Kigelia Cosmetics, African Earth, Natural Toner (Tonik do twarzy)

Kigelia Cosmetics, African Earth, Natural Toner (Tonik do twarzy)

Tonik przeznaczony do każdego rodzaju cery. Odżywia i głęboko nawilża skórę. Ekstrakt z Kigelii posiada szereg niezwykłych właściwości, między innymi spowolnienia nadmierny wzrost komórek skóry, będący często przyczyną wielu podrażnień. Posiada działanie antybakteryjne. Kigelia również wyrównuje koloryt skóry i skuteczne leczy trądzik. Uelastycznia skórę tworząc jędrniejszą, gładszą cerę.
Silne przeciwutleniacze zawarte w tym toniku zmniejszają zmarszczki i pozostawiają skórę rozświetloną i odżywioną, łagodząc szkody wyrządzone w następstwie działania promieni UV.
(Na zdjęciu pierwszy z prawej)

sama nie wiem

Ciężko mi go ocenić,mimo że już dłuższy czas go używam to moja ocena może w pózniejszym czasie ulec zmianie.
Bardzo nawilża cerę.Czuć po jego użyciu taką lepkość na twarzy-co trochę mi przeszkadza.Twarz jest po nim oczyszczona,świeża.Nie ma konieczności po jego użyciu packać się jeszcze kreme,bo daje on twarzy ucuzcie"że więcej już nie trzeba".Jakiegoś wpływu na wyrównanie kolorytu(obiecywanego przez producenta)nie zauważyłam.
Czekam na krem z tej serii,bo składowo seria udana.

Genialna rzecz!

Już po pierwszym użyciu tego toniku byłam w szoku, że takie coś ma tak świetne działanie. Toniki z reguły nie były na mojej półce jakąś istotną częścią pielęgnacji, jak były to były jak nie było to żaden dramat. Ten tonik jest szczególny. Prawie całe lato używałam tego toniku ZAMIAST kremu, bo świetnie nawilża bez jednoczesnego obciążania skóry. Właściwości pielęgnacyjne ma takie jak krem z tej samej serii - czyli tak samo rozjaśnia, wygładza, ujednolica cerę, nawilża chyba nawet trochę lepiej niż krem. Jednocześnie jest lekki i pięknie odświeża. Moja skóra po jego użyciu nie ma ochoty na żadne wyskoki, żadnych niespodzianek, podrażnień - cera jest gładka i uspokojona.

Do istotnych zalet należy zaliczyć również jego kojące działanie na poparzenia słoneczne. Tradycyjnie zjarałam sobie na urlopie plecy i dosłownie po jednym użyciu toniku - pieczenie minęło jak ręką odjął! Ponieważ jest to tonik, mogłam go sobie sama aplikować ze pomocą spryskiwacza na plecy.

Na pewno jeszcze w tym roku kupię drugą flaszkę. Dla mnie to must have!

Skład bardzo przyzwoity, żadnej chemii, konserwantów itd.

Używam tego produktu od: 3 m-cy