Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

BeneFit, BADgal Brown Mascara (Tusz do rzęs brązowy)

BeneFit, BADgal Brown Mascara (Tusz do rzęs brązowy)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Marka
Pojemność 6 ml
Cena 14,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Tusz do rzęs o głęboko brązowym kolorze pozwala uzyskać efekt rzęs "do samego nieba". Tusz przyciemnia rzęsy a jego smukła i elegancka szczoteczka idealnie rozdziela oraz definiuje kształt rzęs pozostawiając je niesklejone a także mocno wydłużone.

Cena: 14GBP / 6g
/bw/

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

strata pieniędzy

Nasłuchałam się tyle o efektach kosmetyków Benefitu i zawiodłam się już przy pierwszym podejściu. Zdecydowanie nietrafiony wybór - być może trafiłam na felerny egzemplarz, ale tusz zasechł po parenastu użyciach.

Szczoteczka przeciętna, efekt... żaden. Produkt nie dał się "wygrzebać" z buteleczki, rzęsy były rozczesane, ale nic poza tym. Z reguły używam brązowych tuszy i nie narzekam na efekt - może sekret tego kosmetyku leży w czarnym kolorze, bo po zaaplikowaniu brązowego odcienia absolutnie NIC w wyglądzie moich rzęs nie uległo zmianie. Do tego kosmetyk obsypuje się i po 20 minutach efekt "pandy" gwarantowany.

Zdecydowanie niewart swojej ceny...Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Zdecydowane nie!

Pół gwiazdki za małą szczoteczkę, łatwą w manewrowaniu. Ale jest to i tak naciągany plusik.
Krótko pisząc:
tusz skleja rzęsy,
tworzy musze nóżki,
obsypuje się i rozmazuje po bardzo krótkim czasie
jakiegoś szczegolnego efektu pogrubienia nie zauwazyłam,
zmycie go to porażka!

cena 100 za taki badziew woła o pomstę do nieba.
Nie, nie, nie- nigdy więcej tego tuszu i raczej nie skuszę sie na inny tej firmy

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

wart spróbowania

Kupiłam w zestawie kilku produktów Benefit-samego tuszu raczej bym nie wzięła, jestem wierna Lorealowi. Poza tym był brązowy, uzywam zawsze czerni...miałam w planach go oddać ale postanowiłam spróbować i całe szczęście :) Na moich dość jasnych rzęsach kolor jest właściwie czarny, taka "ciepła" czerń mimo, że na szczoteczce wygląda na jasnobrązowy. Szczoteczka jest smukła, wąska-według mnie łatwa w manewrowaniu, dość klasyczna. Można nią ładnie rozdzielić rzęsy, pozwala pomalować także te w najkrótsze w kącikach. Tusz faktycznie wydłuża, moje mikre rzęsy są sporo wydłużone i mają ładny kształt a dodam, że lubię wyraziście pomalowane rzęsy, w widoczny sposób i ten tusz potrafi to zrobić. Kosmetyk jest trwały, wytrzymuje cały dzień bez osypywania się a mamy w tej chwili lato i szalone temperatury. Nie odbija się na powiece (po wyschnięciu). Uwaga, podczas robienia makijażu trudno usunąć ewentualne maźnięcia na skórze-niesamowicie trzyma się skóry i trudno go wytrzeć jeśli coś się nam niespodziewanie pomaluje/odciśnie. Trochę długo schnie, potrafi wtedy przykleić się do powieki co bywa irytujące. Ładne opakowania co chyba jest już znakiem firmowym Benefit...Używam parę miesięcy i jeszcze nie wysycha co jest zdecydowanie na plus. Ogółem-ciekawy kosmetyk, warto spróbować, pozwoli nam ładnie podkreślić w wyraźny sposób rzęsy. Cena trochę wysoka, zwłaszcza w PL ale za granicą przystępna.
Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  2
  produktów

  9
  recenzji

  380
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  34
  recenzji

  283
  pochwał

  9,49

 3. 3

  0
  produktów

  106
  recenzji

  57
  pochwał

  9,19

Zobacz cały ranking