L`Oreal Paris, True Match, Super Blendable Brozne Glow (Bronzer do twarzy w płynie)

Bronzer do twarzy w płynie. Może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie makijażu. Dostępny w 9 wersjach w trzech tonacjach: warm (W), cool (C) i neutral (N). Dodatkowo w każdej tonacji trzy odcienie: light, medium, deep.

Cena: ok. 30zł / 12ml
/bw/

polecam na lato

Produkt nakładam pędzlem do podkładu na kości policzkowe i pod brwi. Daje całkiem ładny efekt opalenizny, badz może ją podkreślic.

Polecam, ale tylko na sezon wiosna-lato kiedy nie zależy nam na perfekcyjnym wyglądzie (na podkładzie robi plamy).

Samodzielny kosmetyk- ok.
Nie nadaje się do pełnego make-up\'u.

Do kitu

Z rozpędu kupiłam ten produkt (2 odcienie) kompletując serię produktów True Match. Niestety ten bronzer to niewypał.
Mam nawet gorsze zdanie, niż moja poprzedniczka...

Dzięki lejącej konsystencji, nałożony na podkład psuje makijaż, tworząc jakby tłuste plamy. Nie ma możliwości stopniowania efektu, zostaje półprzezroczysty "placek" z drobinkami. Szybko spływa w efekcie makijaż wygląda jak zrobiony pół dnia wcześniej.
Ten produkt trzeba wymieszać, jeden z dwóch moich odcieni po kilku (2-3) miesiącach przestał być mieszalny i musiałam go wyrzucić. Drugi męczę okrutnie.

Nie polecam, strata kasy.

Nadaje się tylko na dekolt, ramiona i na twarz bez podkładu. To po co on jest?

Używam tego produktu od: październik 2009
Ilość zużytych opakowań: męczę dwa

mieszane uczucia

Mam bronzer w odcieniu Light Bronze (Warm). Jeśli chodzi o ten odcień, dla mojej karnacji jest zdecydowanie za jasny (jestem dość jasna, ale nie extremalnie bladolica, zwykle pierwzy odcień zwykłego sklepowego podkłądu jest ok). W opakowaniu kolor to taki ładny jasny brąz, coś jak toffi, ale bronzer jest pólprzezroczysty (bardziej w stronę "przezroczysty"), dlatego ten odcień polecam tylko naprawdę bladolicym.

Co do samego produktu:
Bronzer ma przyjemną, lejącą konsystencję, bardzo gładko jedwabiście rozprowadza się na skórze (za konsystencję dałabym mu szóstkę). Daje półprzezroczysty kolor. Bardzo podoba mi się wykończenie - bronzer ma malutkie złote drobinki (ale tylko troszkę, to nie żaden gruby nachalny brokat), daje lekki satynowy połysk, taki wprost idealny na lato - nie jest to mocny błysk ani mat, który w promieniach słońca nie wygląda dobrze. Poprostu lekki, satynowy błysk, taki wsam raz!

Największy problem dla mnie to jak używać tego produktu?! Położony pod podkład sprawia, że podkład świetnie się rozprowadza ale całkiem przykrywa bronzer (a w końcu to bronzer a nie baza pod podkład). Położony z kolei na podkład - na upartego da się, ale zawsze trochę podkłąd się zetrze, porpostu makijaż się zawsze trochę zepsuje. Nawet jeśli kilka razy położyłam go na podkład i wyglądało to dobrze to niestety kolejna wartwa, szczególnie w lecie, sprawia, że mam wrażenie dziesięciu warstw na twarzy, porpostu czuć, że na skórze jest za dużo - taką brozner ma konsystencję. Świetnie sprawdza się na skórze bez podkładu (sprawdziłam na koleżance), ale to tylko dla tych, którzy mają idealną cerę, bo bronzer nie ma żadnych właściwości kryjących.
U mnie przygoda z tym broznerem zwykle kończy się tak, że używam go na szyję, a na twarz daję inny puder brązujący w kamieniu (a przecież nie o to chodziło).

Nie jest też zbytnio wydajny, używam naprawdę sporadycznie, tylko w lecie a nie mam już połowy opakowania. Można kupić jak ktoś nie używa podkładu ani pudru lub na własne ryzyko ;)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego