AA, Ciało Wrażliwe Herbaciana Róża, Odżywczo - wygładzający żel do ciała do skóry suchej

Odżywcza formuła żelu poprawia nawilżenie skóry oraz nadaje jej aksamitną miękkość i gładkość.
Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry.
Z hypoalergiczną kompozycją zapachową . pH neutralne dla skóry.

Chwila, moment.

Całkiem przyjemny żel, który nie wysusza skóry, ale kończy się bardzo szybko.
Zapach ładny, rześki, kwiatowo- herbaciany. Nie zwykłam odróżniać zapachu herbacianej róży od róży zwykłej, ale w tym żelu ewidentnie było czuć i różę i herbatę. Mył bardzo delikatnie i miał rzadką konsystencję. Skończył się wcześniej nim się zaczął. Był tak ulotny jak jego zapach.

tragedia !

Ten żel chyba został już wycofany.
Miałam go raz, dobre kilka lat temu, ale pamiętam do dzisiaj i nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Po pierwsze zapach - w buteleczce jeszcze ujdzie, ale po kilku użyciach jest mdlący, intensywny i nie da się go znieść. Mocna, syntetyczna róża wymieszana z mydlinami..;/
Po drugie działanie... Oczywiście myje, ale skóra jest później sucha i ściągnięta. Zdarzało się też, że pojawiało się podrażnienie, czerwone swędzące plamy i krostki...;/

Także... nigdy więcej!

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Dobrze, że się skończył

Lubię eksperymentować z żelami pod prysznic, testować nowe zapachy, formuły itd. Ten żel dostałam w prezencie ale okazał się bublem, którego nie polecam.

Plusy:
+ wygodne, przeźroczyste opakowanie przez które widać ile kosmetyku nam zostało
+ nie podrażnia

Minusy:
- zapach - jak dla mnie tragiczny, kąpiel zamiast przyjemnością była udręką (nie lubię marnotrawstwa więc zużyłam)
- konsystencja - niby lekka, żelowa ale w połączeniu z kolorem, jakoś nieprzyjemnie mi się kojarzyła...
- bardzo słabo się pieni

Neutralne:
# wydajność - nie lubiłam się nim myć więc miałam wrażenie, że nic go nie ubywa. Pod koniec waliłam go tonami żeby wreszcie się skończył ;)
# cena bez promocji za takie coś to jakaś pomyłka
# nie zauważyłam nic szczególnego jeżeli chodzi o wygładzanie czy odżywanie ale nie wymagam tego od żelu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Mój ulubiony

Używam tego żelu jako alternatywy dla aptecznych żeli do mycia, które są o wiele droższe. Mam skórę ze skłonnością do podrażnień i zapaleń, zwykłe żele strasznie mi ją wysuszają, a po myciu nimi wszystko mnie swędzi.
Żel AA za to jest bardzo delikatny, nie wysusza i nie podrażnia. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie.
Jedyny minus to to, że opakowanie jest bardzo małe (250ml) - za to właśnie odbieram pół gwiazdki.
Co do ceny, to ja kupuję go za ok 8-9zł w rossmanie albo super pharm, nie wiem skąd ta cena u góry 13zł. Nieraz można też dostać 2 opakowania za bodajże 13zł.

nie warto

może zacznę od minusów, by później nie rozczarować kompletnie fanek marki AA:

- w bezpośrednim kontakcie ze skórą, bez wzgledu na ilość użytego żelu, nie pieni się w ogóle (owszem, jeżeli używamy gąbki, pianę widać, ale szybko się "ulatnia")
- nie stwierdziłam, by moja skóra, była odżywiona czy wygładzona (ew. mogło to byc wrażenie doraźne,ponieważ zawsze przed kąpielą używam olejku - mam suchą skórę)
-cena za taki produkt jest nieracjonalna
-zapach: początkowo przypominał mi coś w rodzaju szamponów dla niemowlaków, po czym zamieniał się w bezwonną maź; zapach herbacianej róży wyłącznie w nazwie
-konsystencja: niekoniecznie w moim guście,mazista, przezroczysta, jak rozrzedzona galareta lub najtańszy płyn do mycia naczyń
-niewydajny !

garstka plusów:
+ nie uczula
+ przezroczyste opakowanie, dzięki któremu widać ile żelu ubyło, z dosyć praktycznym zamknięciem; na pewno nie wyślizguje się z mokrych rąk

Podsumowując: zawiodłam się okropnie. Zwyczajny i wszędzie dostępny płyn/żel Luksja jest niebywale lepszy, chociażby ze względu na większą pojemność i mniejsza cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Taki nijaki

Nie wiem co o nim myśleć, nie ma w nim nic, co kazałoby mi wrócić do niego.
Zapach bardzo delikatny, butelka w miarę estetyczna, choć nie w moim stylu, produkt słabo wydajny, pieni się średnio, ale myje, nie podrażnia, nie wysusza, ale też nie nawilża. Takie sobie myjadło jednym słowem.

