Duo, Eyelash Adhesive (Klej do sztucznych rzęs)

Duo, Eyelash Adhesive (Klej do sztucznych rzęs)

Klej do sztucznych rzęs w białym kolorze (po wyschnięciu nie widać go na powiece).

do rzęs

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wykorzystała: kilka próbek

Wachlarze przez całą noc!

Klej duo mnie miło zaskoczył, za taką cenę możemy kupić produkt, którego gramatura jest zadowalająca, a efekt jaki uzyskujemy sprawdza się przez całą noc! Testowałam na sobie oraz na klientkach, rzęsy trzymały się do momentu, aż sama ich nie ściągnęłam. Zdecydowanie polecam ten klej, nie zamienię go na inny <3 Dołączam zdjęcie siebie w rzęskach visofree model e01 przyklejone na klej DUO

Super

Bardzo fajny klej, używam go już od pewnego czasu, dobrze klei, trzyma dość długo oczywiście do momentu nawilżenia wodą. Nie miałam problemu z jego aplikacja, polacem.

Najlepszy na rynku

Najlepszy klej na rynku! Trwały, nie zasycha w opakowaniu. Nie ma problemu z jego dostępnością. Rzęsy trzymają się rewelacyjnie - zarówno kępki jak i rzęsy na pasku.

Super klej!

Jeden z najlepszych klei do przyklejania sztucznych rzęs! Długo trzyma rzęsy, nawet na dobrej imprezie nie mają problemu! Klej nadaje się dla osób początkujących, które nie do końca umieją przyklejać rzęsy!

Bardzo dobry klej nawet dla osób dopiero zaczynających przygodę ze sztucznymi rzęsami. Naklejając pierwszy raz przy pomocy tego kleju zrobiłam to bardzo szybko, nie dostało mi się abi trochę kleju do oka, nie zasycha od razu więc można ewentualnie przesunąć rzęsy i nic się nie stanie. Przede wszystkim co jest główną zaletą rzęsy trzymają się przez wiele godzin. Zdejmowanie jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć nasączony wacik płynem micelarnym przytrzymać chwilkę i pociągnąć za rzesy. Powinny zejść bez próblemu.

Polecam!

Klej nie uczula w żaden sposób, dobrze się go aplikuje, co ułatwia użytkowanie. Jest "mocny" i dzięki temu posiadaczka nie musi martwić się, że jej rzęski mogą się odkleić.

Bylam przekonana ze klej mnie uczuli, mam wrazliwe oczy i wiele kremow pod oczy jak I tuszow mnie podraznia jednak ten klej tego nie zrobil. Kolor bialy wysycha na bezbarwny. Klej nadaje sie zarowno do rzes calych na pasku jak I kepek. Dobrze klei, dobrze trzyma rzesy, nie odklejaja sie w ciagu dnia jednoczesnie nie sprawia problemow przy zdejmowaniu. Ulubieniec.

Robi dobra robotę

Świetnie trzyma rzesy, przez całą imprezę są nienaruszone.
Konstyencja jest dosyć rzadka, zawsze wylewam na płytkę (szklana) oczekuje chwilę i wszystko dobrze się komponuje, po zaschnieciu jest przezroczysty.

Niezawodny

Zaskakuje mnie jak ten klej potrafi utrzymać całą noc wachlarz rzęs a mimo to tak łatwo go usunąć. Próbowałam już kilku tego typu produktów i zazwyczaj kończyło sie odklejaniem rogu lub zrywaniem razem ze skórą .

klej duo

Klej kupuje przez allegro. Jest super trwały przetrwa impreze i moge zasnąc z rzęsami przyklejonymi na ten klej i dalej będą się trzymac. Łatwo schodzi z rzęs nie niszczac ich.

Nie szukam innego

Uważam że to jeden z lepszych klei do rzęs. Trzymaja cały dzien, po wyschnięciu robi się bezbarwny, nie psuje makijażu, łatwy demakijaż. Jedynie skład nie jest za ciekawy :/

Lepszego nie ma

Jest to najlepszy klej jakiegokolwiek używałam. Od pierwszego użycia go polubiłam i nie zamienię na żaden inny. Od tamtej pory używam tylko tego. Klej jest w bardzo niskiej cenie za taką jakość. Jest bardzo wydajny. łatwo się go rozprowadza i szybko zasycha. Aplikacja jest przyjemna, szybka z efektem wow. Rzęsy trzymają się, nie odpadają. Niezawodny. Nie podrażnia i nie uczula, nie spływa. Kolor biały jednak po wyschnięciu jest on bezbarwny i niewidoczny. Polecam. Wszystko na plus.