ale poza tym, to naprawdę lakier godny polecenia. Na pewno jeszcze kupię!

dobry

lubię ten lakier ze względu na kolor i spory pędzelek dzięki czemu łatwo się rozprowadza na paznokciach i nie zostawia prześwitów. Jeśli chodzi o wytrzymałość- zależy jakie czynności się wykonuje ale ogólnie ok. Szybko wysycha

Bez rewelacji

Posiadam odcień koralowy.

Kupiłam go nie oszukujmy się dlatego, że miał szybko schnąć i faktycznie robi to szybciej niż tradycyjne lakiery, chociaż druga warstwa wymaga nieco więcej czasu.

Ma poręczne opakowanie i wygodny szeroki pędzelek.

Na paznokciach słabo mi się trzymal 2-3 dni i już pojawialy się odpryski :/

Nie jest to mój ulubieniec, ponieważ miałam inne lakiery szybkoschnące w podobnej cenie i byly trwalsze.

Poza tym, po około 3-4 miesiącach, lakier w buteleczce się "zepsuł" i trafił do kosza :/