Używam tego produktu od: ze 2 tygodnie

Nieco dziwny.

PLUSY
- dobrze myje
- estetycznie wygląda
- cena
- jest bardzo delikatny

MINUSY
- ma bardzo dziwny zapach. To na pewno nie jest herbaciana róża.
- nie pieni się
- niewydajny
- nie nawilża, nie wygładza

Używam tego produktu od: 2010

Przyjemny, lecz mało wydajny.

Kupiłam go w zestawie z balsamem do ciała, zachęcona ceną oraz smukłym opakowaniem, które akurat potrzebne mi było w podróży.

Zalety:
*wygładza skórę, zmiękcza i pozostawia na niej woń
*poręczne opakowanie - wygodne w podróży
*niska cena
*jest delikatny, dobry dla wrażliwców

Wady:
*pachnie mydlaną różą, a nie herbacianą, nie wspominając już o tym, że nie ma śladu po zapachu masła shea
*bardzo szybko się zużywa, jest mało wydajny
*zbyt rzadka konsystencja, przez co prawie wcale się nie pieni
*chociaż opakowanie jest poręczne, niezbyt wygodnie aplikuje się preparat

W zestawieniu z balsamem o tej samej nucie zapachowej jest w porządku - zaaplikowany tuż przed snem sprawia wrażenie komfortu, wygładzonej i pachnącej skóry.

Przyjemny

Bardzo lubię kosmetyki AA a ten żel urzekł mnie swoim zapachem .
Bardzo dobrze nawilża skórę i jest dosyć wydajny .
Lubię takie zapachy i na pewno jeszcze go kupię . :-) :-)

Używam tego produktu od: kilku dni

wysusza i słabo się pieni

Nie mam wygórowanych oczekiwań w stosunku do żelów pod prysznic, najważniejsze są dla mnie: zapach, piana no i dobrze, żeby nie wysuszał za bardzo. Ten żel nie spełnia do końca żadnego z nich:
- zapach przyjemny i bardzo intensywny- identyczny jak w moim obecnym płynie do podłóg- może ma coś z róży, ale dla mnie to po prostu zapach ładnego mydła
- pieni się słabo nawet na myjce, a piana jest delikatna i ulotna jak mgiełka- ja jestem zwolenniczką raczej gęstych i kremowych ;)
- zarówno zapach jak i marną pianę byłabym skłonna wybaczyć w zamian za porządne właściwości pielęgnacyjne, tym bardziej, że z założenia żel przeznaczony jest do skóry suchej i wrażliwej- nic bardziej mylnego- żel wysusza jak mydło, bez dobrego balsamu czy oliwki ani rusz
- faktem jest, że nie podrażnił mojej zaczerwienionej od słońca skóry
- nie nadaje się pod maszynkę do golenia (nie nadaje poślizgu)
- ekstrakty w składzie, którym producent nadaje tak świetne właściwości owszem są, ale gdzieś na szarym końcu, zaraz po substancji zapachowej- pozostawię to bez komentarza
- jedna niepodważalna zaleta- żel myje, oczyszcza i odświeża, zatem podstawowe swoje zadanie spełnia :)
- butelka ładna, praktyczna
- konsystencja żelu raczej rzadka, ale w normie
- ze względu na słabe pienienie się jest mało wydajny

Podsumowując: można spróbować, ale nie polecam osobom z suchą skórą.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Pięknie pachnie

Mnie akurat zapach urzekł. Jest rewelacyjny. Rzeczywiście jest dość subtelny, ale w żadnym innym żelu nie wyczuwam takiej róży jak tu.
Niestety - wysusza...

Ilość zużytych opakowań: 2 po 250 ml

Niezły

Kupiłam, bo lubię zapach róży w kosmetykach, ale tym razem się zawiodłam:( nie mogłam żelu powąchać w sklepie, bo wieczko było zaklejone nalepką z ceną, zatem zrobiłam to dopiero w domu. Żel w ogóle nie pachnie różą! Gdzieś w tle dociera mizerny jakby różany zapaszek, ale generalnie jest bezzapachowy. Miłośniczki róży będą więc zawiedzione:( Poza tym konsystencja dość gęsta, pieni się całkiem nieźle, myje dobrze i nie wysusza skóry. Może być, ale nie wiem czy go ponownie kupię.