Yves Rocher, Hydra Specific, Brume d`Eau Tonifiante (Mgiełka tonizująca)

Yves Rocher, Hydra Specific, Brume d`Eau Tonifiante (Mgiełka tonizująca)

Po prostu doskonale nawilżona skóra. Idealna rano, aby pobudzić twarz, w ciągu dnia, aby odświeżyć, a wieczorem, aby uzupełnić demakijaż. Szczególnie zalecana dla skóry odwodnionej.
Plusy produktu: praktyczny spray, który można stosować dowolnie w ciągu dnia.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Butylene Glycol, Acer Saccharum Extract, Oleth-20, Methylparaben, Oleth-10, Allantoin, Parfum, Tetrasodium EDTA, Sorbic Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethylionone.

/s/

Lepsza Niż nie jeden krem nawilżający

Mgiełka jest fantastyczna !
Szybko się wchłania
Ładnie pachnie
Odświeża
Mega NAWILŻA
Aplikacja jest szybka i dziecinnie prosta :)

Wad nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3 po 15 ml

Szkoda że jej już nie ma

Natrafiłam na tą mgiełkę przypadkiem (przy okazji jakiejś promocji, a może wyprzedaży...)
i bardzo ją polubiłam. Mam skórę normalną z tendencją do przesuszania (zwłaszcza w zimie) i odwrotnie niż większość wizażanek używam ją w okresie zimowym. Czasem zastępuję nią wieczorny krem ale zwykle stanowi taki poodkład dla niego.
PLUSY:
Śliczny zapach
Wydajność
Wg mnie na prawdę nawilża

MINUSY:
Już jej nie ma w sprzedaży

Używam tego produktu od: kilkunastu1 tygodni

dobry produkt

Używałam tylko jako toniku przy wieczornej i porannej pielęgnacji, nie odświeżałam nią buzi tak po prostu w ciągu dnia. Dobrze się sprawdził, nie podrażnia, nie napina buzi, ładnie pachnie, jest naprawdę bardzo wydajna. Używałam bez reszty kosmetyków z tej serii, raz tylko miałam parę próbek kremu na dzień.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

DAJE RADĘ!

Mgłę używam w lecie, w gorące dni oraz po solarium.

PLUSY:

- nawilża

- jest wydajna- jedno- dwa naciśnięcia wystarczają by pokryć mgłą cały fejs,

- w lato jest prawdziwa ulgą, bo świetnie orzeźwia,

- skóra zyskuje po jej użyciu, zapewnia komfort i likwiduje zaczerwienienia po słońcu

MINUSY:

- jeśli przesadzi się z ilością to powoduje klejenie się twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 2 (2-gie w trakcie)

szału nie ma

zgadzam sie z poprzedniczkami że mgiełka nadaje sie na upalne dni, ALE u mnie na skórze po dwu/trzykrotnym spryskaniu twarzy w ciagu 2-3 godz. pozostawiała nie przyjemny filtr, miałam wrażenie ze twarz mi się świeci albo jest niezdrowo matowa, po za tym po dotknięciu odczuwałam uczucie "klejenia się". Plusem moze być to że ma własciwości nawilżajace, ponieważ (niebezposrednio po użyciu) cera wygladała lepiej, oraz po pewnym czasie, przez pewien czas nie musiałam stosować kremu rano, co w upalne dni bylo dość dogodnym rozwiazaniem ;)
\\njednakże za tą cenę nie skusiłabym sie jeszcze raz na taką kurację: "cierp" by byc piękną hehe do tonizowania używam innego produktu.
a te dodatkowe gwiazdki to własnie za to nawilżenie

Warto kupić na lato

Mgiełkę znam już od bardzo dawna, ale też czasem bardzo długo stoi w łazience nieużywana, gdyż moja skóra może się bez niej obejśc i to doskonale, ale kiedy już jej używam, jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście działanie tonizujące jest dyskusyjne, ale odświeżające i orzeźwiające nie podlega dyskusjom. Jest fajna jako wykończenie porannej szczególnie toalety. Ja stosuje ją na suchą twarz, potem czekam chwilkę i delikatnie osuszam cere recznikiem. Naprawdę świetna na lato. Minusem jest cena.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka całych

całkiem całkiem

Przyjemnie pachnie i orzeźwia. Kosmetyk dobry na upalne dni dla odświeżenia twarzy. Ładna buteleczka, wygodny atomizer.
Minusem jest wysoka cena.
Zakupiłam tylko dlatego, że posiadałam kupony rabatowe do Yves Rocher, nie zakupiłabym kosmetyku w regularnej cenie.
Kosmetyk całkiem, całkiem, jednak spokojnie mogłabym się bez niego obejść

Używam tego produktu od: 1 opak
Ilość zużytych opakowań: 1 opak